Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron są razem?


Wygląda na to, że Julia Wieniawa otrząsnęła się po rozstaniu z Antkiem Królikowskim. Celebrytka przyłapana została na randce z innym znanym panem.

20-latka, której popularność przyniosła rola w serialu „rodzinka.pl”, była niedawno widziana w jednej z warszawskich knajpek w towarzystwie Aleksandra Milwiw-Barona, muzyka Afromental i jurora „The Voice of Poland”.

Jak mówią informatorzy tabloidów, para zajęła odosobnione miejsce w lokalu, dużo rozmawiała, śmiała się. Widać było, że aktorka i muzyk czują się ze sobą wyśmienicie i różnica wieku – 15 lat – nie stanowi dla nich problemu.

Wieniawa przez dwa lata spotykała się z Antkiem Królikowskim, synem znanej pary aktorskiej.

Rozstali się pod koniec 2018 roku. Celebrytka chciała skupić się na karierze.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Julii

Julia Wieniawa, również Julia Wieniawa-Narkiewicz (ur. 23 grudnia 1998) – polska aktorka, piosenkarka, prezenterka telewizyjna i osobowość medialna. Popularność przyniosła jej rola Pauli w serialu Rodzinka.pl (od 2012).

Debiutowała w występach scenicznych w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym „Roma”. W latach 2012–2014 występowała w musicalach wraz z Autorską Szkołą Musicalową Macieja Pawłowskiego (m.in. również w Teatrze Muzycznym Roma) oraz w projekcie Rock Opera „Szambalia” w reżyserii Macieja Pawłowskiego w Teatrze Rose w Londynie. Ponadto brała udział w zajęciach aktorskich Ogniska Teatralnego „u Machulskich” oraz zajęciach przygotowujących do wyższych szkół teatralnych i filmowych w Atelier Aktorskim Pilaszewskiej i Nowakowskiej.

W 2012 dołączyła do stałej obsady serialu Rodzinka.pl, w którym grała Paulę, dziewczynę Kuby Boskiego. W kolejnych latach zagrała w serialach, takich jak m.in.: Klan (2014), Pielęgniarki (2014), Na dobre i na złe (2016), Na Wspólnej (2017), Druga szansa (2017) czy W rytmie serca (od 2018). Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Olku

Aleksander Milwiw-Baron (ur. 13 grudnia 1983 we Wrocławiu) – polski gitarzysta, saksofonista, kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista. Członek zespołu Afromental.

Jest synem saksofonisty Piotra Barona oraz wnukiem Adama Barona (polskiego pisarza, doktora i oficera ze Lwowa) i Marleny Milwiw (polskiej aktorki). Ma dwójkę rodzeństwa: brata Adama, muzyka zespołu Pink Freud, oraz siostrę Marię[5].

Jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu: I stopnia w klasie fortepianu i II stopnia w klasie saksofonu. Ukończył także Uniwersytet Wrocławski. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 54 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *