Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki spędzają swój urlop w Zakopanem


Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki ochoczo korzystają z zimowej aury, która zawitała do Polski. Podczas wypadu do góralskiego kurortu para nie szczędzi sobie czułości.
Julia korzysta z przerwy w pracy na planach filmowych i skupia się ostatnio mocno na dbaniu o swój dobrostan psychiczny. Młoda aktorka podlała więc swoje egzotyczne rośliny w urządzonym „w stylu Bali” mieszkaniu, wzięła chłopaka pod pachę i uciekła do Zakopanego. Jak przystało na celebrytkę, zdjęciami i filmikami z wypadu do zimowej stolicy Polski nie omieszkała podzielić się w mediach społecznościowych.
Już drugiego dnia w Zakopanem Wieniawa i Rozbicki z samego rana pomaszerowali nad Morskie Oko. Widok zamarzniętego jeziora i ośnieżonych szczytów gór wyraźnie wprawił ich się w romantyczny nastrój. Na jednym ze zdjęć, którym Julka pochwaliła się na Instagramie, para sprzedaje sobie mroźnego całusa w usta.
Pamiątkową sesję najprawdopodobniej wykonała im zaprzyjaźniona para – projektantka i współwłaścicielka marki Lemiss, Roma Janota i jej partner, Andrzej Bargiel.
Turystom wybierającym się do Zakopanego przypominamy, że tafla cienkiego lodu może ulec nagłemu pęknięciu.


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Julii
Julia Marta Wieniawa-Narkiewicz (ur. 23 grudnia 1998[1] w Warszawie) – polska aktorka, piosenkarka, prezenterka telewizyjna i celebrytka.
Jako aktorka debiutowała w występach scenicznych w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym „Roma”. Jej znaczącymi rolami były postać Pauliny w serialu Rodzinka.pl (2013–2020) i Ady Michalskiej w serialu Zawsze warto (2019–2020). Zagrała też w wielu serialach i filmach, głównie drugoplanowe i epizodyczne role, dzięki którym stała się jedną z najpopularniejszych osób polskiego show businessu[2][3][4].
Poza działalnością aktorską rozwija się muzycznie, wydała cztery single. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Nikodemie
Nikodem Rozbicki (ur. 4 czerwca 1992 w Warszawie) – polski aktor filmowy, muzyk i DJ.
Jest synem Beaty i Piotra Rozbickich. Ma młodszego brata, Tymoteusza. W dzieciństwie uczył się gry na gitarze, później nauczył się także gry na gitarze basowej i elektrycznej oraz na perkusji.
Ukończył studia na Wydziale Polityki Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego. W 2017 rozpoczął studia na Wydziale Aktorskim warszawskiej Akademii Teatralnej[1].
Debiutował w nagrodzonym na festiwalu Berlinale „Kryształowym Niedźwiedziem” filmem Katarzyny Rosłaniec Bejbi blues, w którym zagrał główną rolę męską u boku Magdaleny Berus i Magdaleny Boczarskiej. Wystąpił w drugiej i trzeciej części filmowego hitu wyprodukowanego przez TVN Listy do M.. Współpracował m.in. z Maciejem Dejczerem, Marcinem Koszałką czy Łukaszem Palkowskim. W 2018 zagrał główną rolę męską w filmie krótkometrażowym Sióstr Bui, Świtezianka, adaptacji ballady Adama Mickiewicza. W filmie wojennym Denisia Delicia Dywizjon 303. Historia prawdziwa wcielił się w historyczną postać Stefana Karubina, sierżanta pilota „Dywizjonu 303”, a w 2019 zagrał Marcina Zawadę w filmie Miszmasz, czyli kogel-mogel 3. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz