Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zarobią pół miliona złotych?


dowbor-koroniewskaJoanna Koroniewska i Maciej Dowbor po raz kolejny promować będą jedną z popularnych marek obuwniczych. Para, która wystąpiła już w poprzedniej kampanii reklamowej firmy, zgodziła się ponownie wykorzystać swój wizerunek do promocji zimowej kolekcji obuwia.

Jak dowiedział się „Super Express”, Koroniewska i Dowbor mogą w zamian liczyć na aż 500 tysięcy złotych! Według źródeł tabloidu, sesja zdjęciowa z udziałem aktorki i dziennikarza już się odbyła, a jej efekty będziemy mogli podziwiać w już w lutym.

– Mogę potwierdzić, że taki kontrakt został przedłużony, natomiast nie mogę udzielić żadnych dodatkowych informacji, bo obowiązuje nas poufność – powiedziała „SE” Dominika Zięba, kierownik działu marketingu firmy Wojas.

Jak udało się dowiedzieć gazecie, poprzednia kampania reklamowa z udziałem Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora odniosła ogromny sukces, dlatego firma postanowiła przedłużyć ich kontrakt na kolejny sezon.

– Po niej sprzedaż tych butów wzrosła o 30 proc. Dlatego pewnie firma zdecydowała się kontynuować współpracę z Koroniewską i Dowborem – zdradził w rozmowie z „SE” pracownik jednego z salonów obuwniczych marki.
źródło: gala.pl

(Odwiedzono: 1 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *