Julie Benz i John Kassir


benz-kassirJulie i John byli parą od 1998 do 2007 r, a ślub wzięli 30 05 1998 r.

Partnerzy:
Julie
John Kassir 1998-07
ślub 30 05 1998
Rich Orosco 2008 do dzisiaj
ślub 05 05 2012

 

Biografia Julie
Julie M. Benz (ur. 1 maja 1972 w Pittsburgh w stanie Pensylwania, USA) – amerykańska aktorka. Znana głównie z filmu Piła V i serialu telewizyjnego Dexter, a także roli Robin Gallagher w szóstym sezonie serialu Gotowe na wszystko. Jest rozpoznawalna również z roli Darli w serialach Anioł Ciemności i Buffy: Postrach wampirów.
W 2006 roku za rolę Rity Benett w serialu Dexter otrzymała nagrodę Satelita dla Najlepszej Aktorki Drugoplanowej w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym.

Początki
Benz urodziła się w mieście Pittsburgh, stan Pensylwania. Jej ojciec jest chirurgiem w tym mieście, a mama uprawiała łyżwiarstwo figurowe.
Rodzina osiadła w pobliżu miejscowości Murrysville, gdy Benz miała 2 lata, a gdy miała rok więcej zaczęła jeździć na lodzie. W 1988 roku jako juniorka wystartowała w Mistrzostwach USA w łyżwiarstwie figurowym w kategorii par tanecznych razem z Davidem Schillingiem, kończąc zawody na 13 miejscu. Jej starszy brat i siostra, Jeffrey i Jennifer, byli w 1987 roku Mistrzami USA Juniorów w łyżwiarstwie figurowym, a następnie startowali w zawodach międzynarodowych. W wieku 14 lat doznała kontuzji nogi i zaprzestała treningów. Dorastała w Murrysville, gdzie ukończyła Franklin Regional High School.
W wieku 15 lat usłyszała od instruktora gry aktorskiej, że nigdy nie będzie aktorką. Powołując się na Benz: „Pamiętam, że nauczyciel powiedział mi, iż nawet nie powinnam próbować aktorstwa. Wciąż mam kartę z wpisem, gdzie napisano – Nigdy nie będziesz aktorką. Masz okropny głos – . To była najlepsza rzecz jaka mogła mi się przydarzyć, ponieważ postanowiłam „Ja Ci pokażę”.”
Gdy w 1989 roku zakończyła karierę łyżwiarską, Benz zaczęła występować w miejscowym teatrze, gdzie zagrała w sztuce „Street Law”. Jej pierwszą rolą był niewielki występ w „The Black Cat”, części horroru „Two Evil Eyes”, w reżyserii Dario Argento/George A. Romero (1990), gdzie pokazała się w scenie z Harveyem Keitelem. Rok później (1991), wystąpiła w sitcomie „Hi Honey, I’m Home”, którego emisji zaprzestano po dwóch sezonach (13 odcinków + 1 niewyemitowany).
Po ukończeniu liceum Benz dostała się na New York University, gdzie studiowała aktorstwo. Po uzyskaniu dyplomu w 1993 roku przeniosła się do Los Angeles. W 1994 roku wystąpiła w jednym z odcinków serialu „Świat według Bundych”, gdzie zagrała dziewczynę zadurzoną w Budzie Bundy.
W tym czasie zagrała też role w pilocie serialu telewizyjnego „Cross Town Traffic” (odpowiedzialny Aaron Spelling), a w 1995 roku w innym pilocie „Empire”. Oba filmy nie doczekały się kontynuacji. Pojawiła się w niewielkich rolach w sitcomach „Hang Time”, „High Tide”, „Step by Step”, „Boy Meets World”, zagrała również niedużą rolę w filmie „The Barefoot Executive” (remake filmu z 1971 roku zrealizowany w 1995). Pokazała się również w filmie „Black Sheep”, a także wystąpiła w epizodach w serialach „Diagnosis:Murder”, „Sliders”, „The Single Guy”. Zagrała Christy w filmie telewizyjnym „Hearts Adrift”, a także główną rolę jako Julie Falcon w filmie „Darkdrive”.

Kariera
W 1996 roku Benz wystartowała w castingu do roli Buffy Summers w serialu „Buffy the Vampire Slayer” (1997), ale przegrała z Sarah Michelle Gellar. Jednakże, zaoferowano jej niewielką rolę wampirzycy o imieniu Darla w pilocie serialu. Jej występ zebrał dobre recenzje, więc kreowana przez nią postać pojawiła się jeszcze w kilku odcinkach. W roli Darli wystąpiła ponownie (1999 rok) w kontynuacji przygód Buffy w serialu „Angel” (w głównej roli David Boreanaz). Rola ta pomogła wystartować jej karierze. W 1997 roku wystąpiła w małej, ale godnej zapamiętania roli recepcjonistki w filmie „Lepiej być nie może”. Do końca XX wieku pojawiła się w telewizji w takich produkcjach jak: „The Big Easy”, „Fame L.A.”. Wystąpiła w krótkim filmie spoof „Eating Las Vegas” i nie kontynuowanym pilocie „Veronica’s Video”, zagrała również niewielkie role w filmach „A Walton Easter” i „Inventing Abbotts”.
W 1998 roku otrzymała rolę Joplin Russell w serialu telewizyjnym „Ask Harriet”, niestety zaniechano tej produkcji, a aktorka zdążyła zagrać w dwóch wyemitowanych odcinkach. Pojawiła się gościnnie w jednym z odcinków serialu „The King of Queens”. Zagrała w czarnej komedii „Jawbreaker” i niezależnej komedii „Dirt Merchant”, zanim nie otrzymała głównej roli w serialu telewizyjnym „Payne”. Ponadto zagrała rolę działającej pod przykrywką agentki specjalnej FBI, Kathleen Topolsky, w pierwszym sezonie serialu Roswell. Następnie pojawiła się w jednej z głównych ról w horrorze „Satan’s School for Girls”, nie wyemitowanych pilocie „Good Guys/Bad Guys”, po czym zagrała główną rolę w parodii horrorów „Piszcz, jeśli wiesz co zrobiłem w ostatni piątek trzynastego”.
W 2000 roku ponownie wcieliła się w rolę Darli w serialu „Angel” występując w każdym sezonie w przynajmniej jednym odcinku (do 2004 roku). Była jedyną nie-Afroamerykanką z głównych bohaterów w komedii romantycznej „The Brothers”. Była gościnnym gospodarzem w show „Rendez-View”. Zagrała rolę Ellie Sparks w „Glory Days”, pilota serialu, gdzie miała rolę nie wyemitowano, po tym zrezygnowała z tego projektu. Pojawiła się w serialach „She Spies” i „Taken”. Nagrała ścieżkę głosową do gry „Hot Shots Golf Fore!”, zagrała w krótkim filmie „The Midget Stays ine the Picture”. W 2003 roku zagrała „Królową Dżungli” – Ursulę w drugiej części komedii „George prosto z drzewa”. Pojawiła się w serialach „Peacemakers”, „Coupling”, „NCIS” i „Oliver Beene”, a następnie zagrała główną rolę Annie Garrett w produkcji telewizji Hallmark zatytułowanej „The Long Shot”. Użyczyła głosu postaci Miranda Keyes w grze „Halo 2”, ale nie pojawiła się w trzeciej części zastąpiona przez Justis Bolding. Zagrała główną rolę Danielle w filmie „Bad Girls From Valley High), produkcji nakręconej w 2000 roku pod tytułem „A Fate Totally Worse Than Death”, ale wypuszczonej na DVD w 2005 r. Wystąpiła w niewielkiej roli w zbierającej pozytywne recenzje krytyków sztuce przeniesionej na ekran „Lackawanna Blues” (2005). W tym samym roku pojawiła się w produkcji Sci-Fi Channel „Locusts” The 8th Plague”, gdzie zagrała główną rolę kobiecą – Vicky. Pojawiła się również w wydanym na DVD filmie „8mm 2” w roli Lynn (jedna z głównych ról), film podczas produkcji nosił tytuł „The Velvet Side of Hell” i nie jest kontynuacją „8 mm”.
Benz wystąpiła w odcinkach seriali: „Supernatural”, „CSI: Kryminalne zagadki Miami”, „Law & Order”, „CSI: Crime Scene Investigation”. Wystąpiła w drugoplanowej roli w niezależnych szwedzkim filmie „Kill Your Darlings”, głównej roli w produkcji Lifetime „Circle of Friends” oraz znalazła się w obsadzie serialu „Dexter” jako Rita Bennett. Benz zagrała główną rolę w piątym filmie z popularnej serii „Piła”. W „Pile 5” wystąpiła jako Brit, agentka nieruchomości, która jest jedną z pięciu ofiar mordercy Jigsaw. Pojawiła się także w drugoplanowej roli jako Angela w filmie „Punisher: War Zone”. W 2008 zagrała u boku Sylvestra Stallone w filmie „Rambo”, czwartym z serii (główna rola żeńska).
Zagrała tytułową rolę w filmie krótkometrażowym „Kidnapping Caitlynn”, do którego scenariusz napisała jej przyjaciółka Jenny Mollen. Film miał premierę podczas „Vail Film Festival” w 2009 roku, a w wersji online ukazał się 6 kwietnia tegoż roku. W tym samym roku zagrała główną rolę w filmie „Held Hostage” jako Michelle Estey. Również główną rolę, jako Johnny Prenitss, zagrała w produkcji Hallmark Channel zatytułowanej „Uncorked”, która miała premierę w Wielkiej Brytanii w lipcu 2009 roku, a w USA w marcu 2010 r. Na ekranie pojawiła się także, jako główna postać kobieca Agentka Specjalna Eunice Bloom w filmie „Święci z Bostonu 2: Dzień Wszystkich Świętych”, który emitowany był w ograniczonym zakresie od października 2009, a w marcu 2010 roku został wydany na DVD. W 2010 roku zagrała główną rolę w filmie „Bedrooms” jako Anna, pojawiła się jako Frankie w filmie „Answers to Nothing” (emisja w 2011 r.).
Benz pojawiła się w show „The Soup” razem z Joelem McHale. Zagrała również w serialu „Desperate Housewives” rolę Robin Gallagher. W serialu „Dexter” zagrała w sezonach 1-4, ma powrócić również na ekran również w sezonie 5.
Na początku 2010 roku, sieć telewizyjna ABC ogłosiła, że Benz zagra główną rolę Stephanie Powell w pilocie serialu „No Ordinary Family”. Serial, który miał premierę we wrześniu 2010 roku jest kontynuowany, a do końca marca 2011 roku wyemitowano 19 odcinków.

Filmografia
Filmy
2011        Answers to Nothing    Frankie
Ricochet    Elise Laird
2010        Kidnapping Caitlynn     Caitlynn
Sypialnie    Bedrooms    Anna
2009        Święci z Bostonu II – Dzień Wszystkich Świętych    Boondock Saints II: All Saints Day, The    Agentka specjalna Eunice Bloom
Uwolnione uczucia    Uncorked    Johnetta „Johnny” Prentice
Held Hostage    Michelle Estey
2008        Punisher: Strefa wojny   Punisher: War Zone    Angela Donatelli
John Rambo    Rambo    Sarah Miller
Piła V    Saw V    Brit
2006        Zabij swoich ukochanych    Kill Your Darlings    Katherine
Łańcuch zbrodni    Circle of Friends    Maggie
2005        Bad Girls from Valley High     Danielle
8 milimetrów II    8MM 2    Lynn
Lackawanna Blues    Laura
Dziki rój    Locusts: The 8th Plague    Vicky
2004        Czarny koń    Long Shot, The    Annie Garrett
2003        George prosto z drzewa 2    George of the Jungle 2    Ursula Stanhope
Midget Stays in the Picture, The    Aktorka z listy A
2001        Bracia    Brothers, The    Jesse Caldwell
2000        Diabelskie gimnazjum    Satan’s School for Girls    Allinson
Piszcz, jeśli wiesz co zrobiłem w ostatni piątek trzynastego    Shriek If You Know What I Did Last Friday the Thirteenth    Barbara Primesuspect
1999        Cukiereczek   Jawbreaker    Marcie Fox
Dirt Merchant    Angie
1997        Lepiej być nie może    As Good as It Gets    Recepcjonistka
Abbottowie prawdziwi    Inventing the Abbotts    Co-ed
Walton Easter, A    Mae
1996        Zagubione serca    Hearts Adrift    Kristy
Wirtualny azyl    Darkdrive    Julie Falcon
Buffy the Vampire Slayer – The Unaired Pilot    Darla
1995        Barefoot Executive, The    Seksowna kobieta
Empire    Christie Lambert
1990        Oczy szatana    Due occhi diabolici    Betty (nowela „The Black Cat”)

Seriale
2012        Defiance    Amanda Rosewater
2011-2012        Gifted Man, A    Christina Holt
2010-2011        No Ordinary Family    Stephanie Powell
2009        Bananowy doktor    Royal Pains    Elyse    (gościnnie)
2006        Dexter    za tę rolę otrzymała nagrodę Satelita oraz 1 inną nagrodę i 2 nominacje     Rita Bennett
2005        Nie z tego świata    Supernatural    Layla Rourke    (gościnnie)
2004-2012        Gotowe na wszystko    Desperate Housewives    Robin Gallagher   (gościnnie)
2003        Peacemakers    Miranda Blanchard    (gościnnie)
Agenci NCIS    Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service    Pani Johnson  (gościnnie)
Oliver i przyjaciele    Oliver Beene    Dziewczyna od papierosów  (gościnnie)
2002        Wybrańcy obcych    Taken    Kate Keys/Walker
Agent w spódnicy    She Spies    Elaine    (gościnnie)
CSI: Kryminalne zagadki Miami    CSI: Miami    Hayley Gordon    (gościnnie)
2000        CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas    CSI: Crime Scene Investigation    heidi Wolff (2006)    (gościnnie)
1999-2004        Anioł ciemności    Angel    Darla
Payne    Breeze O’Rourke
Roswell: W kręgu tajemnic    Roswell    Kathleen Topolsky    (gościnnie)
1998        Zapytaj Harriet    Ask Harriet    Joplin Russell(1998)    (gościnnie)
Diabli nadali    King of Queens, The    Julie    (gościnnie)
1997-2003        Buffy: Postrach wampirów    Buffy the Vampire Slayer    Darla
Droga do sławy    Fame L.A.    Vanessa(1997)    (gościnnie)
1995-2000        Sliders – Piąty wymiar    Sliders    Jenny Michener    (gościnnie)
Single Guy, The    Dziewczyna    (gościnnie)
1994-1997        Wysoka fala    High Tide    Joanna Craig(1995)    (gościnnie)
1993-2001        Diagnoza morderstwo   Diagnosis Murder    Julie Miller (gościnnie)
Chłopiec poznaje świat    Boy Meets World    Bianca    (gościnnie)
1991-1992        Hi Honey, I’m Home    Babs Nielson
Krok za krokiem    Step by Step    Tawny(1995)    (gościnnie)
1987-1997        Świat według Bundych    Married… with Children    Sascha

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Johna

John Kassir (ur. 24 października 1957 w Baltimore w stanie Maryland, USA) – amerykański aktor. Popularny między innymi dzięki podkładaniu głosu pod Strażnika Krypty w Opowieściach z Krypty
Kassir jest najbardziej znany ze swojej roli jako Ralph Off- Broadway pokaż Reefer Madness , jak również jej filmowa adaptacja , jak również jego dzieło głos jako Buster Bunny (Przejęcie przez Charlie Adler późno w ostatnim sezonie Tiny Toon Adventures ), Ray „Raymundo” Rocket na Rocket Power , psotny szop Meeko w Pocahontas i jej direct-to-video sequelu Jibolba na TAK i moc Juju serii gier wideo, a obecne głosy Pete Puma w The Looney Tunes Show , a Deadpool w X-Men Legends II: Rise of Apocalypse i Marvel: Ultimate Alliance serii. On również niedawno zrobione głos Rizzo do najnowszej gry Spyro , Skylanders: Spyro Adventure firmy . Jest również znany z wielu ról w sezonie 1 na The Amanda Show

Kariera
Kassir zagrał bułgarski Kicker, Zagreb Shkenusky , przez 7 lat w HBO serialu komediowego 1st & TEN , o fikcyjnej drużyny piłkarskiej. Jego inne żywe kredytów działań obejmą sketch-działając na The Amanda Show i wizerunek Shemp Howarda w filmie biograficznym o The Three Stooges , produkowanych przez Mela Gibsona , a Ralph Reefer Madness: The Movie Musical. Był również w stanie uzyskać własny Pee-wee Herman w 1997 roku w stylu pokazu nazywa Johnnytime, który emitowany przez dwa sezony w sieci w USA. Występował również jako atom w Justice League of America odcinek pilotażowy, który, mimo że nie zabierani, został wydany jako film na niektórych rynkach. John pojawił się w kilkunastu filmach, wystąpił w ośmiu telewizyjnych pilotów (z których sześć poszedł do serii a dwa z nich trwała w powietrzu przez ponad sześć lat każdy) i wystąpił gościnnie w dziesiątkach seriali w obu rolach komediowych i dramatycznych.
Kassir pokonał zarówno Michael Winslow oraz Charles Fleischer się głos Crypt Keeper.
Jako standup komiksie, on otworzył dla takich Lou Rawls , Tom Jones , The Temptations i Four Tops na ich trasie TNT , Bobby Vinton , Richard BELZER i Harry Blackstone , Jr między innymi. John pojawił się również na scenie wykonując improwizację z Robinem Williamsem , ale Williams nie wiedziałem, że to się dzieje.
Niedawno John specjalizuje się w głos nad pracą dla animacji, gier wideo i innych produkcjach. Godne uwagi w tym zakresie został aktorską rolę Raya „Raymundo” Rocket na Rocket Power . On również głosu dla najemnika Deadpool w gry wideo X-Men Legends II: Rise of Apocalypse i Marvel: Ultimate Alliance , jak również dla Saurona i Pyro , dwóch innych znanych. Był także opisywany w pierwszej reklamie dla Nintendo węgielnego gier z serii The Legend of Zelda w Stanach Zjednoczonych w 1987 roku. [2]
Kilka z jego licznych ról teatralnych należą: pochodzący rolę Kenny’ego w Three Guys Naked od pasa w dół (również z udziałem Scott Bakula ), za który był nominowany do zarówno Drama Desk oraz Outer Critics Circle nagrody. John również pochodzi roli Ralph w muzycznym Madness Reefer , na scenie i w wersji filmowej.
On zapewnił głos psotny szop Meeko w 1995 animowanym Disneya Pocahontas i Pocahontas II: Podróż do Nowego Świata . Ponadto udzielał głosu Buster Bunny w czterech Tiny Toon Adventures kreskówek (po Charlie Adler wyjścia 's z roli). Zagrał nikczemną Scuttlebutt w An American Tail: The Treasure of wyspie Manhattan . Zrobił też jedno połączenie głosowe wygląd w epizodzie z Ben 10 jak Zombozo. Wyraził charakter Adam MacIntyre i inni w grze wideo Dead Rising . [3] Ostatnio, jego głos można usłyszeć w grze Shadows of the Damned .
W lutym 2011 r. został strącony w Kassir Bryan Singer 's Jack Zabójca Giant wraz z Billem Nighy jako Fallon, dwugłowy przywódca olbrzymów; Nighy zagra dużą głowę podczas Kassir zagra małą głowę. [4]
W 2011 roku wyraził Szalony Smerfa w filmie Smerfy .

Życie osobiste
Kassir był żonaty z aktorką Julie Benz od maja 1998 do grudnia 2007 roku. Mają zarówno zrobione międzylądowań głosowe w Xbox gry Halo 2 .
Według wywiadu na temat Opowieści z krypty, zebrał komiksy jako dziecko dorasta.
Kassir rywalizowali w konkursie talentów na Ed McMahon 's oryginalnego Star Search , pokonując Sindbada , ale przegrał z Rosie O’Donnell do nagrody.

Filmografia
2013 First Platoon Burke
Jack pogromca olbrzymów Jack the Giant Killer Fallon
2012 Gunrunner Billy Kane, The Maszynista
Donner Pass Epstein
2010 Nothing Special Marty
2008 Channels Walter
2005 Marihuanowe szaleństwo Reefer Madness: The Movie Musical Ralph
Dr. Rage Moe Moebius
McBride: Audycja McBride: Tune in for Murder Danny Doyle
2004 Psi mistrz: Puchar Europy Soccer Dog: European Cup Quint
2000 Zakręcone trio Three Stooges, The Shemp Howard
1998 Pocahontas II – Podróż do Nowego Świata Pocahontas II: Journey to a New World Meeko
1997 Justice League of America Ray Palmer / The Atom
1996 Encino Woman Jean Michel
Szklanką po łapkach Spy Hard Strażnik Rancora
1995 Elektroniczny łowca 2 Cyber-Tracker 2 Tripwire
1991 Vidiots Lester Plotz

seriale
2009 Castle Pan Dreyfus (gościnnie)
2007 Random! Cartoons Bone
2005 Kości Bones Lawrence Melvoy (gościnnie)
2003-2005 Joan z Arkadii Joan of Arcadia Mime / Bóg (gościnnie)
Dowody zbrodni Cold Case Kip Krowley (gościnnie)
Tajniacy Handler, The Charlie (gościnnie)
2002-2012 CSI: Kryminalne zagadki Miami CSI: Miami Farley Wheeler (gościnnie)
2001-2003 Strażnicy czasu Time Squad Alfred Nobel / Rasputin (głos)
Zawód glina Job, The Roger Weiss (gościnnie)
Wbrew regułom Philly Arnie Kellogg (gościnnie)
2000 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas CSI: Crime Scene Investigation Gość hotelowy (2003) (gościnnie)
1998 Zapytaj Harriet Ask Harriet Kenny (gościnnie)
Czarodziejki Charmed Alchemik (gościnnie)
1996-2000 Zdarzyło się jutro Early Edition Jersy Carpathian (gościnnie)
Boston Common Frankie (gościnnie)
Malcolm & Eddie Rooster (gościnnie)
1995-2001 Star Trek: Voyager Gar (gościnnie)
Sliders – Piąty wymiar Sliders Arnold Potts (gościnnie)
Single Guy, The Kierownik sali (gościnnie)
1994-2004 Przyjaciele Friends Stanley (gościnnie)
1993 Problem Child Yoji / Murph (głos)
1992-1997 Hangin’ with Mr. Cooper Fotograf (gościnnie)
1990-1996 Życie jak sen Dream On Chuck (gościnnie)
1989-1990 FM Don
1987-1990 Rok w piekle Tour of Duty Lenny Pilchowski (gościnnie)
1985-1989 Na wariackich papierach Moonlighting Peter Macy (gościnnie)
1984-1990 Jeden z dziesięciu 1st & Ten Zagreb Shkenusky
1979-1988 Facts of Life, The Andre (gościnnie)

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 26 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)