Joanna Przetakiewicz ukrywa chłopaka w Londynie?


Joanna Przetakiewicz (49 l.) ponoć jest szczęśliwie zakochana, a swoją miłość odnalazła w Londynie! Ale na próżno wypatrywać nowego chłopaka u boku Aśki. Powód jest dość oczywisty.

Jakiś czas tam można było usłyszeć plotki, że projektantka znowu jest w związku. Przetakiewicz za sobą ma już jedno małżeństwo, które przetrwało 14 lat, oraz wieloletni związek z Janem Kulczykiem (†65 l.), który zmarł w 2015 roku.

Długo jednak nie mogła ułożyć sobie życia, mimo że rozstała się z Janem jeszcze przed jego śmiercią. Teraz wygląda na to, że szczęście się do niej uśmiechnęło i jest w udanym związku.

Jak udało się ustalić tabloidowi „Fakt”, wybranek Joanny to milioner, który znajduje się w rankingu najbogatszych ludzi w Polsce według magazynu „Forbes”.

Na co dzień mieszka on w Wielkiej Brytanii i to właśnie dlatego Przetakiewicz tam kupiła mieszkanie, by być bliżej chłopaka.

„Zaszyłam się teraz w Londynie, a w Warszawie jestem sporadycznie. Przyjeżdżam tylko wtedy, gdy wzywa mnie praca” – tłumaczy wymijająco Joanna w rozmowie z gazetą.

Mieszkanie i codzienne życie w Londynie daje jej też możliwości prywatności. W Polsce zapewne nowej parze ciągle towarzyszyłby medialny rozgłos i paparazzi. Dyrektor kreatywna La Manii nie zamierza afiszować się z nowym chłopakiem na ściankach i imprezach branżowych. Chce mieć go tylko dla siebie.
źródło: pomponik.pl

Biografia Joanny

Joanna Przetakiewicz (ur. 11 grudnia 1967[1]) – polska projektantka mody, przedsiębiorca, właścicielka modowej marki[2] i dyrektor kreatywna domu mody „La Mania”[3].

Z wykształcenia jest prawniczką. Wraz ze swoją ówczesną bratową, będąc na trzecim roku studiów, założyła w 1992 roku firmę „Vita-Dent Centrum Stomatologiczne”, jedną z pierwszych sieci klinik dentystycznych[1][4]. Była to druga prywatna klinika w Polsce[3].

We wrześniu 2010 roku, z pomocą Karla Lagerfelda[5], utworzyła markę odzieżową La Mania, której celem jest stworzenie linii prêt-à-porter[6].

W latach 2014–2015 była jurorką polskiej edycji programu Project Runway. Jesienią 2017 roku będzie brała udział w drugiej edycji programu Azja Express, emitowanego w TVN. Jej partnerem będzie dziennikarz i youtuber Łukasz Jakóbiak[7].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Kilka słów z Wikipedii o Londynie

Londyn (ang. London) – stolica Wielkiej Brytanii i Anglii, największe miasto kraju, położone w jej południowo-wschodniej części.

Położony nad Tamizą, jest trzecim co do wielkości miastem Europy po Moskwie i Stambule; jest także największym miastem Unii Europejskiej i jednym z większych miast świata zarówno w skali samego miasta, jak i aglomeracji. Liczba mieszkańców Londynu (w granicach tzw. Wielkiego Londynu) wynosi ok. 8,4 mln. (2013 r.) na obszarze 1572 km²; cała zaś aglomeracja londyńska, łącznie ze wszystkimi przyległymi miejscowościami w 2015 liczyła prawie 14 mln. mieszkańców[2][3] (obszar tzw. metropolia). Około 20% mieszkańców pochodzi z Azji, Afryki i Karaibów.

Współczesny Londyn jest największym centrum finansowym świata (od 2006 przed Nowym Jorkiem). Dokonuje się tam 30% światowego obrotu walutami i 40% światowego obrotu euroobligacjami. Usytuowanych jest tam też kilkaset banków, największa giełda w Europie (trzecia na świecie)[potrzebny przypis], towarzystwa ubezpieczeniowe i inwestycyjne. Londyn jest także ogromnym ośrodkiem medialnym.

Jest to także jedno z najbardziej zanieczyszczonych miast Unii Europejskiej[4].

Miasto przyciąga rocznie ok. 30 mln turystów[5].
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono 193 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *