Jennifer Lopez rozstała się z chłopakiem?


Lopez i SmartJak donosi magazyn „People”, Jennifer Lopez i Casper Smart nie są już razem.
Latynoska piękność i jej 29-letni partner zaczęli umawiać się ze sobą pod koniec 2011 roku. Kilka tygodni temu kolorowa prasa spekulowała, że wokalistka jest w ciąży, a Smart zostanie po raz pierwszy tatą. Okazuje się jednak, że ich związek nie jest taką sielanką, jak przypuszczano.
– Jennifer i Casper zerwali ze sobą – zdradził informator magazynu. – Nie są razem od kilku tygodni. Nie wydarzyło się nic dramatycznego. Pozostają przyjaciółmi i nadal się spotykają, ale nie są już parą.
Jakie były powody rozstania Jennifer Lopez i jej partnera? Dziennikarze gazety „InTouch” mają zupełnie inne zdanie niż źródło „People”. Uważają bowiem, że miesiąc wcześniej para odbyła poważną kłótnię i to właśnie ona ostatecznie doprowadziła do rozstania.
– Casper od dłuższego czasu czuł, że Jennifer nie angażuje się w ten związek wystarczająco mocno i nie szanuje go tak, jak na to zasługuje w roli jej partnera – czytamy w artykule na temat kryzysu w związku Lopez i Smarta.
Obecnie Jennifer Lopez można oglądać w serialu „Shades of Blue”. Potwierdziła też udział w filmie HBO o szefowej kartelu narkotykowego Griseldzie Blanco. Ostatni krążek Amerykanki, „A.K.A.”, miał premierę w czerwcu 2014 roku.
źródło: gwiazdy.wp.pl
Biografia Jenifer
Jennifer Lynn Lopez, znana także jako J.Lo (ur. 24 lipca 1969 w Nowym Jorku[1]) – amerykańska aktorka, piosenkarka popowa, tancerka, projektantka mody i businesswoman. Urodziła się i wychowała w Bronksie, okręgu Nowego Jorku, a w wieku siedemnastu lat zagrała pierwszą rolę w niskobudżetowym filmie Moja mała dziewczynka. Później wzięła udział w kilku mniejszych produkcjach, równocześnie rozwijając karierę tancerki u boku New Kids on the Block i Janet Jackson, a także w serialu In Living Color. W 1997 zagrała pierwszoplanową rolę w filmie Selena, za którą zdobyła nominację do Złotego Globu. Od tego czasu pojawiła się w kilkudziesięciu produkcjach, wśród których największy sukces odniosły Anakonda (1997), Cela (2000), Powiedz tak (2001), Pokojówka na Manhattanie (2002), Zatańcz ze mną (2004), Sposób na teściową (2005) i Jak urodzić i nie zwariować (2012). Lopez specjalizuje się w komediach romantycznych, choć grała również w dramatach i dreszczowcach. Od 2006 zajmuje się także produkcją filmów i seriali.
W 1999 aktorka zadebiutowała w roli piosenkarki albumem On the 6, który, podobnie jak promujące go single, zdobył na całym świecie sukces. W kolejnych latach ukazywały się jej kolejne nagrania i piosenki, które zdobywały pierwsze miejsca list przebojów. Po świetnie sprzedających się płytach J.Lo (2001), J to tha L-O! The Remixes i This Is Me… Then (oba 2002), za sprawą kolejnych projektów muzycznych Lopez zaczęła sobie radzić komercyjnie coraz gorzej. Po zmianie wytwórni, w 2011 artystka wydała album Love?, z którym ponownie osiągnęła sukces. Promujący go singel „On the Floor” był międzynarodowym przebojem, a obecnie znajduje się na liście najlepiej sprzedających się singli wszech czasów. Lopez zasiada w jury programu American Idol (2011–2012, 2014–obecnie). Szacuje się, że jej nagrania rozeszły się na całym świecie w około 75 milionach egzemplarzy. Artystka jest laureatką nagród takich jak American Music Award i MTV Video Music Award oraz dwukrotną nominowaną do Grammy.
Lopez jest nie tylko aktorką, piosenkarką i tancerką, ale również businesswoman. Posiada własną kolekcję ubrań i kilkanaście zapachów, a także liczne kontrakty reklamowe. Jest znana jako ikona mody oraz filantropka, a poza tym jest najlepiej opłacaną latynoską aktorką w Hollywood. W 2011 roku zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie według magazynu People, a rok później Forbes nazwał ją najbardziej wpływową gwiazdą. Jej majątek szacowany jest na 150 milionów dolarów. Obiektem zainteresowania mediów przez całą karierę Lopez jest jej życie prywatne. Była trzykrotnie zamężna, a przez dwa lata tworzyła parę z aktorem Benem Affleckiem. Następnie poślubiła Marca Anthony’ego, a w 2008 urodziła bliźnięta, Maximiliana i Emme. Po 7 latach małżeństwa para się rozstała, a w 2014 roku sformalizowała rozwód.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz