Joel Madden i Nicole Richie: kryzys w związku?


Madden RichieKilka miesięcy temu głośno było o ślubie Cameron Diaz (42 l.) i wokalisty zespołu Good Charlotte, Benjego Maddena (36 l.).

Para na każdym kroku pokazuje, jak są ze sobą szczęśliwi.

Niestety, w małżeństwie brata bliźniaka piosenkarza nie jest już tak kolorowo…

Wedle doniesień zagranicznych mediów Joel Madden i Nicole Richie są bliscy rozwodu!

Para pobrała się w grudniu 2010 roku, po kilku latach związku.

W 2008 roku urodziła się ich córka Harlow, półtora roku później przyszedł na świat syn Sparrow.

Niestety, po tylu wspólnych latach uczucie pary chyba zupełnie się wypaliło i nie potrafią się już ze sobą dogadać.

„Nicole i Joel kłócą się dosłownie o wszystko. Są o krok od rozwodu” – twierdzi informator magazynu „In Touch”.

Para nie złożyła jeszcze pozwu i póki co nadal także mieszkają razem, jednak robią to tylko ze względu na dzieci.

„Gdyby nie Harlow i Sparrow, w tym momencie dzieliliby już majątek” – dodaje informator tabloidu.

Miejmy nadzieję, że wszystko sobie wyjaśnią i znów będą szczęśliwą rodziną!
źródło: pomponik.pl

Wideo – Joel Madden i Nicole Richie

Biografia Joela

Joel Reuben Madden, „Sick boy”, właśc. Joel Ryan Rueben Combs (ur. 11 marca 1979 w Waldorf w stanie Maryland[1]) – amerykański muzyk poppunkowy, wokalista zespołu Good Charlotte, wegetarianin. Ma brata bliźniaka Benji’ego.

Gdy Madden był dzieckiem, jego rodzinę opuścił ojciec. Pod wpływem tego wydarzenia napisał później piosenkę „Emotionless”. W wieku 15 lat zamieszkał z bratem u ciotki z powodu złych warunków materialnych. W szkole Madden był dręczony psychicznie i fizycznie.

W 1996 roku wspólnie z Benji’m stworzył zespół Good Charlotte. Pełni funkcję głównego wokalisty zespołu oraz okazjonalnie czwartego gitarzysty.

Kolekcjonuje krzyże, posiada liczne tatuaże.

W listopadzie 2006 roku, po dwóch i pół roku bycia razem, zerwał z Hilary Duff. Obecnie jest z Nicole Richie, z którą ma córkę Harlow Winter Kate Madden, urodzoną 11 stycznia 2008 roku w Los Angeles, oraz syna Sparrowa Jamesa Midnighta Maddena, który przyszedł na świat 9 września 2009 roku. Joel i Nicole pobrali się 11 grudnia 2010 roku.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Nicole

Nicole Richie (właściwie Nicole Camille Escovedo, ur. 21 września 1981 w Berkeley, w Kalifornii), piosenkarka i aktorka amerykańska.

Edukacja
Nicole jako dziecko uczyła się grać na wiolonczeli, gitarze, skrzypcach i pianinie. W 1985 roku zaczęła edukację w prestiżowej szkole The Buckley, gdzie poznała takie sławy jak Paris Hilton czy Kimberly Stewart. Następnie uczęszczała do Montclar College Preparatory School oraz University of Arizona, gdzie studiowała sztukę i media.

Rodzina
Jej biologicznymi rodzicami są były członek zespołu grającego z Lionelem Richie – Peter Escovedo oraz asystentka Lionela. Nicole w wieku trzech lat została nieformalnie adoptowana przez Lionela Richie i jego żonę Brendę Harvey-Richie. Sześć lat później adopcja została sformalizowana. Nicole do tej pory utrzymuje kontakty z biologiczną matką. Jej ojcem chrzestnym był Michael Jackson.

Życie
W 2003 roku Richie została aresztowana za posiadanie narkotyków (heroiny) i jazdę samochodem z nieważnym prawem jazdy[potrzebne źródło]. W tym samym roku telewizja Fox wyprodukowała program typu reality show The Simple Life z udziałem Nicole i jej ówczesnej przyjaciółki Paris Hilton. W 2006 roku została wydana książka obyczajowa autorstwa Nicole Richie The Truth About Diamonds, występują w niej wątki zaczerpnięte z życia Richie. W 2007 roku została skazana na więzienie[potrzebne źródło].

11 stycznia 2008 roku w Los Angeles w Cedars-Sinai Medical Center urodziła córeczkę, która otrzymała imiona: Harlow Winter Kate. Ojcem jest partner Nicole, Joel Madden członek zespołu Good Charlotte. 9 września 2009 przyszło na świat ich drugie dziecko – syn Sparrow James Midnight. 11 grudnia 2010 Nicole wzięła ślub z Joelem Maddenem[1]. Ceremonia odbyła się w rezydencji ojca Nicole, Lionela Richie w Beverly Hills.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 24 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *