Joanna Przetakiewicz i Paul zaręczyli się


Joanna Przetakiewicz zaręczona! Dyrektor kreatywna domu mody La Mania już jakiś czas temu zdradziła, że jest szczęśliwie zakochana, a teraz dowiadujemy się, że gwiazda jest już po słowie ze swoim nowym partnerem. Kim jest jej ukochany? Sprawdź, co wiemy!
Przetakiewicz zaręczyła się! Gwiazda w końcu wygadała się na temat statusu swojego nowego związku. Przypomnijmy, że jakiś czas temu w wywiadzie dla „Gala Studio” zdradziła, że jest szczęśliwie zakochana w mężczyźnie, który nie jest Polakiem. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy nic na temat tożsamości nowego partnera dyrektor kreatywnej domu mody La Mania, ale to się właśnie zmieniło! Joanna w rozmowie z „Super Expressem” zdradziła niechcący, że przyjęła oświadczyny mężczyzny. Doszło do tego w dość przypadkowy sposób, gdy została zapytana o swoją nową torebkę Birkin wartą ok. 400 tys zł.

– Nie kupiłam jej sama. Dostałam ją od narzeczonego, więc noszę – odpowiedziała bez większego namysłu.

Przetakiewicz podziękowała za gratulacje w związku z zaręczynami, ale nie chciała więcej mówić na ten temat. Gazecie jednak już udało się ustalić, że nowa miłość byłej partnerki Jana Kulczyka, to angielski biznesmen o imieniu Paul. Mężczyzna dzieli życie między Londyn a San Francisco i zajmuje się inwestycjami na rynku nieruchomości, hotelarstwa i nowych technologii. Gwiazda rzekomo poznała go z pomocą swojego syna Filipa, który na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych.
Joanna póki co nie planuje ślubu, ale nie wyklucza, że w przyszłości rzeczywiście zdecyduje się na sformalizowanie swojego związku.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Joannie
Joanna Przetakiewicz (ur. 11 grudnia 1967[1]) – polska projektantka mody, przedsiębiorca, właścicielka modowej marki[2] i dyrektor kreatywna domu mody „La Mania”[3].
Z wykształcenia jest prawniczką. Wraz ze swoją ówczesną bratową, będąc na trzecim roku studiów, założyła w 1992 roku firmę „Vita-Dent Centrum Stomatologiczne”, jedną z pierwszych sieci klinik dentystycznych[1][4]. Była to druga prywatna klinika w Polsce[3].
We wrześniu 2010 roku, z pomocą Karla Lagerfelda[5], utworzyła markę odzieżową La Mania, której celem jest stworzenie linii prêt-à-porter[6].
W latach 2014–2015 była jurorką polskiej edycji programu Project Runway. Jesienią 2017 roku będzie brała udział w drugiej edycji programu Azja Express, emitowanego w TVN. Jej partnerem będzie dziennikarz i youtuber Łukasz Jakóbiak[7].
Kilka słów z Wikipedii o zaręczynach
Zaręczyny, dawniej także zrękowiny (łac. sponsalia) – uroczysta umowa zawarta między mężczyzną i kobietą, na mocy której przyrzekają sobie wzajemnie zawarcie małżeństwa, stając się narzeczonymi; występująca w różnych kulturach, religiach i systemach prawnych. W niektórych okresach historycznych i społecznościach funkcjonowały zaręczyny jednostronne, podczas których przyrzeczenie składała jedna osoba[1]. Zaręczyny są w pewnych kulturach połączone z ofiarowaniem kobiecie przez mężczyznę pierścionka zaręczynowego, który w niektórych religiach powinien zostać wcześniej pobłogosławiony przez kapłana lub rodziców[2]. Najstarsze wzmianki o zaręczynach pochodzą ze Starego Testamentu. Formalne zasady dotyczące zaręczyn wypracowano w prawie rzymskim[1]. Zgodnie z ukształtowanymi w starożytności poglądami, formalne przyrzeczenie małżeństwa zobowiązuje narzeczonych do wzajemnej lojalności i wyklucza kontakty seksualne z innymi osobami[3], chociaż nie upoważnia do uprawnień przysługującym tylko małżonkom.
źródło: pl.wikipedia.org