Julia Kamińska i jej chłopak na wakacjach


kaminska-jasekJulia Kamińska przebywa obecnie na wakacjach na Kubie. Aktorka na swoim Instagramie dokładnie relacjonuje gorący urlop. Na zdjęciach Kamińskiej nie brakuje również jej ukochanego – Piotra Jaska, z którym jest już od 10 lat.
Julia i jej chłopak Piotr, który jest scenarzystą, są razem już od dziesięciu lat. 30-letnia aktorka i starszy od niej o dwie dekady Jasek są razem szczęśliwi i zupełnie nie przeszkadza im dzieląca ich różnica wieku. Okazuje się jednak, że Kamińska często spotyka się z zainteresowaniem tym tematem ze strony innych. Sama przyznaje jednak, że starsi mężczyźni interesują ją o wiele bardziej, niż „niedojrzali chłopcy” w jej wieku. Julia i Piotr przebywają właśnie na Kubie.
Kamińska i jej partner Jasek poznali się na planie serialu „BrzydUla”. Ona była wtedy nikomu nieznaną aktorką, a on doświadczonym scenarzystą. Choć rzadko pokazują się razem publicznie, w życiu prywatnym wiedzie im się naprawdę świetnie.źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Julii
Julia Małgorzata Kamińska (ur. 13 listopada 1987 w Gdańsku) – polska aktorka, scenarzystka i wokalistka, której popularność przyniosła rola Uli Cieplak w serialu BrzydUla stacji TVN (2008–2009). Znana również z ról w serialach Na dobre i na złe (2013–2016), Singielka (2015–2016) oraz Na Wspólnej (od 2017). Laureatka Telekamery 2010 dla najlepszej aktorki. Z wykształcenia germanistka.
Jest absolwentką germanistyki na Uniwersytecie Gdańskim.
W 2008 otrzymała główną rolę Uli Cieplak w serialu TVN BrzydUla. Nagrała do niego piosenkę „Tyle słońca w całym mieście” Anny Jantar, będącą tłem muzycznym czołówki. Ponadto napisała scenariusze do jego trzech odcinków.
Od 7 marca do 13 czerwca 2010 brała udział w jedenastej edycji programu TVN Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Rafał Maserak, z którym wygrała finał programu[1]. W tym samym roku została laureatką plebiscytu Telekamery 2010 w kategorii Aktorka[2], znalazła się na liście 100 najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu według miesięcznika „Forbes”[3], a także otrzymała nominację do nagrody Wiktora w kategorii Największe odkrycie telewizyjne[4]. W tym okresie nagrała także piosenkę „Każdy chciałby tak mieć” do filmu animowanego Zaplątani[5] oraz zadebiutowała jako aktorka teatralna na deskach warszawskiego Teatru Komedia.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz