Jessica Alba i Cash Warren będą mieli trzecie dziecko?


To będzie trzecie dziecko Jessiki Alby i jej męża Casha Warrena! Para jest ze sobą już 9 lat, a teraz spodziewa się kolejnego dziecka. To oznacza, że córeczki pary będą miały rodzeństwo! Aktorka ogłosiła szczęśliwą nowinę na Instagramie.

Alba od lat uchodzi za jedną z najpiękniejszych aktorek Hollywood. Amerykanka od dawna dzieli jednak swój czas nie tylko pomiędzy pracę na planach filmowych i prowadzenie swojej własnej firmy Honest, produkującej ekologiczne kosmetyki, ale również na wychowywanie dwóch córek – Honor Marie (9) i Haven Garner (5). Jessica nie ulega również panującej w show-biznesie modzie na częste zmienianie życiowych partnerów. Aktorka od 2008 roku jest szczęśliwą żoną Warrena. Jej mąż rzadko pojawia się z nią na branżowych imprezach, a ona też raczej niechętnie pokazuje go publicznie – gwiazda bardzo ceni sobie prywatność. Teraz jednak zrobiła wyjątek i postanowiła podzielić się z fanami szczęśliwą nowiną! Alba jest w trzeciej ciąży! A oznajmiła to w wyjątkowo uroczy sposób.

Jessica jest bardzo aktywna na swoim Instagramie – śledzi ją tam ponad 11 milionów fanów. Aktorka dzieli się z nimi inspirującymi cytatami, słodkimi zdjęciami z dziećmi, czy seksownymi sesjami zdjęciowymi. Niedawno to właśnie na swoim instagramowym profilu oznajmiła swoim obserwatorom, że… spodziewa się trzeciego dziecka. A zrobiła to w naprawdę oryginalny sposób!

Alba dodała słodki film ze swoimi dwiema córeczkami, Honor Marie i Haven Garner. Każda z nich trzyma balona z inną liczbą – najstarsza dziewczynka z numerem 1, druga córka gwiazdy z numerem 2, a sama Jessica z numerem 3, co według nas oznacza, że trzecie dziecko aktorki już w drodze! Tym razem będzie to dziewczynka, czy chłopiec? Tego jeszcze nie wiadomo, ale na pewno wkrótce się o tym przekonamy!


źródło: gala.pl i instagram.com

Biografia Jessiki

Jessica Marie Alba (ur. 28 kwietnia 1981 w Pomonie) – amerykańska aktorka, modelka i bizneswoman. Zdobywczyni wielu nagród za swoje działania, w tym Teen Choice Awards i nagroda Saturn oraz nominacja do Złotego Globu za rolę w serialu Cień anioła[1].

Alba urodziła się w Pomonie w Kalifornii. Jej rodzice to z pochodzenia Meksykanie, mieszkający od zawsze w Kalifornii, Mark Alba i Catherine Jensen, która ma franko-kanadyjskie i duńskie korzenie. Dziadek Alby od strony matki był żołnierzem Marines, przez trzydzieści lat stacjonował na Pacyfiku. Jessica dorastała w rodzinie wojskowych, razem ze swoim bratem, Joshem, który również jest aktorem. Joshua wystąpił u boku siostry w ostatnim odcinku pierwszej serii Cienia anioła.

Zadebiutowała w komedii Obóz marzeń jako Gail. W roku 1996 uczęszczała na zajęcia w Atlantic Theatre Company w Nowym Jorku i uczyła się u założyciela teatru, aktora Williama H. Macy’ego, oraz dramaturga Davida Mameta. W 1998 zagrała epizody w serialach Brooklyn South, Beverly Hills 90210 i Statek miłości. Dziś znana jest z głównej roli w serialu Cień anioła, a także z występów w filmach Sin City: Miasto grzechu (Sin City, 2005), Fantastyczna Czwórka (Fantastic Four, 2005), Słownik snów (The Sleeping Dictionary, 2002) i Błękitna głębia (Into the Blue, 2005) oraz w roli głównej w filmie Honey.

W latach 2000–2003 była partnerką aktora Michaela Weatherly’ego. 19 maja 2008 roku zaręczyła się z Cashem Warrenem. Niespełna miesiąc później, 7 czerwca, przyszła na świat ich córka Honor Marie, zaś 13 sierpnia 2011 – Haven Garner.

Zajmuje się również prowadzeniem firmy Honest Company, która produkuje ekologiczne artykuły gospodarstwa domowego oraz kosmetyki[3].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 22 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *