Joanna Liszowska i jej mąż się rozstali?


Joanna Liszowska i Ola Serneke nie są już razem? Media obiegła informacja, że ośmioletnie małżeństwo aktorki serialu „Przyjaciółki” i szwedzkiego milionera właśnie dobiegło końca. Informację o tym, że aktorka serialu „Przyjaciółki” i Ola Serneke podjęli decyzję o rozstaniu, podało „Życie na gorąco”.

Jak pisze tygodnik, para nie miała dla siebie czasu, a ich drogi po 8 latach małżeństwa rozeszły się. Liszowska nigdy nie komentowała swojego życia prywatnego w mediach, a jej związek z mężem uchodził za bardzo udany. Polska aktorka i szwedzki milioner poznali się w 2009 roku, a rok później byli już po ślubie. Ich wesele było prawdziwym wydarzeniem. Ceremonia odbyła się w Bydgoszczy, a wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Katarzyna Zielińska, Michał Piróg, Piotr Zelt czy Katarzyna Skrzynecka. Joanna miała na sobie bogato zdobioną suknię z wieloma warstwami falban. Owocem jej małżeństwa ze szwedzkim milionerem są dwie córki: Emma (7) i Stella (5).

„- Od dłuższego czasu Joanna mieszka w Polsce, a jej córeczki chodzą tutaj do szkoły i przedszkola. I choć nigdy tego nie potwierdziła, to wszystko wskazuje na to, że w jej związku nie dzieje się najlepiej” – podaje „Życiu na gorąco”.

Pierwsze plotki o kryzysie w związku Liszowskiej i Serneke pojawiły się w 2017 roku.

Obecnie aktorka chce się realizować i robić karierę w Polsce, a Ola stawia na rozwój swojej firmy budowlanej, która w ubiegłym roku przyniosła ponad 80 mln złotych przychodu!


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Asi

Joanna Liszowska, właściwie Joanna Patrycja Liszowska-Serneke (ur. 12 grudnia 1978 w Krakowie) – polska aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna.

W 2001 roku zajęła 3. miejsce na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, a także otrzymała nagrodę ZASP–u za najlepsze wykonanie piosenki w konkursie studenckim na tymże festiwalu. Ponadto została laureatką Festiwalu Interpretacji Piosenek Agnieszki Osieckiej w Sopocie oraz otrzymała Grand Prix na Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku. Również w 2001 zadebiutowała jako aktorka na scenie Teatru Wielkiego w Warszawie w roli Anny I w Siedmiu grzechach głównych. W tym samym roku na XIX Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi otrzymała wyróżnienie za rolę Onej w przedstawieniu Tadeusza Różewicza Rajski ogródek.

We wrześniu 2005 i w grudniu 2006 wystąpiła w sesjach zdjęciowych dla magazynu „Playboy”. Jesienią 2006 uczestniczyła w czwartej edycji programu Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Robert Kochanek. Para zajęła piąte miejsce, odpadając w siódmym odcinku. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Kilka słów z Wikipedii o Ola

Ola Kristian Serneke, urodzony 16 listopada 1971 r. w Alingsås w hrabstwie Ęlvsborg [1], jest szwedzkim przedsiębiorcą. Jest właścicielem i dyrektorem generalnym firmy budowlanej Serneke oraz siłą napędową wieżowca Karlatornet. [2] W 2017 r. został mianowany na 'CEO Roku’ [3]. Serneke jest absolwentem ekonomii i inżynierii lądowej.
źródło: sv.wikipedia.org

(Odwiedzono: 53 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *