Jay-Z i jego żona: raper wyznał, że ją zdradził


Beyonce i Jay ZBeyonce i Jay-Z są parą od 2000 roku. W czerwcu tego roku, najpopularniejsza wokalistka na świecie, urodziła bliźniaki – Rumi i Sir, a post na Instagramie, którym ogłosiła swoją ciążę, ma najwięcej polubień na portalu ze wszystkich zdjęć z tego roku. W małżeństwie Knowles i Jaya-Z nie zawsze jest kolorowo. Plotki o kryzysie, zaczęły się już kilka lat temu. Teraz Jay-Z w jednym z wywiadów wyznał, że… zdradził Beyonce!
Jay-Z i jego żona Knowles tak jak każda para, mają swoje wzloty i upadki. Pierwsze informacje o tym, jakoby Jay-Z miał zdradzać Beyonce, pojawiły się trzy lata temu. To właśnie wtedy doszło do bójki w windzie, między raperem, a siostrą Beyonce – Solange, która rzuciła się na niego z pięściami. Dwa lata później, do zdrady odniosła się sama wokalistka, której teksty piosenek na płycie Lemonade, dosyć jednoznacznie wskazywały, że coś jest na rzeczy. Teraz wreszcie plotki potwierdził sam Jay-Z. Co powiedział?
W wywiadzie z The New York Times Style Magazine Jay-Z przyznał, że zdradził Knowles, a także opowiedział, w jaki sposób udało im się uratować małżeństwo:

„Musisz po prostu to przeżyć. Przechodzisz w tryb przetrwania i co wtedy się dzieje? Pozbywasz się wszystkich emocji. Nawet w kontaktach z kobietą nie możecie się porozumieć. Z tego właśnie bierze się niewierność.”

Jay-Z wyznał, że muzyka była dla nich najlepszą terapią. To dzięki niej, byli w stanie wszystko z siebie wyrzucić. Początkowo Knowles i Jay-Z planowali nagrać wspólny album, ale ostatecznie każdy z nich wydał własny, bardzo emocjonalny krążek:

„Najlepszym miejscem jest środek bólu. I właśnie tam byliśmy. I było to niekomfortowe. Dużo o tym rozmawialiśmy. Byłem dumny z muzyki, którą ona zrobiła, a ona była dumna ze sztuki, którą wydałem. My mamy naprawdę zdrowy szacunek dla pracy drugiej osoby. Uważam, że moja żona jest jest wspaniała.”

Jay-Z w wywiadzie nie powiedział, kim była kobieta z którą zdradził swoją żonę Beyonce, ale plotkuje się, że chodzi o brytyjską wokalistkę – Ritę Orę.
źródło: gala.pl
Biografia Beyonce
Beyoncé Giselle Knowles-Carter (wym. [biˈjɒnseɪ]; ur. 4 września 1981) – amerykańska wokalistka R&B[2], aktorka i projektantka mody. Urodziła się i dorastała w Houston, w stanie Teksas jako pierwsze dziecko Tiny i Mathew Knowlesów; jej młodsza siostra, Solange, również jest piosenkarką. Jako dziecko Beyoncé brała udział w konkursach tanecznych oraz wokalnych, jednak sławę zyskała pod koniec lat 90., kiedy była liderką zespołu Destiny’s Child.
W 2003 roku, gdy Destiny’s Child zawiesił działalność Knowles wydała swój debiutancki album solowy Dangerously in Love. Pochodzące z niego single „Crazy in Love” i „Baby Boy” zajmowały pierwsze miejsca list przebojów, zaś sama płyta otrzymała w sumie pięć nagród Grammy, wyrównując rekord dla największej liczby statuetek zdobytych jednej nocy[3][4]. W 2005 roku grupa została oficjalnie rozwiązana, a rok później ukazał się kolejny album Beyoncé, B’Day, który, podobnie jak poprzednik, zadebiutował na szczycie Billboard 200. Trzecia płyta studyjna, I Am… Sasha Fierce, została wydana w 2008 roku. Album oraz pochodzące z niego utwory przyniosły wokalistce sześć nagród Grammy, bijąc rekord dla największej liczby wyróżnień zdobytych na jednej gali przez kobietę[5][6][7]. Czwarty album solowy Knowles, 4 z 2011 roku, również zadebiutował na 1. miejscu listy Billboard 200; tym samym, Beyoncé stała się trzecim artystą w historii, którego cztery pierwsze wydawnictwa studyjne kolejno zajmowały szczyty tegoż notowania. Co więcej, w 2013 roku na szczycie tego notowania zadebiutował również piąty album wokalistki, zatytułowany Beyoncé.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Jaya
Jay Z właściwie Shawn Corey Carter (ur. 4 grudnia 1969[1]) – amerykański raper i biznesmen[2][3][4], jeden z najlepiej zarabiających artystów oraz przedsiębiorców w Stanach Zjednoczonych, z majątkiem szacowanym na ponad pół miliarda dolarów[5][6][7][8]. Według prognoz magazynu Forbes, w 2015 roku Jay Z może znaleźć się na liście Forbes 400, prezentującej 400 najbogatszych postaci w Stanach Zjednoczonych[9]. Jego albumy rozeszły się w niemalże 50 milionach egzemplarzy, zaś sam artysta zdobył piętnaście nagród Grammy[10][11].
Jay Z jest współwłaścicielem The 40/40 Club i drużyny NBA Brooklyn Nets, a także kreatorem linii odzieżowej Rocawear. Poza tym jest byłym CEO Def Jam Recordings, jednym z trzech założycieli Roc-A-Fella Records oraz założycielem Roc Nation[12]. Jako raper pobił rekord Elvisa Presleya i stał się artystą z największą liczbą albumów w historii, które zadebiutowały na szczycie Billboard 200[13].
4 kwietnia 2008 roku Jay Z poślubił amerykańską wokalistkę R&B Beyoncé Knowles[14]. W 2010 roku magazyn Forbes umieścił rapera na 15. miejscu listy najbardziej wpływowych postaci show-biznesu, z rocznym zarobkiem w wysokości 63 milionów dolarów[15].
11 grudnia 2009 roku Jay Z wyróżniony został na 10. miejscu najlepszych artystów dekady 2000-2009 według Billboardu. Poza tym uznany został za 5. najlepszego solowego artystę oraz 4. najlepszego rapera na listach sporządzanych przez ten sam magazyn[16]. Dwa z albumów Jaya-Z, Reasonable Doubt (1996) i The Blueprint (2001) na przestrzeni lat zyskały status klasyków gatunku; oba zostały umieszczone przez magazyn Rolling Stone na liście 500 albumów wszech czasów, zajmując kolejno: 248. i 464. miejsce[17][18]. W roku 2015 został oskarżony o plagiat w utworze Big Pimpin. Meleodia pochodziła z egipskiego utworu Khosara Khosara Abdela Halmina Haferaza[19].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz