Joanna Krupa: Jej mąż nie chce by pracowała w Polsce


krupa-zagoJoanna Krupa i jej mąż, biznesmen Romain Zago, tworzą jeden z bardziej udanych związków naszego show-biznesu. Okazuje się jednak, że nawet między tak dobrze dobranymi partnerami pojawiają się konflikty. Krupa wyznała, że Zago ma duży problem z jej pracą w Polsce i nie chciał, by modelka przyjechała do kraju pracować na planie programu „Top Model. Zostań Modelką”!

– Cieszę się, że zdecydowałam się znowu robić ten program – zdradziła Joanna Krupa w rozmowie z „Faktem”. – Ale mój mąż nie był zadowolony. Nie chciał, żebym występowała. Zapytał: Po co ci ta Polska? Na co mu odpowiedziałam: Jestem z Polski, kocham to robić.

Okazuje się, że Zago chciałby, aby gwiazda bardziej skupiła się na swojej amerykańskiej karierze. Dzięki temu mógłby mieć ją na co dzień przy sobie.

– Romek powiedział mi, żebym skoncentrowała się na Stanach. Ma żal o to, że nie widzimy się na co dzień i bardzo tęskni. Ostatnio miauczał mi przez telefon: Kochanie, teraz jesteś moją żoną, chcę cię mieć przy sobie. Nie chcę, żebyś tak często latała do Polski. Odpowiedziałam mu: Ale to jeszcze nie jest ten czas, że zrezygnuję z kariery.
źródło: gala.pl

(Odwiedzono: 24 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *