Joanna Przetakiewicz ma nowego partnera

Joanna Przetakiewicz, była partnerka Jana Kulczyka, znów jest zakochana! Przetakiewicz zdradziła, że ma nowego partnera, jest bardzo zakochana i szczęśliwa. Zaś nowy ukochany Joanny bez przerwy ją zaskakuje. Przetakiewicz, którą już wkrótce zobaczymy w „Azja Express 2”, związała się z mężczyzną dopiero dwa lata po śmierci Kulczyka. Kim jest jej partner?
Joanna była partnerką Kulczyka przez 10 lat. Bizneswoman i najsłynniejszy polski miliarder wspólnie podróżowali po całym świecie, mieli apartamenty w Warszawie i w Londynie, na wielkich galach zawsze pokazywali się razem. Jan bywał też obecny na pokazach mody należącej do Przetakiewicz marki La Mania. Miliarder pomógł ukochanej rozkręcić interes, ale w zarządzaniu marką i kreowaniu kolekcji dał jej absolutnie wolną rękę. Od początku kibicował pasji Joanny, a tuż po pokazach wręczał jej zawsze naręcze świeżych róż. Przetakiewicz i Kulczyk oficjalnie rozstali się latem 2013 roku, ale nie żyli razem już kilka miesięcy wcześniej. Nie było to jednak medialne rozstanie i obyło się bez publicznego prania brudów. Joanna i Jan rozstali się z klasą i pozostali w przyjaźni. Od tego czasu Przetakiewicz nigdy nie pokazała się publicznie z innym mężczyzną. Nawet jeśli była z kimś związana, żadne plotki czy zdjęcia nie przedostały się do prasy. A latem 2015 roku Joanna musiała się zmierzyć z wielką tragedią.
Kulczyk zmarł nagle, w lipcu 2015 roku w Wiedniu. Choć od dwóch lat nie był już z Przetakiewicz, Joanna bardzo przeżyła nagłą stratę wieloletniego partnera i bliskiego przyjaciela. Na pogrzebie Jana Przetakiewicz pojawiła się razem ze swoimi dorosłymi synami. Ostatnio przyznała w wywiadzie, że musiało minąć długo czasu, nim poradziła sobie ze śmiercią Kulczyka. Jednak ostatnio Joanna znów jest szczęśliwa! Jak poinformował „Fakt”, dyrektor kreatywna La Manii jest zakochana! I to po uszy!

– Jestem zakochana i przy tym bardzo szczęśliwa! – mówi Przetakiewicz w dzienniku. – Jestem non stop zaskakiwana przez mojego mężczyznę. Facet musi mnie zaskakiwać. Nie wyobrażam sobie być z kimś nudnym. Jestem osobą, która lubi, żeby w jej życiu działo się bardzo dużo!

O tym, jak bardzo Joanna lubi emocje, przekonacie się już wkrótce, oglądając drugi sezon programu „Azja Express” TVN! My już widzieliśmy pierwszy odcinek „Azja Express 2” i gwarantujemy: odzywki Przetakiewicz będą hitem! A sama Joanna już jest typowana na drugą Małgorzatę Rozenek.
Na razie nie wiadomo, kim jest nowy partner Przetakiewicz. Spekuluje się, że jest to jeden ze znanych biznesmenów, w środowisku których szefowa La Manii się obraca. Być może mieszka w Londynie. W końcu to właśnie w Anglii Joanna bywa ostatnio częściej niż w Polsce. Ma tam luksusowy apartament. Czy na Bal Fundacji TVN 2017 Przetakiewicz przyjdzie z nowym ukochanym? To się wkrótce okaże…
źródło: gala.pl
tagi: nowy chłopak
Biografia Joanny
Joanna Przetakiewicz (ur. 11 grudnia 1967[1]) – polska projektantka mody, przedsiębiorca, właścicielka modowej marki[2] i dyrektor kreatywna domu mody „La Mania”[3].
Z wykształcenia jest prawniczką. Wraz ze swoją ówczesną bratową, będąc na trzecim roku studiów, założyła w 1992 roku firmę „Vita-Dent Centrum Stomatologiczne”, jedną z pierwszych sieci klinik dentystycznych[1][4]. Była to druga prywatna klinika w Polsce[3].
We wrześniu 2010 roku, z pomocą Karla Lagerfelda[5], utworzyła markę odzieżową La Mania, której celem jest stworzenie linii prêt-à-porter[6].
W latach 2014–2015 była jurorką polskiej edycji programu Project Runway. Jesienią 2017 roku będzie brała udział w drugiej edycji programu Azja Express, emitowanego w TVN. Jej partnerem będzie dziennikarz i youtuber Łukasz Jakóbiak[7].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Jana
Jan Jerzy Kulczyk (ur. 24 czerwca 1950 w Bydgoszczy, zm. 29 lipca 2015 w Wiedniu[1]) – polski przedsiębiorca, właściciel przedsiębiorstwa Kulczyk Holding, z siedzibą w Warszawie i międzynarodowej grupy inwestycyjnej Kulczyk Investments (d. Kulczyk Investment House), z siedzibą w Luksemburgu oraz biurami w Londynie i Kijowie, od 2002 regularnie klasyfikowany był w rankingach jako najbogatszy Polak.
Urodził się 24 czerwca 1950 w Bydgoszczy w rodzinie przedsiębiorcy Henryka Kulczyka (1925–2013)[2]. Absolwent VI Liceum Ogólnokształcącego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy (1968). Ukończył prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza i handel zagraniczny na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Posiadał stopień naukowy doktora nauk humanistycznych w zakresie nauk politycznych i prawa międzynarodowego[3] – doktorat obronił w 1975 na Wydziale Nauk Społecznych UAM (Układ o podstawowych stosunkach między NRD a RFN, z 21 grudnia 1972 roku jako umowa międzynarodowa, promotor: Alfons Klafkowski). Był też pracownikiem naukowym Instytutu Zachodniego w Poznaniu, gdzie zajmował się tematyką niemiecką[4] (członek komitetu honorowego Instytutu[5]).
Pierwszy kapitał na rozpoczęcie interesów Jan Kulczyk otrzymał od ojca Henryka. Za te pieniądze założył w 1981 polonijną firmę handlową – Interkulpol, jedno z pierwszych przedsiębiorstw zagranicznych powstałych w Polsce po II wojnie światowej.
W latach 80. organem kontrolującym działalność wszystkich firm polonijnych była Polsko-Polonijna Izba Przemysłowo-Handlowa Inter-Polcom. Jan Kulczyk zasiadał w jej władzach obok ojca Henryka. Był m.in. członkiem zarządu, zastępcą prezesa, a wreszcie prezesem. Blisko współpracował z Andrzejem Malinowskim, ówczesnym wiceministrem handlu wewnętrznego.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Kilka słów z Wikipedii o domach mody
Dom mody – przedsiębiorstwo handlowo-produkcyjne świadczące usługi w zakresie projektowania i sprzedaży dóbr konsumpcyjnych (luksusowych) jakimi są odzież oraz perfumy.
Zakres jego działalności to moda haute couture (ubrania szyte na zamówienie) oraz prêt-à-porter (kolekcje ubrań dostępnych w butikach do nich należących), a także produkcja i sprzedaż markowych perfum. Skupia ono projektantów mody, którzy projektują kolekcje ubrań opatrzonych najczęściej marką danego domu mody.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz