Joanna Lazer i Łukasz Lazer już po ślubie


Joanna i Lukasz LazerJoanna (28 l.) i Łukasz Lazerowie z zespołu Red Lips kilka miesięcy temu wzięli ślub! Udało im się to utrzymać w tajemnicy aż do teraz. W tabloidzie zdradzili szczegóły uroczystości.
Zespół Red Lips z „Rudą” na czele zasłynął niegdyś wakacyjnym hitem „To co nam było”. Zdobył wówczas rzeszę fanów. Jednak nawet niektórzy z nich nie wiedzą że czołowi członkowie grupy, Joanna i Łukasz, są parą. Nie opowiadają o tym publicznie, nie pisze się o nich zbyt często w kolorowych magazynach.
Chyba dobrze im z tym brakiem nadmiernego rozgłosu. Są razem od siedmiu lat, a w marcu 2016 roku w całkowitej tajemnicy stanęli na ślubnym kobiercu w Tajlandii!
Szczegóły uroczystości mogą niektórych zszokować. Wzięło w niej udział bardzo kameralne grono złożone z ośmiu osób. Państwo młodzi nie zaprosili nawet własnych rodziców!
„Ślub był totalnie hipisowski, bez piór w tyłku, cekinów ani fajerwerków. Chociaż nasza menadżerka zorganizowała nam przepiękny prezent – otrzymaliśmy wspaniały pokaz tańca z ogniami. Było gorąco. Wszystko odbyło się tak, jak chcieliśmy. To była ceremonia dla nas” -opowiada „Ruda” w „Super Expressie”.
Gratulujemy!
źródło: pomponik.pl
tagi: wyszła za mąż, to jego żona
Biografia Joanny
Joanna Lazer z domu Czarnecka[1] (ur. 13 stycznia 1988[2]) – polska piosenkarka i autorka tekstów, a także była modelka. Wokalistka takich zespołów jak Aisha i Delfin w latach 2007–2008, Energy w latach 2008–2009 i od 2010 Red Lips, którego także jest współzałożycielką.
Wczesne lata i początki kariery
Piosenkarka pochodzi z Rypina[3]. W wieku 7 lat zaczęła pobierać pierwsze lekcje gry na pianinie, a mając 9 lat zaczęła występować na scenie m.in. regularnie w Miejskim Ośrodku Kultury. Brała ponadto udział w konkursach i festiwalach dziecięco-młodzieżowych w Polsce i za granicą[4].
Przełomem w jej karierze był występ w 2004 roku na międzynarodowym Pikniku Country w Mrągowie, gdzie otworzyła festiwal. Rozpoczęła wtedy współpracę z agencjami koncertowymi, z pomocą których zaczęła koncertować, występując również jako support przed różnymi gwiazdami. Podczas jednego z koncertów poznała Łukasza Lazera i Wojciecha Olszewskiego, z którymi później miała współpracować. Pół roku przed maturą uległa wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego doznała urazu kręgosłupa. Pomyślnie przeszła okres rekonwalescencji i po zdaniu matury przeprowadziła się do Warszawy, gdzie rozpoczęła studia. W stolicy zaczęła pracę jako modelka, a także pracowała m.in. na planie zdjęciowym teleturnieju Grasz czy nie grasz[4].
W 2007 roku po odejściu z zespołu Ivan i Delfin Ivana Komarenko pozostali członkowie zespołu – Łukasz Lazer i Wojciech Olszewski, zaczęli szukać nowego wokalisty, którym została właśnie Joanna Czarnecka[4]. Zespół z nową wokalistką zmienił nazwę na Aisha i Delfin. Piosenkarka z grupą nagrała takie utwory jak m.in. „Słodka landrynka” czy „Czarne oczy dwa”[5]. Ponadto, w 2007 roku wspólnie wydali dwa maxi single: Słodka Landrynka[6] oraz Dynamit, gdzie tekst do tytułowego „Dynamitu” był autorstwa Czarneckiej[7]. W 2008 roku wraz z grupą Aisha i Delfin zgłosiła piosenkę „Gdy nie ma Ciebie” do preselekcji do Eurowizji – Piosenka dla Europy 2008[8]. W międzyczasie Lazer i Olszewski postanowili zakończyć działalność zespołu Aisha i Delfin, ale w tym samym jeszcze roku założyli nowy zespół Energy, którego wokalistką ponownie została Joanna Czarnecka. Piosenkarka z zespołem nagrała utwory takie jak m.in. „Cudowna noc”[9], „Srebrzysta zima”[10] czy „Minus i plus”. Z tą ostatnią Czarnecka z zespołem zakwalifikowała się do jedenastki wykonawców walczących o nagrodę Bursztynowego Słowika konkursu Sopot Festival 2008[11].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz