Jolie i Pitt zawarli wstępną ugodę


jolie-pittAngelina Jolie i Brad Pitt wreszcie nieco ucywilizowali swoje kontakty, ale to Jolie wciąż rozdaje karty…
Rozstanie hollywoodzkiej pary było ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich.

Nic więc dziwnego, że Angelina i Brad znów są najgorętszą parą świata, o której piszą wszystkie media.

Niedawno pojawiła się informacja, że aktorka nie zamierza odpuszczać byłemu już ukochanemu i że postanowiła go “zniszczyć”!

Ostatnio doszło jednak do małego przełomu w ich relacjach.

Jak dowiedział się portal TMZ, między małżonkami doszło do wstępnych ustaleń rozwodowych.

Prawo do tymczasowej opieki nad dziećmi przyznano Jolie. Brad będzie mógł widywać dzieci jedynie pod nadzorem specjalisty, który będzie oceniał jego zachowanie w trakcie wizyt.

Do tego Brad będzie musiał regularnie poddawać się testom na obecność narkotyków i alkoholu w jego organizmie.

Ostatnie badanie nie wykazały żadnych używek w jego ciele.

Sami małżonkowie będą uczestniczyć w spotkaniach z mediatorem, który ma pomóc im w rozwiązaniu sporu i polubownym rozstaniu się.

Na razie Angelina nie wydaje się tym zainteresowana…
źródło: pomponik.pl

Biografia Angeliny

Angelina Jolie, właśc. Angelina Jolie Voight (ur. 4 czerwca 1975 w Los Angeles) – amerykańska aktorka, ambasador dobrej woli UNHCR oraz członkini Rady Stosunków Międzynarodowych, zdobywczyni Oscara, trzech Złotych Globów i Nagrody Gildii Aktorów Filmowych.

Choć na dużym ekranie po raz pierwszy pojawiła się w 1982 roku, grając u boku swego ojca Jona Voighta w filmie Szukając wyjścia, prawdziwą karierę filmową rozpoczęła dekadę później od niskobudżetowej produkcji pt. Cyborg 2: Szklany cień (1993). Jej pierwszą znaczącą rolą była postać Kate Libby w Hakerach (1995). Następnie wystąpiła w docenionym przez krytyków filmie biograficznym George Wallace (1997) oraz w obrazie pt. Gia (1999). W roku 2000 Jolie otrzymała Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w dramacie Przerwana lekcja muzyki (1999). Międzynarodową sławę zyskała dzięki roli bohaterki popularnej serii gier komputerowych Lary Croft w filmie Lara Croft: Tomb Raider (2001) i Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia (2003). Od tamtej pory stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej opłacanych aktorek Hollywood[1]. Jej największym sukcesem komercyjnym był udział w komedii sensacyjnej Mr. & Mrs. Smith (2005), a także w filmie animowanym pt. Kung Fu Panda (2008)[2]. W 2003 roku zagrała w teledysku do piosenki Did my Time zespołu Korn.

Po dwóch nieudanych małżeństwach z Jonnym Lee Millerem i Billym Bobem Thorntonem, Jolie związała się z aktorem Bradem Pittem[3], z którym ma troje biologicznych dzieci (Shiloh, Knoxa i Vivienne) oraz troje adoptowanych (Maddoxa, Pax i Zaharę). Aktywnie angażuje się w działalność humanitarną na całym świecie, szczególnie w pomoc uchodźcom w ramach ONZ.

14 maja 2013 w „The New York Times” aktorka opublikowała artykuł, w którym poinformowała, iż przeszła zabieg podwójnej prewencyjnej mastektomii (z jednoczasową operacją odtwórczą) z powodu obecności mutacji genu BRCA1 predysponującego w znacznym stopniu do zachorowania na raka piersi bądź jajników[4]. Do podjęcia tej decyzji skłoniła aktorkę śmierć matki po wieloletniej walce z nowotworem.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Brada

Brad Pitt, właściwie William Bradley Pitt[1] (ur. 18 grudnia 1963[2] w Shawnee[3]) – amerykański aktor i producent filmowy[4].

Przyszedł na świat w rodzinie baptystów jako najstarszy syn kierownika firmy transportu ciężarowego Williama A. Pitta i szkolnej pedagog Jane Etty Hillhouse[5]. Ma rodzeństwo – brata Douga i siostrę Julie Neal. Dzieciństwo spędził w Springfield w Missouri. W 1982 ukończył szkołę średnią Kickapoo High School w Springfield. W latach 1982-86 studiował dziennikarstwo ze specjalizacją w reklamie w Missouri School of Journalism przy University of Missouri-Columbia, lecz w 1986, tuż przed zakończeniem studiów, zdecydował się wyjechać do Hollywood.

Miał studiować reklamę i grafikę w Art Center College of Design w Pasadenie, jednak ostatecznie przez sześć lat uczył się aktorstwa pod opieką Roya Londona. W międzyczasie podjął pracę jako kierowca, a także ubrany w kostium wielkiego kurczaka reklamował sieć restauracji El Pollo Loco[6].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 112 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *