Joanna Racewicz: wiemy kim jest jej nowy partner


Joanna Racewicz i MarcinSześć lat temu, po katastrofie smoleńskiej, świat Joanny Racewicz (42 l.) zawalił się. Ostatnio w życiu prywatnym i zawodowym dziennikarki trwa dobra passa…
W przeddzień Dnia Ojca w warszawskiej Villi Foksal odbyła się impreza pod hasłem „Vivat Mama, Tata, Ja”. W pokazie mody wystąpiły gwiazdy i ich dzieci. Na wybiegu pojawiła się m.in. Racewicz z 8-letnim synem Igorem.
– Dziennikarkę i jej latorośl żarliwie oklaskiwał jej znajomy, z którym widywana jest od kilku miesięcy – zdradza „Na Żywo” uczestnik imprezy. – Gdy Joanna była zajęta przygotowaniami do występu, troskliwie opiekował się chłopcem. Pilnował, żeby nie był głodny, dużo z nim rozmawiał. Wykazywał troskę niczym biologiczny ojciec – kwituje informator.
Nie jest tajemnicą, że tata chłopca – oficer BOR-u Paweł Janeczek (†36) – zginął w katastrofie smoleńskiej. Zostając półsierotą, Igorek miał zaledwie dwa latka. Nie rozumiał, dlaczego ojciec nie wraca, wszędzie go szukał. Joanna, pogrążona w żalu po stracie ukochanego partnera, tłumaczyła synowi, że tata jest teraz aniołem, który nad nim czuwa…
– Długo zasypiałam przytulona do koszuli męża. Chowałam ją pod poduszkę, żeby zapach nie uciekł – wyznała szczerze w jednym z wywiadów. Po sześciu latach od tych tragicznych wydarzeń gwiazda wydaje się gotowa na ułożenie sobie życia z nowym ukochanym. Na imprezie w Villi Foksal niektórzy zauważyli ukradkowe pocałunki Joanny z przystojnym przyjacielem. Trzy dni później mężczyzna towarzyszył jej na pokazie mody Łukasza Jemioła.
Choć tym razem dziennikarka i jej znajomy starali się nie okazywać sobie publicznie uczuć, staje się jasne, że tych dwoje łączy coś więcej niż tylko przyjaźń… Tygodnikowi „Na Żywo” udało się dowiedzieć, kim jest nowy mężczyzna w życiu Joanny.
– Ma na imię Marcin, ale przez przyjaciół nazywany jest Marcelem – zdradza znajoma Racewicz. – Jest pilotem, który lata w zagranicznych liniach czarterowymi rejsami. Przez dwa tygodnie pracuje non stop, ale następne dwa może w całości poświęcić Joannie i jej synkowi – dodaje źródło.
Reklama
Jak twierdzą dobrze poinformowane osoby, Marcin to bardzo rodzinny mężczyzna. – Chętnie pomaga swojej mamie, która prowadzi restaurację. W Marcinie Joanna ma prawdziwe oparcie. Dla niej najważniejsze jest bowiem to, że on umie porozumieć się z jej synem, a Igorek go polubił – zapewnia znajoma dziennikarki. Także w życiu zawodowym Joanny wszystko układa się po jej myśli.
Choć w marcu tego roku przestała być gospodynią „Panoramy”, równocześnie została przeniesiona do stacji TVP Polonia. Od niedawna prowadzi tam dwa programy informacyjne: „Polonia24” i „Halo Polonia”, ale niewykluczone, że niebawem dostanie swoją wielką szansę w telewizyjnej Jedynce.
– Zamiast programu „Świat się kręci” władze TVP chcą wprowadzić inny. Bardzo prawdopodobne, że jego prowadzącą zostanie Joanna – zdradza pracownik stacji. Racewicz długo czekała na taką odmianę losu. – Ona naprawdę na nią zasługuje – twierdzą jej znajomi.
źródło: pomponik.pl
Biografia Joanny
Joanna Racewicz (ur. 17 października 1973[1] w Hrubieszowie) – polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna.
Początkowo współpracowała z lokalnymi mediami w Zamościu, pisując artykuły do „Kroniki Tygodnia” oraz przygotowując reportaże dla zamojskiego oddziału RMF FM. Następnie przeniosła się do Warszawy, gdzie stażowała w redakcji „Teleexpressu” (TVP1). W latach 1999–2006 pracowała na stanowisku reportera i prezentera w „Panoramie” (TVP2). W 2004 roku została nominowana do nagrody „Telekamery” magazynu „Tele Tydzień”. Jesienią 2004 roku udzieliła tygodnikowi „Gala” wywiadu, który spotkał się z reakcją Komisji Etyki TVP. W ogłoszonym 17 listopada 2004 roku orzeczeniu komisja ta stwierdziła, iż owa publikacja „„została opatrzona informacjami o charakterze reklamowym” (chodziło o sponsorowaną aranżację strojów i wnętrz), naruszając tym samym punkt 13 oraz 14 „Zasad etyki dziennikarskiej w Telewizji Polskiej”[2]. W październiku 2006 roku odeszła z TVP. Od marca 2007[1] do 2010 roku była dziennikarką TVN prowadzącą cykl „Dom otwarty” w programie „Dzień Dobry TVN” (zrezygnowała z pracy po śmierci męża)[3]. W TVN Style prowadziła program „Sekrety Mądrej Niani” wspólnie z Aleksandrą Wielgus. Od stycznia 2011 do końca marca 2016 ponownie prowadziła „Panoramę” w TVP2. W tym samym kanale prowadziła w latach 2011-2012 „Autorski Przegląd Prasy” w porannym magazynie „Pytanie na śniadanie”. Od listopada 2012 do czerwca 2014 była gospodynią programu „Reporter Polski”. Od kwietnia do czerwca 2013 na zmianę z Hanną Lis w „Pytaniu na śniadanie” przeprowadzała wywiady w ramach cyklu „Kobiecy punkt widzenia”. W TVP Info od września 2013 do marca 2014 prowadziła „Panoramę dnia”, a od kwietnia 2014 do końca marca 2016 przeprowadzała wywiady w programie „Po przecinku”.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz