Julia Pietrucha i jej partner zostali rodzicami


Julia Pietrucha urodziła w czerwcu swoje pierwsze dziecko! Jednak 29-letnia aktorka i piosenkarka dopiero teraz zdecydowała się poinformować o tym swoich fanów. Pietrucha pokazała na Instagramie zdjęcie dziecka i zdradziła jego imię. Jest bardzo oryginalne.
Julia została mamą 19 czerwca 2018 roku. Chociaż media już pod koniec czerwca donosiły, że na świat przyszło pierwsze dziecko gwiazdy, aktorka konsekwentnie nie komentowała plotek. Aż do teraz. Niemal miesiącu od porodu, Pietrucha, postanowiła potwierdzić narodziny swojego pierwszego dziecka i podzielić się uroczym zdjęciem z maleństwem. Julia urodziła córkę, której ojcem jest partner gwiazdy, Mateusz Jankowski. Para postanowiła dać dziewczynce oryginalne imię – Gaja, które pochodzi od imienia rzymskiej bogini – Matki-Ziemi. Gwiazda pokazała również wspólne zdjęcie z córeczką, na którym wygląda na naprawdę szczęśliwą.
Pietrucha napisała na Instagramie, że córka wywróciła jej świat do góry nogami i zarówno ona, jak i jej partner chodzą z głową chmurach, chociaż jej imię (Gaja) powinno sprowadzać ich na Ziemię:

„Kochani. Z radością chciałabym poinformować Was, że mała Pietruszka jest już wśród nas. Jest cudną, malutką istotą, która mimo swoich niewielkich gabarytów, wywróciła nasz świat do góry nogami. Odkąd przybyła, chodzimy w chmurach, choć jak sugeruje jej imię, Gaja, powinna raczej sprowadzać nas na Ziemię;-) Chciałabym skorzystać z okazji tego posta, aby podziękować wspaniałemu personelowi Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku, mojej ginekolog Danucie Kardzis i niezwykłej, spotkanej na sali porodowej położnej Katarzynie Juskowiak, dzięki którym poród był dla mnie przeżyciem spokojnym, pięknym i trochę magicznym.”


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Julii
Julia Pietrucha (ur. 17 marca 1989 w Warszawie) – polska aktorka, modelka, piosenkarka, autorka piosenek i prezenterka, Miss Polski Nastolatek 2002.
Ma młodszą siostrę, Gabrielę. Ukończyła II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Warszawie.
Jako aktorka zadebiutowała w 2001 rolą Gerdy w sztuce Królowa Śniegu w reżyserii Barbary Borys-Damięckiej, wystawianej w Teatrze Syrena w Warszawie[1]. W 2002 roku została Miss Polski Nastolatek. W 2003 zadebiutowała w serialu TVN Na Wspólnej. W tym samym roku za wiersz „Blokowisko” została wyróżniona na Światowym Dniu Poezji[2].
W 2006 zagrała jedną z głównych bohaterek serialu Kochaj mnie, kochaj!. Rok później, za rolę Zosi Paluch w filmie Michała Kwiecińskiego Jutro idziemy do kina otrzymała Specjalną Nagrodę Aktorską 32. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Od marca 2012 występuje w roli Juliet w sztuce Central Park West Woody’ego Allena, wystawianej w Teatrze 6. piętro w Warszawie[1]. W tym samym roku została ambasadorką kosmetyków Olay Active Hydrating[3]. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o porodzie
Poród u człowieka – szereg następujących po sobie procesów mających na celu wydalenie z macicy (żywego) ludzkiego płodu.
Prawidłowy początek porodu rozpoczyna się w 40. tygodniu ciąży, z dopuszczalnym odchyleniem do 14 dni.
Poród może być postrzegany jako przeciwieństwo śmierci, jako że stanowi początek życia poza organizmem matki. W większości kultur wiek określany jest w odniesieniu do tego właśnie wydarzenia.
Za początek porodu uważa się moment wystąpienia regularnych bolesnych skurczów macicy, którym towarzyszą zmiany zachodzące w szyjce macicy, głównie jej skrócenie i zgładzenie. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz