Justin Bieber i Hailey Baldwin są razem


Bieber i BaldwinOd kilku tygodni zagraniczna prasa podsycała plotki o związku piosenkarza z córką znanego aktora, Stephena Baldwina. Okazuje się, że parę łączy nie tylko przyjaźń, ale zdecydowanie coś więcej. Ostatnie zdjęcie opublikowane przez gwiazdora zdaje się rozwiewać wszelkie wątpliwości.
Wokalista zamieścił na swoim internetowym profilu fotografię, na której widać, jak całuje 19-letnią Hailey. Bieber i początkująca modelka od świąt Bożego Narodzenia spędzają mnóstwo czasu wspólnie, dokumentując swoją znajomość w sieci. Jednak dopiero teraz postanowili wszystkim oznajmić, że nie są wyłącznie przyjaciółmi.
Para całowała się na parkiecie na oczach około 200 osób. To ostateczny dowód dla fanek piosenkarza, że ich idol jest ponownie zakochany. Czy jego nowa dziewczyna zostanie przez nie równie szybko znienawidzona, jak poprzednia?
źródło: gwiazdy.wp.pl i istagram.com
tagi: nowy chłopak, nowy partner, nowa dziewczyna, nowa partnerka
Biografia Justina
Justin Drew Bieber[2] (ur. 1 marca 1994[3] w London, Ontario) – kanadyjski wokalista popowy/R&B, autor tekstów i aktor[4][5]. Bieber został „odkryty muzycznie” za pośrednictwem serwisu internetowego YouTube w 2008 roku przez Scootera Brauna, który następnie objął funkcję jego menedżera[6]. Braun zaaranżował spotkanie Biebera z Usherem, a krótko po tym Justin związał się z Raymond Braun Media Group (RBMG), czyli joint venture pomiędzy Braunem i Usherem, by następnie podpisać kontrakt płytowy z wytwórnią Island Records, zaoferowany przez L.A. Reida[7][8][9].
Pierwszy singel Biebera, „One Time”, został wydany w maju 2009, a za jego produkcję odpowiadali między innymi The-Dream i Tricky Stewart. W listopadzie tego samego roku premierę miał debiutancki minialbum wokalisty, My World, który uzyskał status platynowej płyty według RIAA za sprzedaż powyżej miliona egzemplarzy na terenie Stanów Zjednoczonych. Bieber stał się pierwszym artystą w historii, którego siedem piosenek z debiutanckiego wydawnictwa było notowanych na liście Billboard Hot 100[10]. W marcu 2010 ukazał się pierwszy album studyjny wokalisty, My World 2.0, który uplasował się na szczycie notowań w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i kilku innych państw. Premierę tejże płyty poprzedziła publikacja głównego singla – „Baby”; do 24 listopada 2012 roku wideoklip do „Baby” był najczęściej wyświetlanym i najczęściej komentowanym filmem w historii serwisu YouTube (rekord został pobity przez teledysk koreańskiego wokalisty PSY – Gangnam Style)[11]. Po wydaniu My World 2.0, Bieber wyruszył w swoją pierwszą trasę koncertową – My World Tour, wydał dwa albumy z remiksami – My Worlds Acoustic i Never Say Never – The Remixes, a także wystąpił w koncertowo-biograficznym filmie 3D na swój temat – Justin Bieber: Never Say Never. W listopadzie 2011 roku ukazał się drugi album studyjny Biebera, świąteczny Under the Mistletoe, który zadebiutował na 1. miejscu Billboard 200.
W czerwcu 2011 magazyn „Forbes” umieścił Biebera na 2. miejscu listy najlepiej opłacanych postaci show-biznesu poniżej 30 roku życia; w okresie 12 miesięcy zarobił on bowiem 53 miliony dolarów[12]. Bieber był jednocześnie najmłodszą osobą, a zarazem jednym z zaledwie 7 muzyków w zestawieniu. Z kolei w 2012 roku „Forbes” wyróżnił go na 3. pozycji zestawienia najbardziej wpływowych postaci show-biznesu, z rocznym dochodem w wysokości 55 milionów dolarów[13].
Czwarty album studyjny Biebera pt. „Purpose” wydany w listopadzie 2015 zadebiutował na 1. miejscu najlepiej sprzedających się płyt listy Billboard 200[14][15].
Od początków swojej kariery Bieber otrzymał szereg nominacji i nagród muzycznych, włączając w to statuetkę dla Artysty Roku, zdobytą na gali 2010 American Music Awards. Wokalista nominowany był również do Nagrody Grammy w kategoriach: Best New Artist i Best Pop Vocal Album.
Justin Bieber urodził się 1 marca 1994 w kanadyjskim mieście London, w prowincji Ontario, zaś dzieciństwo spędził w Stratford, również w prowincji Ontario[16]. Matka Biebera, Patricia Lynn „Pattie” Mallette, w momencie jego narodzin miała 19 lat, a syna wychowywała z pomocą swoich rodziców, Bruce’a i Diane[17]. Mallette, samotna matka, wykonywała nisko opłacane prace biurowe; Justin utrzymywał kontakt ze swoim ojcem, Jeremym Jackiem Bieberem, który posiadał własną rodzinę: żonę i dwójkę dzieci[18][19][20]. Bieber uczęszczał do dwujęzycznej (angielsko-francuskiej) szkoły katolickiej Jeanne’a Sauvé’a w Stratford[21].
W dzieciństwie Bieber interesował się hokejem, piłką nożną i szachami, nie ujawniając większości swoich muzycznych aspiracji[18]. Dorastając, Bieber opanował naukę gry na fortepianie, perkusji, gitarze i trąbce[22][23]. W 2007 Justin wziął udział w lokalnym konkursie wokalnym; śpiewając piosenkę „So Sick” Ne-Yo, zajął drugie miejsce[8][23]. Jego matka opublikowała wideo z tego występu w Internecie, by rodzina i przyjaciele mogli je zobaczyć. Następnie kontynuowała umieszczanie w serwisie YouTube filmów, na których Justin wykonywał covery różnych piosenek R&B, rozsławiając postać Biebera wśród internetowej społeczności[9]. Chris Hicks, odpowiedzialny za A&R w Island/Def Jam, wytłumaczył powód rosnącej wówczas popularności Justina[24]:
„Robił coś innego. Był atrakcyjnym, białym dzieciakiem śpiewającym pełne emocji hity R&B. To odróżniało go od pozostałych, bo nikt nie nagrywał tego typu coverów. Jednak równie ważnym czynnikiem było to, że wierzyłeś tym piosenkom – ich wykonania były prawdziwe. Dlatego chciałeś usłyszeć więcej.”
Wizerunek
Jeszcze przed wylotem do Atlanty, Braun chciał „wzmocnić markę Justina w YouTube”; w tym celu Bieber nagrywał kolejne domowe filmiki, na których śpiewał covery znanych piosenek. Ponadto Justin utworzył konto w serwisie Twitter, by tam na bieżąco utrzymywać kontakt z fanami[9]. W listopadzie 2010 roku jego profil obserwowało 6 milionów fanów; od tego czasu, każdego dnia, liczba „śledzących” zwiększała się średnio o następne 24 tysiące osób[68]. Pod koniec grudnia 2011 roku jego profil obserwowało niespełna 16 milionów osób[69]. Według Jana Hoffmana z The New York Times, popularność wokalisty wynika w dużej mierze z jego kanału w serwisie YouTube; na długo przed premierą minialbumu My World, internetowe widea Justina notowały miliony odsłon[18]. W 2011 roku brytyjski The Observer opublikował raport mówiący, że Justin Bieber jest postacią bardziej wpływową w sferze sieci społecznej, niż Barack Obama lub Dalajlama[70].
Usher skomentował fakt, że zarówno on, jak i Justin rozpoczęli karierę w tym samym wieku: „Miałem szansę dojrzeć do mojego sukcesu, podczas gdy w przypadku Biebera wszystko stało się nagle”. W wyniku tego, jak przyznał, sam Usher, Braun, ochroniarz Justina – Kenny, a także inne osoby z otoczenia wokalisty, cały czas uczą go, jak radzić sobie ze sławą i wizerunkiem publicznym[18]. Po zawarciu kontraktu z Bieberem, Usher zatrudnił jednego ze swoich byłych asystentów, Ryana Gooda, by ten pełnił rolę menedżera trasy i stylisty Justina. To on odpowiedzialny był za wykreowanie początkowego wizerunku Biebera, kojarzonego z czapkami bejsbolowymi, bluzami i wysokimi butami. Amy Kaufman z The Los Angeles Times skomentował: „Choć to produkt klasy średniej z przedmieść Stratford w Ontario, styl ubioru i mowy Biebera („Wassup man, how you doin’?” lub „It’s like, you know, whateva’”) sugeruje, że naśladuje on swoich ulubionych raperów”[71].
Bieber określony został przez media mianem „skradacza serc nastolatek”[18][72]. Justin sygnował kolekcję lakierów do paznokci, w celu podniesienia świadomości co do aktywności w zakresie działalności charytatywnej[73]. Figury woskowe wokalisty znajdują się w muzeach Madame Tussaud w Nowym Jorku, Londynie i Amsterdamie[74]. Zmiana fryzury przez Biebera w 2010 roku wymusiła konieczność przeprowadzenia poprawek w produktach powiązanych z wokalistą. To z kolei zostało przez część odbiorców nazwane „najdroższą fryzurą świata muzycznego wszech czasów”; jedna z firm wydała w sezonie świątecznym 2011 roku ponad 100 tysięcy dolarów na zmianę wizerunku Biebera w swoich produktach[75].
Życie prywatne
Wokalista spotykał się z amerykańską piosenkarką Seleną Gomez, para rozstała się w październiku 2014[84].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)