Joanna Krupa i jej mąż: jest szansa na uratowanie małżeństwa?


krupa-zago​Joanna Krupa (38 l.) w najnowszym wywiadzie opowiedziała o swoim rozstaniu z mężem. Wyznała, że początkowo bardzo to przeżywała, ale teraz jest pogodzona z losem. Co więcej, okazuje się, że ukochany… zaproponował jej odbudowanie małżeństwa! Jak na to zareagowała?

Krupa i i jej mąż Romain Zago od lat tworzyli, wydawało się, szczęśliwy związek. Modelka sporo mówiła o tej miłości i o planach rodzicielskich. Wyznała nawet, że zamroziła swoje jajeczka z myślą o przyszłym potomstwie. Nieoczekiwanie para rozstała się.

W rozmowie z „Vivą!” Joanna opowiada o tym, jak do tego doszło. Początkowo nie przypuszczała, że sprawy zajdą tak daleko. Coś zaczęło psuć się z końcem zeszłego roku.

„Do końca listopada byliśmy razem, później pojechałam na finał programu ‘Top Model’. Wróciłam do Los Angeles, a Romain przyjechał z Miami niedługo przed świętami. Chcieliśmy, jak zawsze, wybrać się w góry, spotkać się z rodziną, wynająć tam dom i pobyć razem. Jednak on zachowywał się inaczej niż zwykle. To nie był Romek, którego znałam przez 10 lat. Myślałam, że jest zmęczony, że coś się dzieje u niego, gorzej się czuje” – tłumaczy.

Ciągle miała przeczucie, że coś jest nie tak i gdy nie było go w domu, napisała mu SMS-a z pytaniem, czy w jego życiu pojawiła się inna kobieta. Odpowiedź zmroziła jej krew w żyłach.”Zadzwonił: ‘Nie ma innej kobiety, ale chcę rozwodu’. Słuchawka wypadła mi z ręki, myślałam, że zemdleję. Nigdy przecież między nami nie było takich rozmów, że się rozejdziemy” – mówi Krupa.

Nie spodziewała się takiego obrotu spraw. Wydawało jej się, że przecież bardzo się kochają. Była przekonana, że kryzysy małżeńskie szczęśliwie ich omijają. Do tej pory nie wie, co stoi za decyzją męża o rozwodzie. Przypuszcza, że może być w to zamieszany ktoś trzeci.

„Romain nie chciał rozmawiać o przyczynach swoich decyzji. Ani o terapii małżeńskiej, którą proponowałam. Powiedział: ‘Koniec’ i to było wszystko, co od niego usłyszałam. Wiem jednak, że przechodził trudne chwile, jakiś osobisty kryzys. Sądziłam jednak, że w takich momentach nikt nie chce być sam i nie wystawia za drzwi swojej żony” – twierdzi.

Mąż zarzucił jej, że „ciągle wyjeżdża, że tylko praca i ciągle te pieski”, ale Joanna miała na to gotową odpowiedź. Wytłumaczyła mu, że przecież wiedział, na co się pisze. Nigdy nie ukrywała przed nim, jak ważna jest dla niej kariera.

Początkowo ona i Zago chcieli zachowywać pozory, że między nimi wszystko jest w porządku. W czasie świąt, które spędzali z rodziną, udawali, że nic się nie stało, ale mama Krupy szybko się w tym połapała.

„Codziennie płakałam, przeżywałam, zastanawiałam się, co będzie dalej” – opowiada.

Jak się pozbierała? Pomógł jej program „Misja Pies”, którego jest gospodynią. Pomagając zwierzętom, oderwała myśli od problemów w życiu prywatnym.

Przyszedł czas na refleksję. Uświadomiła sobie, że między nią a mężem od jakiegoś czasu nie było już tak, jak dawniej. Brakowało namiętności. Okazuje się, że najprawdopodobniej mieli też nieco inne oczekiwania względem tego związku. Mąż wyznał, że chce mieć w końcu” stały dom, w którym rodzina powinna być najważniejsza”. A u nich przecież tak nie jest, ciągle są w rozjazdach.

I gdy wydawało się, że wszystko już stracone, a rozwód jest kwestią czasu, Romain zrobił zaskakujący krok. Zadzwonił do Joanny i zaproponował jej… wspólne wczasy! „Niedawno zadzwonił: ‘Spotkajmy się, przyjadę, może wszystko naprawimy. Może pojedziemy razem na wakacje?’. A mnie zamurowało” – relacjonuje Krupa.

Jednak ona była wówczas już na innym etapie. Zaakceptowała to, że jej małżeństwo się rozpadło. Powiedziała mężowi, że już jest za późno, a czas na opamiętanie się miał wcześniej. Wówczas nie skorzystał z szansy. „Dla mnie nie ma już powrotu” – deklaruje.

Doszła też do wniosku, że kocha go jako człowieka, lecz „między nimi była głównie przyjaźń, a nie to, co łączy kobietę i mężczyznę”. Nie wyklucza jednak, że po rozwodzie… znów się zejdą. „Ludzie nieraz pobierają się ponownie” – dodaje.

Zaznacza także, że nie czuje się o Romaina zazdrosna i życzy mu, aby spotkał na swojej drodze wielką miłość.
źródło: pomponik.pl

Biografia Asi

Joanna Krupa (ur. 23 kwietnia 1979 roku w Warszawie) – polska modelka, aktorka, osobowość telewizyjna i celebrytka.

Jest jedną z dwóch Polek (obok Sandry Kubickiej), której akty opublikował magazyn Treats![1]. Fotografie Krupy prezentowały ponadto magazyny: „Playboy”, „CKM”, „FHM”, „GQ”, „Personal”, „Inside Sport”, „Stuff”, „Steppin Out”, „Teeze” i „Maxim”. Pięciokrotnie pozowała do polskiej edycji „CKM” (maj 2001, czerwiec 2006, sierpień 2007, październik 2008, grudzień 2011). W 2004 pozowała do belgijskiej edycji „Maxima”, w 2008 do niemieckiej edycji „Maxima”, w 2009 do edycji amerykańskiej „Maxima”. W lipcu 2005 pojawiła się na okładce amerykańskiego „Playboya”, w sierpniu 2005 pozowała dla polskiej edycji „Playboya” (nr 152).

W latach 2005, 2006 i 2007 zajęła odpowiednio 78., 61. i 66. miejsce w zestawieniu miesięcznika „Maxim” 100 najgorętszych kobiet. W 2007, według magazynu „Playboy”, znalazła się wśród 25 najbardziej seksownych kobiet świata. W lipcu 2008 roku z okazji 10-lecia magazynu „CKM” znalazło się wśród dziesięciu najseksowniejszych Polek wybranych przez czytelników, zajmując trzecie miejsce. Niemiecki magazyn „Maxim” wybrał ją na „kobietę roku 2004”. Razem z siostrą Martą była „Miss Howard TV” grudnia 2007 w Howard TV i The Howard Stern Show. Od 2010 roku jest jurorką i gospodynią programu Top Model emitowanego w TVN.

Działa na rzecz praw zwierząt i związana jest z organizacją People for the Ethical Treatment of Animals (PETA). Brała udział w zorganizowanej przez tę organizację akcji przeciwko torturowaniu zwierząt futerkowych. W Polsce wspiera wiele schronisk dla zwierząt m.in. kieleckie Dyminy oraz warszawski Paluch.

2 kwietnia 2012 w Los Angeles modelka razem z siostrą Martą i Katie Cleary protestowała przeciwko noszeniu futer pod butikiem Dash sióstr Kardashian. Jednocześnie dostarczyły petycję podpisaną przez 140 tys. osób, która krytykowała handel skórami i wskazywała, że „jest dobry czas dla (sióstr) Kardashian, aby wytyczyć drogę dla całej reszty biznesu związanego z modą i rozrywką i usunąć wszystkie futra ze swoich sklepów oraz linii odzieżowych.”[2][3][4][5]. W Polsce za noszenie futer naturalnych publicznie krytykowała: Anję Rubik[6], Annę Muchę i Weronikę Rosati. W październiku 2012 wzięła udział w kolejnej kampanii PETY.

W 2008 roku Krupa wraz z siostrą Martą wzięły udział w kampanii społecznej sprzeciwiającej się wprowadzeniu w amerykańskim stanie Kalifornia poprawki prawnej zamykającej drogę parom jednopłciowym do zawierania małżeństw, tzw. Propozycji 8.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 16 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *