Julia Pietrucha i jej chłopak spodziewają się dziecka


Julia Pietrucha jest w ciąży! 29-letnia aktorka i piosenkarka podzieliła się z fanami radosną nowiną na Facebooku. Kto jest ojcem dziecka Julii Pietruchy? Jak się okazuje, ma ona nowego chłopaka, i to właśnie z nim spodziewa się dziecka. Pasują do siebie?
Do tej pory gwiazda bardzo rzadko mówiła o swoim życiu prywatnym i niechętnie komentowała plotki na temat burzliwego rozstania z mężem, Ianem Dowem. Para rozstała się rok temu. Tym bardziej zdziwiła swoich fanów zdjęciem, które udostępniła w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, Pietrucha odnalazła nową miłość! Na swoim Facebooku, podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem, na którym widać jej ciążowy brzuszek, a także nowego partnera. Kim jest nowa miłość gwiazdy?
Julia dodała na Facebooku wpis, w którym podzieliła się z fanami radosną nowiną:

„Kochani moi! Chciałabym podzielić się z Wami moim szczęściem, bo zależy mi, abyście dowiedzieli się o tym ode mnie. Jak widać na załączonym obrazku czujemy się wyśmienicie i już nie możemy się doczekać na spotkania z Wami” – napisała aktorka pod zdjęciem.

Przypomnijmy, że Pietrucha rozstała się ze swoim mężem Ianem w ubiegłym roku, w atmosferze niemałego skandalu. Były mąż, oskarżył Julię o kradzież, a także poinformował, że żona zerwała z nim kontakt wyrzucając go na bruk i przywłaszczając sobie ich wspólny dorobek. Dow, miał zostać jedynie z jedną walizką. Pietrucha nigdy nie ustosunkowała się do tych oskarżeń.

źródło: gala.pl oraz facebook.com i instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Julii
Julia Pietrucha (ur. 17 marca 1989 w Warszawie) – polska aktorka, modelka i piosenkarka, Miss Polski Nastolatek z 2002 roku.
Ukończyła II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Warszawie. Jako aktorka zadebiutowała w 2001 roku w Teatrze Syrena w Warszawie, grając Gerdę w Królowej Śniegu w reżyserii Barbary Borys-Damięckiej[1]. W 2002 roku została Miss Polski Nastolatek. W 2003 zadebiutowała w serialu Na Wspólnej. Tego samego roku, za wiersz „Blokowisko”, została wyróżniona na Światowym Dniu Poezji[2].
W 2006 zagrała jedną z głównych bohaterek serialu Kochaj mnie, kochaj!. Rok później, za rolę Zosi Paluch w filmie Michała Kwiecińskiego Jutro idziemy do kina, otrzymała Specjalną Nagrodę Aktorską 32. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Od marca 2012 roku, w teatrze 6. Piętro w Warszawie, występuje w roli Juliet w Central Park West Woody’ego Allena[1]. W tym samym roku została ambasadorką kosmetyków Olay Active Hydrating[3].
Kilka słów z Wikipedii o ciąży człowieka
Ciąża, brzemienność – okres od zapłodnienia bądź implantacji do porodu oraz całokształt zmian zachodzących w tym okresie w organizmie zapłodnionej kobiety.
U ludzi moment zapłodnienia uznawany jest za trudno uchwytny i dlatego za początek ciąży przyjmuje się pierwszy dzień ostatniej miesiączki. I tu wartość obliczeń czasu trwania ciąży może być problematyczna, gdyż nie każda kobieta dzień ten sobie notuje. W takiej sytuacji czas trwania ciąży określa się na podstawie badań ultrasonograficznych płodu.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz