Jennifer Lopez i jej partner się zaręczyli


Jennifer Lopez powiedziała „tak”! Wokalistka przyjęła oświadczyny byłego baseballisty, Alex’a Rodriguez’a, który oświadczył jej się podczas wakacji na tropikalnej wyspie.
J.Lo to jedna z największych gwiazd muzyki latynoskiej na świecie. Nic dziwnego, że zarówno jej twórczością, jak i życiem prywatnym zainteresowane są miliony jej fanów na całym świecie. Gwiazda ma za sobą już kilka związków, w tym m.in. nieudane małżeństwo z Markiem Anthonym oraz całą serię głośnych romansów ze znacznie młodszymi mężczyznami. Od dwóch lat, 49-latka jest szczęśliwa u boku Alexa Rodriguez’a. Co więcej, w sobotę, wokalistka przyjęła jego oświadczyny!
Lopez przyjęła oświadczyny 43-letniego byłego gwiazdora „Jankesów”. Rodriguez to nie tylko amerykańska gwiazda sportu, lecz także dojrzały mężczyzna. Jest on młodszy od Jennifer o jedyne 6 lat, co w porównaniu z wiekiem jej ostatnich partnerów, jest niemal żadną różnicą. Przez dwa lata związku pary, nie słyszeliśmy o ich żadnym kryzysie, J.Lo i Alex regularnie publikują wspólne zdjęcia na Instagramie i uchodzą za naprawdę dobraną parę. Mamy nadzieję, że były gracz baseballu będzie dla wokalistki „tym jedynym”.

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o J.LO
Jennifer Lynn Lopez[2][3], znana także jako J.Lo (ur. 24 lipca 1969 w Nowym Jorku) – amerykańska aktorka, piosenkarka popowa, tancerka, projektantka mody, producentka i businesswoman. Urodziła się i wychowała w Bronksie, okręgu Nowego Jorku, a w wieku siedemnastu lat zagrała pierwszą rolę w niskobudżetowym filmie Moja mała dziewczynka. Później wzięła udział w kilku mniejszych produkcjach, równocześnie rozwijając karierę tancerki u boku New Kids on the Block i Janet Jackson, a także w serialu In Living Color. W 1997 zagrała pierwszoplanową rolę w filmie Selena, za którą zdobyła nominację do Złotego Globu. Od tego czasu pojawiła się w kilkudziesięciu produkcjach, wśród których największy sukces odniosły Anakonda (1997), Cela (2000), Powiedz tak (2001), Pokojówka na Manhattanie (2002), Zatańcz ze mną (2004), Sposób na teściową (2005) i Jak urodzić i nie zwariować (2012). Lopez specjalizuje się w komediach romantycznych, choć grała również w dramatach i dreszczowcach. Od 2006 zajmuje się także produkcją filmów i seriali. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Alexie
Alexander Emmanuel Rodriguez (ur. 27 lipca 1975) – amerykański baseballista pochodzenia dominikańskiego występujący na pozycji trzeciobazowego i łącznika. Nosi przydomek A-Rod[1].
Rodriguez został wybrany jako numer 1 w drafcie 1993 roku przez Seattle Mariners w wieku 17 lat i początkowo występował w klubach rezerwowych Mariners, między innymi w Calgary Cannons[2]. 8 lipca 1994 zadebiutował w Major League Baseball w meczu przeciwko Boston Red Sox mając 18 lat, 11 miesięcy i 11 dni, jednocześnie stając się trzecim łącznikiem od 1900 roku, który wystąpił po raz pierwszy w MLB w wieku 18 lat[3]. W sezonie 1995 poza grą w MLB, występował również w klubie rezerwowym Tacoma Rainiers[4]. 12 czerwca 1995 zdobył pierwszego w karierze home runa[5]. W wieku 20 lat i 11 miesięcy był najmłodszym uczestnikiem Meczu Gwiazd, który grał na pozycji łącznika[6]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org