Jeremy Meeks i Chloe Green spodziewają się dziecka?


Jeremy Meeks (34 l.) i spadkobierczyni miliardowej fortuny, Chloe Green (27 l.), dla której model zostawił rodzinę, ponoć oczekują potomstwa!
Meeks stał się popularny kilka lat temu dzięki… pobytowi w więzieniu! Jego zdjęcie z policyjnej kartoteki szybko bowiem obiegło sieć, a mężczyzna został okrzyknięty „najprzystojniejszym więźniem na świecie” i zyskał pokaźne grono fanek.
Rabusiem szybko zainteresowały się także agencje modelingowe. Z jedną z nich podpisał kontrakt, siedząc jeszcze za kratkami!
Kiedy w 2016 roku wyszedł na wolność, jego kariera nabrała prawdziwego tempa.
Z wolności Jeremy’ego cieszyła się także żona, Melissa, która wraz z ich wspólnym synem i dwójką swoich dzieci z poprzedniego związku, czekała na to z utęsknieniem.
Sam zainteresowany po wyjściu z więzienia podkreślał w wywiadach, jak ważne było dla niego jej wsparcie podczas ostatnich miesięcy.
Niestety, szybko okazało się, że za to wsparcie odpłacił jej się… zdradą!
W ubiegłym roku sieć obiegły zdjęcia Meeksa i spadkobierczyni rodzinnej fortuny, Chole Green, na jednym z luksusowych jachtów, gdzie para nie szczędziła sobie czułości.
Co gorsza, żona dowiedziała się o jego romansie z gazet. Kobieta nie kryła swojego żalu i rozgoryczenia.
Niedługo później były więzień ogłosił, że rozwodzi się z nią.
Wygląda na to, że nowy związek traktuje dość poważnie. Jak dowiedział się magazyn „Us Weekly”, nowa ukochana za kilka miesięcy urodzi mu dziecko!

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Jeremym
Jeremy Meeks (ur. 7 lutego 1984 r.) to amerykański były skazany przestępca, byłym członkiem Crips i aktualnie model. Meeks po raz pierwszy zyskał sławę po aresztowaniu w 2014 roku podczas gonitwy gangów o nazwie Operation Ceasefire w Stockton w Kalifornii, po czym policja opublikowała jego zdjęcie na Facebooku, które stało się wiralowe. Jeremy został skazany za federalne oskarżenie o bycie przestępcą, który był w posiadaniu broni palnej i dokonał wielkiej kradzieży [2]. Po uwolnieniu z Mendota Federal Correctional Institution w marcu 2016 r. [3] Meeks rozpoczął karierę w modelingu.
Jeremy urodził się w Waszyngtonie 7 lutego 1984 roku i jest synem Katherine Angier [6] i brata Emery Meeksa [7].
W 2002 r. Meeks został oskarżony o kradzież i krzywdę cielesną dziecka. Jeremy gwałtownie zaatakował 16-letniego chłopca. Po zawarciu ugody został skazany na dwa lata więzienia w Kalifornii. W tym czasie przyznał, że był członkiem North Side Gangster Crips. [8]
Będąc nadal w więzieniu i odbywając 27-miesięczny wyrok, Meeks, nazwany przez mediów „gorącym przestępcą”, podpisał umowę modelową z White Cross Management. [9] Również w więzieniu podpisał kontrakt z agentem Hollywood Gina Rodriguez [10].
Podczas nowojorskiego tygodnia mody w lutym 2017 r. Jeremy zadebiutował na wybiegu. [11] Po jego pojawieniu się magazyn Vogue opisał go jako „buff bad boy”. [12]
W czerwcu 2017 roku był na wybiegu podczas Milan Fashion Week, chodząc dla niemieckiego projektanta mody Philipp Plein. [13]
W sierpniu 2017 r. Meeks pojawił się w kampanii izraelskiego domu mody „Carolina Lemke”, który był częściowo własnością izraelskiej supermodelki Bar Refaeli [14]. Kampania oznaczała Meeksa jako „inną niż” Refaeli, która pojawiła się w kampanii obok Jeremy’ego, stwierdzając: „Nigdy nie było takiej mieszanki” [15].
źródło: en.wikipedia.org

Dodaj komentarz