Jessica Mercedes i Andrzej Skowron razem na zdjęciu


Jessica Mercedes zakochana! Mimo że na co dzień nie obnosi się swoim uczuciem, na Instagramie pojawiła się ostatnio ich wspólna fotografia. Są razem 3 lata, dlaczego więc dopiero niedawno blogerka postanowiła pokazać wszystkim swojego chłopaka?
Mercedes jest szczęśliwie zakochana! Niewiele osób jednak zdaje sobie z tego sprawę. O ile blogerka dzieli się z fanami bardzo dużą częścią swojego życia prywatnego – pokazuje relacje z zagranicznych podróży, branżowych imprez, czy codziennych zajęć, tak słodkich zdjęć z chłopakiem próżno szukać w jej mediach społecznościowych. Jessica w przeciwieństwie do swojej koleżanki Julii Kuczyńskiej „Maffashion”, której związek z youtuberem Czarkiem Jóźwikiem, jest bardzo medialny, trzyma swojego partnera z daleka od ścianek i błysków fleszy, a nawet rzadko pokazuje jego twarz na swoim Instagramie. A wielka szkoda, bo jej partner – Andrzej Skowron, jest naprawdę przystojny!
Chłopak Mercedes (24) jest starszy od niej o 7 lat i może pochwalić się naprawdę świetną sylwetką! Wszystko przez to, że regularnie trenuje sport – uprawia kitesurfing, a w 2013 roku startował nawet w zawodach Ford Kite Cup. Oprócz tego ukończył studia we Francji oraz Anglii, a pochodzi z Poznania (tak jak Mercedes). Jessica i jej chłopak są razem już 3 lata, ale dopiero niedawno blogerka postanowiła podzielić się z obserwatorami ich wspólnym zdjęciem na Instagramie. Do uroczej fotografii, dodała jeszcze podpis:
„Najlepsza miłość to taka, która pobudza duszę, sprawia, że chcesz więcej, rozpala ogień w sercach i przynosi pokój dla umysłu.”

Fani Mercedes byli zachwyceni zarówno podpisem, jak i wspólnym zdjęciem z partnerem. Pod fotografią nie brakuje przychylnych komentarzy oraz gratulacji.
A jak Wam podoba się ta para?

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Biografia Jessiki
Jessica Mercedes to znana polska szafiarka czyli blogerka modowa. Jej pełne imię i nazwisko brzmi Jessica Mercedes Kirschner, pochodzi z Poznania i jest w połowie Polką, a w połowie Niemką. Prowadzi bardzo popularnego bloga jemerced.com, na którym prezentuje swoje stylizacje.
Mercedes zyskała sławę dzięki swojemu blogowi w wieku zaledwie 17 lat. Jej stylizację cieszyły się ogromną popularnością, a Jessica zyskała grono fanek. Moda interesowała ją od zawsze. Swój styl Jessica określa jako elegancki, pełen przepychu i ekstrawagancki. Lubi być oryginalna i wyróżniać się z tłumu. Już w 2010 roku na Fashion Week Poland w Łodzi zainteresował się nią polski projektant mody, Robert Kupisz. Mercedes wygrała wyjazd do Stanów na New York Fashion Week, gdzie także wzbudziła zainteresowanie swoim oryginalnym stylem. Zdjęcie jej stroju pojawiło się m.in. na stronie internetowej „Vogue Paris”. Blogerka potrafi szyć na maszynie i chciałaby być stylistką gwiazd. Jej idolką jest Rachel Zoe.
źródło: plejada.pl
Kilka słów z Wikipedii o szafiarkach
Szafiarki – społeczność internetowa, skupiająca przede wszystkim kobiety, prezentujące w internecie swój styl ubierania się poprzez publikację na blogach i portalach internetowych swoich zdjęć w różnych zestawach ubrań[1].
Pomysł na prezentowanie w internecie swojej prywatnej kolekcji strojów rozpropagowała Amerykanka Cory Kennedy[2].
W 2007 roku powstał pierwszy polski blog tego typu – Szafa Sztywniary, na którym po raz pierwszy pojawiła się nazwa „szafiarki”. W 2009 roku podobnych blogów było ponad 200, a ich liczba ciągle rośnie[3]. W grudniu 2011 r. zanotowano ponad 700 aktywnych blogów szafiarskich[4]. Na fali popularności szafiarstwa i mody ulicznej (street fashion) wyrosło wiele forów i portali internetowych opartych na formule prezentowania swoich zestawów kreacji przez zarejestrowane użytkowniczki.
źródło: pl.wikipedia.org