Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub


Za nami chyba najgorętsze wydarzenie w tym sezonie! W weekend Joanna Opozda i Antoni Królikowski powiedzieli sobie sakramentalne „tak”.

Ślub Antka i Joanny odbył się 7 sierpnia 2021 w kościele św. Wojciecha w Warszawie. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło znanych nazwisk! Na uroczystości bawili się m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem, Marina Łuczenko-Szczęsna, Joanna Kurowska i Tomasz Oświeciński.

Gdy emocje już opadły, można było dokładniej przyjrzeć się liście gości. Okazuje się, że na parkiecie wywijała była dziewczyna Antka!

Nie da się ukryć, że życie towarzyskie Antka Królikowskiego było niezwykle bogate. Należał do jednego z najbardziej kochliwych celebrytów w show-biznesie. Spotykał się m.in. z Kasią Sawczuk, Samuelą Górską, Julią Wieniawą, Laurą Breszką i… Joanną Jarmołowicz. Okazuje się, że ostatnie dwie panie szczególnie zaangażowały się w ślub Antka.

Laura Breszka postanowiła złożyć życzenia młodej parze, w tym szczególnym czasie. Aktorzy poznali się na planie serialu „Ja to mam szczęście” i choć plotkowano o ich ślubie, to relacja nie przetrwała próby czasu. Artystka postanowiła jednak wykorzystać okazję i w rozmowie z „Jastrząb Post” złożyła nowożeńcom życzenia.

To niejedyna była dziewczyna aktora, która „zaangażowała się” w ślub Antka. Nie wszyscy pamiętają, że była partnerka Królikowskiego jest obecnie w związku z… jego młodszym bratem! Mowa o Joannie Jarmołowicz, z którą mąż Opozdy spotykał się przez kilka miesięcy w 2015 roku.


źródło: pomponik.pl

Kilka słów z Wikipedii o Antku

Antoni Paweł Królikowski (ur. 17 lutego 1989 w Łodzi) – polski aktor i osobowość telewizyjna.
Jest najstarszym synem pary aktorskiej Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. Ma czworo młodszego rodzeństwa, braci: Jana (ur. 1992) i Ksawerego (ur. 2007), oraz siostry: Julię (ur. 1999) i Marcelinę (ur. 2001). W 2008 ukończył XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie w klasie filmowej.
W 2014 uczestniczył w pierwszej, emitowanej przez telewizję Polsat, edycji programu rozrywkowego Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami oraz prowadził program TVP2 SuperSTARcie. W 2016 zwyciężył w pierwszej edycji reality show TVN Agent – Gwiazdy. Był kapitanem jednej z drużyn w teleturnieju TVP2 Kocham cię, Polsko! (2017–2018) i teleturnieju TVP1 To był rok! (2019). W 2018 z ówczesną partnerką Julią Wieniawą byli bohaterami jednego z odcinków programu The Story of My Life. Historia naszego życia. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Joanna

Joanna Opozda (ur. 2 lipca 1988 w Busku-Zdroju) – polska aktorka filmowa i telewizyjna, modelka.
Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie (2015)[1].
Pojawiła się gościnnie w produkcjach kinowych i telewizyjnych takich jak: film 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, czy seriale M jak miłość, Barwy szczęścia i Prawo Agaty.
Wiosną 2016 uczestniczyła w piątej edycji programu Polsat Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami; w parze z Kamilem Kuroczką[9] odpadła w czwartym odcinku, zajmując ósme miejsce[10].
Poza aktorstwem zajmuje się modelingiem, jej zdjęcia publikowane były m.in. we włoskim wydaniu magazynu „Vogue”[11]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 75 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *