Julia Pogrebińska i John Scott szykują się do ślubu


Julia Pogrebińska (33 l.) straciła głowę dla swojego trenera jogi. Ślub niebawem…

Już od kilku tygodni aktorka z serialu „Pierwsza miłość” oraz uczestniczka jednej z edycji „Tańca z gwiazdami”, Pogrebińska przymierza suknie ślubne, szuka najpiękniejszych wiązanek, ustala listę gości.

Dzień jej ślubu zbliża się bowiem wielkimi krokami. 19 sierpnia aktorka przysięgnie miłość swojemu starszemu o 20 lat ukochanemu – Johnowi Scottowi – który jest światowej sławy instruktorem jogi.

Na jego kurs Julia trafiła w 2013 r. i to zmieniło jej życie.

„Dzięki niemu stała się spokojniejsza, pewniejsza siebie, wyciszona. Przyjęła jego filozofię życiową i teraz jest naprawdę bardzo szczęśliwa” – twierdzi informator „Na Żywo”.

Pochodzący z Nowej Zelandii partner aktorki to mężczyzna z przeszłością. Z poprzednią partnerką Lucy ma dwójkę dzieci.

Czy z Pogrebińską także zechce stworzyć rodzinę i osiąść w Polsce, gdzie aktorka rozwija swoją karierę?
źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
tagi: wychodzi za mąż

Biografia Julii

Julia Pogrebińska (ros. i kaz. Юлия Погребинска; ur. 1984[1] w Ałmaty) – kazachska aktorka pochodzenia ukraińsko-polskiego na stałe mieszkająca w Polsce[2].

Urodziła się w ówczesnej stolicy Kazachskiej SRR, Ałma-Acie (dziś Ałmaty). Jej rodzice – pilot Aerofłot i pianistka – są potomkami zesłańców. Przodkowie ojca, trafili do Kazachstanu z ziem ukraińskich, a matki – z polskich. Pogrebińska do szkoły uczęszczała już w niepodległym Kazachstanie, nie opanowała jednak biegle języka kazachskiego – mówiła tylko po rosyjsku. Jako 10 latka zapisała się do związku Polaków w Kazachstanie i pojechała na kolonie do kraju przodków matki. W 2001 roku mając 17 lat wyemigrowała samotnie z Kazachstanu do Polski i zamieszkała w Krakowie. Od razu rozpoczęła naukę języka polskiego, gdyż postanowiła zostać w Polsce na stałe. Zanim zainteresowała się aktorstwem, studiowała zarządzanie kulturą i kulturoznawstwo. Planowała zostać tancerką[3].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 47 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *