Joanna Krupa i jej były partner wzięli rozwód


krupa-zagoRozwód Joanny Krupy i jej byłego partnera Romaina Zago stał się faktem. Słynna modelka opuściła z byłym już mężem budynek sądu w Miami w towarzystwie paparazzi. Amerykańskim fotoreporterom zaledwie kilka godzin później udało się jednak uchwycić coś o wiele bardziej interesującego. Co Krupa i Zago robili tuż po rozprawie, podczas której zakończyli swoje małżeństwo? To zdecydowanie nie było zachowanie typowe dla świeżo rozwiedzionej pary.

Joanna i Romain są już oficjalnie po rozwodzie! Była para spotkała się 17.08.2017 w sądzie w Miami, aby formalnie zakończyć swój związek. Ci, którzy śledzili doniesienia mediów na temat rozstania pochodzącej z Polski modelki z biznesmenem francuskiego pochodzenia, wiedzą jednak, że łączące ich relacje do tej pory pozostają dość skomplikowane. Pomimo tego, że małżeństwo Krupy jest już zakończone, jej były partner podobno wciąż liczy na to, że wkrótce do siebie wrócą. W tej sytuacji nie powinno dziwić to, co Joanna i Zago zrobili zaledwie kilka godzin po podpisaniu papierów rozwodowych.

Krupa i Romain, w odróżnieniu od wielu gwiazdorskich par, które spektakularnie rozstają się w bardzo złych stosunkach, postanowili zakończyć swój związek z prawdziwą klasą. Para nie tylko miała się podzielić majątkiem po równo, ale także zrzec roszczeń do alimentów. W oświadczeniu dla prasy stwierdzili, że „życzą sobie wzajemnie szczęścia i sukcesów na dalszej drodze”. To jednak nie wszystko!

O tym, że rozstanie Joanny z Zago odbyło się w w wyjątkowo przyjacielskiej atmosferze, niech świadczy fakt, że jeszcze tego samego dnia była para wyszła razem na miasto na kolację z przyjaciółmi, na czym przyłapali ich paparazzi.

Myślicie, że Krupie i Romainowi uda się w ten sposób zainspirować inne pary do rozstania we względnie miłej atmosferze?


źródło: gala.pl oraz twitter.com

Biografia Asi

Joanna Krupa (ur. 23 kwietnia 1979 roku w Warszawie) – polska modelka, aktorka, osobowość telewizyjna i celebrytka.

Jest jedną z dwóch Polek (obok Sandry Kubickiej), której akty opublikował magazyn Treats![1]. Fotografie Krupy prezentowały ponadto magazyny: „Playboy”, „CKM”, „FHM”, „GQ”, „Personal”, „Inside Sport”, „Stuff”, „Steppin Out”, „Teeze” i „Maxim”. Pięciokrotnie pozowała do polskiej edycji „CKM” (maj 2001, czerwiec 2006, sierpień 2007, październik 2008, grudzień 2011). W 2004 pozowała do belgijskiej edycji „Maxima”, w 2008 do niemieckiej edycji „Maxima”, w 2009 do edycji amerykańskiej „Maxima”. W lipcu 2005 pojawiła się na okładce amerykańskiego „Playboya”, w sierpniu 2005 pozowała dla polskiej edycji „Playboya” (nr 152).

W latach 2005, 2006 i 2007 zajęła odpowiednio 78., 61. i 66. miejsce w zestawieniu miesięcznika „Maxim” 100 najgorętszych kobiet. W 2007, według magazynu „Playboy”, znalazła się wśród 25 najbardziej seksownych kobiet świata. W lipcu 2008 roku z okazji 10-lecia magazynu „CKM” znalazło się wśród dziesięciu najseksowniejszych Polek wybranych przez czytelników, zajmując trzecie miejsce. Niemiecki magazyn „Maxim” wybrał ją na „kobietę roku 2004”. Razem z siostrą Martą była „Miss Howard TV” grudnia 2007 w Howard TV i The Howard Stern Show. Od 2010 roku jest jurorką i gospodynią programu Top Model emitowanego w TVN.

Działa na rzecz praw zwierząt i związana jest z organizacją People for the Ethical Treatment of Animals (PETA). Brała udział w zorganizowanej przez tę organizację akcji przeciwko torturowaniu zwierząt futerkowych. W Polsce wspiera wiele schronisk dla zwierząt m.in. kieleckie Dyminy oraz warszawski Paluch.

2 kwietnia 2012 w Los Angeles modelka razem z siostrą Martą i Katie Cleary protestowała przeciwko noszeniu futer pod butikiem Dash sióstr Kardashian.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 28 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *