Jennifer Garner i jej mąż wzięli rozwód


affleck-garnerO rozwodzie Jennifer Garner i Bena Afflecka mówi się od ponad dwóch lat. Pierwszą informację o rozwodzie pary podał magazyn People w 2015 roku. Informacja ta wstrząsnęła Hollywood, zwłaszcza, że jeszcze kilka dni wcześniej para świętowała 10. rocznicę ślubu. W magazynie ukazało się oświadczenie pary, w którym potwierdzili, że są w tracie rozwodu.

Przypomnijmy, że para Garner i Affleck poznali się w 2001 roku na planie filmu „Pearl Harbor”. Dwa lata później zagrali razem w „Daredevil”, na planie którego połączyło ich uczucie. Para razem wychowuje trójkę dzieci.

W magazynie „People” dwa lata temu ukazało się oświadczenie pary.

Po poważnym przemyśleniu i wielu dyskusjach, podjęliśmy trudną decyzję o rozwodzie. Będziemy nadal podchodzić do siebie z miłością i przyjaźnią, mając przede wszystkim na uwadze dobro naszych dzieci, których prywatność prosimy uszanować w tym trudnym okresie. To jest nasz jedyny komentarz na temat tej rodzinnej, prywatnej sprawy. Dziękujemy za zrozumienie.”- brzmiało.

W mediach pojawiały się przeróżne informacje dotyczące powodu, dla którego para się rozwodzi. Jednym z nich były…hazard i alkohol! Ponoć aktor coraz częściej sięgał po kieliszek. Mówiło się także, że Jennifer ma już dość tego, że jej mąż coraz rzadziej bywa w domu. Innym powodem miał być rzekomy romans Bena z nianią. Choć aktor wypierał się tych oskarżeń, niania pary chętnie opowiadała, jak wyglądały jej schadzki z aktorem.

Co ciekawe, od jakiegoś czasu wydawało się, że para doszła do porozumienia. Garner i Affleck spędzali razem wakacje, widywano ich na randkach, wspólnych kolacjach. Wydawało się, że ulubiona hollywoodzka para powróciła do siebie. Niestety okazuje się, że były to tylko pozory.

Dziś para jest już po rozwodzie. Jak mówią zagraniczne media, Benowi i Jennifer nie śpieszyło się do zakończenia związku, zwłaszcza, że pozostają w przyjacielskich stosunkach.
źródło: gala.pl

Biografia Jennifer

Jennifer Anne Garner (ur. 17 kwietnia 1972 w Houston) – amerykańska aktorka i producentka.

Dwukrotnie zamężna; jej pierwszym mężem był znany z serialu Felicity aktor Scott Foley, którego poślubiła 19 października 2000 roku. Para rozwiodła się 30 marca 2003 r. Jej obecnym mężem jest Ben Affleck. Mają dwie córki – Violet Anne (ur. 1 grudnia 2005 r.) i Seraphinę Rose Elizabeth (ur. 6 stycznia 2009 r.) oraz syna Samuela Garnera Afflecka (ur. 27 lutego 2012 r.)[1].

Ostatnie filmy
2010: Walentynki (Valentine’s Day) jako Julia Fitzpatrick
2011: Arthur (Arthur) jako Susan Johnson
2011: Jak po maśle (Butter) jako Laura Pickler
2012: Niezwykłe życie Timothy’ego Greena (The Odd Life of Timothy Green) jako Cindy Green
2013: Witaj w klubie (Dallas Buyers Club) jako doktor Eve Saks
2014: Ostatni gwizdek (Draft Day) jako Ali
2014: Uwiązani (Men, Women & Children) jako Patricia Beltmeyer
2014: Aleksander – okropny, straszny, niezbyt dobry, bardzo zły dzień (Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day) jako Kelly Cooper
2015: Idol (Danny Collins) jako Samantha Leigh Donnelly

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Bena

Ben Affleck, właściwie Benjamin Géza Affleck-Boldt (ur. 15 sierpnia 1972 w Berkeley) – amerykański aktor, reżyser i scenarzysta.

Aktorstwem interesował się od dzieciństwa (jego brat, Casey Affleck jest również aktorem). Najpierw były krótkie filmiki reklamowe (reklama dla firmy Burger King), potem seriale telewizyjne, jak The Voyage of the Mimi (1984), a wreszcie filmy kinowe. Na dużym ekranie zadebiutował w 1992 r. Rok później poznał niezależnego reżysera Kevina Smitha, który zaproponował mu jedną z głównych ról w filmie W pogoni za Amy. Ten film okazał się biletem do sławy dla Afflecka. Role w niezależnych filmach jak Szczury z supermarketu (1995) czy W pogoni za Amy dobrze wpływały na jego karierę filmową, która była doceniana na festiwalu filmów niezależnych Sundance. W tym czasie Affleck mieszkał w małym mieszkanku na Manhattanie razem z bratem Caseyem i długoletnim przyjacielem Mattem Damonem. Wtedy to właśnie powstał, napisany przez Bena i Matta, scenariusz do filmu Buntownik z wyboru (1997), który przyniósł mu Oscara i popularność.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 20 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *