Justin Bieber i jego była dziewczyna wrócili do siebie?

Justin Bieber i jego była dziewczyna Selena Gomez znów razem?! Te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości! Po rozstaniu z The Weeknd, Gomez niezwykle zbliżyła się do swojego byłego chłopaka – Biebera. Codziennie pojawiają się nowe zdjęcia, na których byli kochankowie okazują sobie coraz więcej czułości. Paparazzi przyłapali ich w środę w Los Angeles, gdzie para wybrała się na wspólną wycieczkę rowerową. Selena i Justin nie szczędzili sobie czułości! Jak myślicie – jest szansa, że do siebie wrócili?
Bieber i jego była dziewczyna Gomez razem na rowerach! Para byłych kochanków po raz kolejny została przyłapana przez paparazzich, niedługo po tym, jak media obiegła szokująca wiadomość, że Selena i The Weeknd rozstali się. W niedzielę zrobiono im zdjęcia, kiedy razem jedli śniadanie w ulubionej kawiarni w Los Angeles, a w środę Gomez i Justin wybrali się razem na wycieczkę rowerową. Wyglądało na to, że świetnie bawią się w swoim towarzystwie, a Selena wcale nie rozpacza po rozstaniu z The Weeknd. Dodatkowo paparazzi uchwycili moment, kiedy Gomez i Bieber czule się przytulali! Ostatnio podobno Selena również wybrała się z byłym chłopakiem na mecz hokeja, a następnie obydwoje pojechali… do jej mieszkania! Czyżby coś było na rzeczy?
Gomez i Justin odnowili swoją przyjaźń i obecnie są w bardzo dobrych stosunkach. Przypomnijmy, że Selena dopiero co rozstała się z wokalistą znanym jako The Weeknd. I chociaż za powód rozstania podaje się dużą ilość obowiązków zawodowych, przez które praktycznie nie mogli być razem, to ciężko nam wierzyć, że swojej ręki w żadnym stopniu nie przyłożył do tego Bieber. Szczególnie patrząc na TAKIE zdjęcia!

źródło: gala.pl
Biografia Justina
Justin Drew Bieber[3] (ur. 1 marca 1994[4] w London, Ontario) – kanadyjski wokalista popowy/R&B, autor tekstów i aktor[5][6], laureat Nagrody Grammy 2015[7] oraz Brit Awards 2016[8][9].
Bieber został „odkryty muzycznie” za pośrednictwem serwisu internetowego YouTube w 2008 roku przez Scootera Brauna, który następnie objął funkcję jego menedżera[10]. Braun zaaranżował spotkanie Biebera z Usherem, a krótko po tym Justin związał się z Raymond Braun Media Group (RBMG), czyli joint venture pomiędzy Braunem i Usherem, by następnie podpisać kontrakt płytowy z wytwórnią Island Records, zaoferowany przez L.A. Reida[11][12][13].
Pierwszy singel Biebera, „One Time”, został wydany w maju 2009, a za jego produkcję odpowiadali między innymi The-Dream i Tricky Stewart. W listopadzie tego samego roku premierę miał debiutancki minialbum wokalisty, My World, który uzyskał status platynowej płyty według RIAA za sprzedaż powyżej miliona egzemplarzy na terenie Stanów Zjednoczonych. Bieber stał się pierwszym artystą w historii, którego siedem piosenek z debiutanckiego wydawnictwa było notowanych na liście Billboard Hot 100[14]. W marcu 2010 ukazał się pierwszy album studyjny wokalisty, My World 2.0, który uplasował się na szczycie notowań w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i kilku innych państw. Premierę tejże płyty poprzedziła publikacja głównego singla – „Baby”; do 24 listopada 2012 roku wideoklip do „Baby” był najczęściej wyświetlanym i najczęściej komentowanym filmem w historii serwisu YouTube (rekord został pobity przez teledysk koreańskiego wokalisty PSY – Gangnam Style)[15]. Po wydaniu My World 2.0, Bieber wyruszył w swoją pierwszą trasę koncertową – My World Tour, wydał dwa albumy z remiksami – My Worlds Acoustic i Never Say Never – The Remixes, a także wystąpił w koncertowo-biograficznym filmie 3D na swój temat – Justin Bieber: Never Say Never. W listopadzie 2011 roku ukazał się drugi album studyjny Biebera, świąteczny Under the Mistletoe, który zadebiutował na 1. miejscu Billboard 200.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Seleny
Selena Marie Gomez (ur. 22 lipca 1992[2] w Grand Prairie) – amerykańska aktorka, piosenkarka, a także producentka filmowa (serial Trzynaście powodów), która zasłynęła rolą Alex Russo w wyróżnionym nagrodą Emmy serialu Czarodzieje z Waverly Place. Od tego czasu Gomez wystąpiła w szeregu filmów telewizyjnych, włączając w to Kopciuszek: Roztańczona historia, Czarodzieje z Waverly Place: Film i Program ochrony księżniczek, a także zadebiutowała w pełnometrażowym filmie kinowym – Ramona i Beezus.
Selena Gomez jest założycielką i wokalistką grupy Selena Gomez & the Scene, która dotychczas wydała trzy albumy studyjne: Kiss & Tell, A Year Without Rain oraz When the Sun Goes Down. Czwarta płyta Seleny ma tytuł „Stars Dance”, jest ona pierwszą solową płytą Seleny. Wszystkie jej płyty uzyskały statusy złotych płyt w Stanach Zjednoczonych za sprzedaż powyżej 500 tysięcy egzemplarzy[3][4]. Do najpopularniejszych utworów formacji należą m.in.: „Naturally”, „Who Says” i „Love You Like a Love Song” – każdy z nich rozszedł się na rynku amerykańskim w liczbie ponad miliona kopii, uzyskując platynowy status według RIAA[3].
W 2008 roku Selena Gomez została odznaczona honorowym tytułem ambasadora dobrej woli UNICEF, stając się jednocześnie najmłodszym członkiem tego gremium[5].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz