Jason Biggs i Jenny Mollen powitali kolejne dziecko


Aktorska para Jason Biggs (39 l.) i Jenny Mollen (38 l.) powitali na świecie drugie dziecko! Gwiazdor serii filmów „American Pie” w kwietniu ogłosił, że jego rodzina znów się powiększy.

Teraz dowiadujemy się, że dziecko aktora i jego żony jest już na świecie.

Para, która ma już 3 letniego synka Sida, doczekała się drugiego syna.

O narodzinach swojej pociechy oboje poinformowali na Instagramie.

Co ciekawe, Jenny Mollen zdecydowała się nawet opublikować fotkę z porodówki!

Aktorzy zdradzili również, że malec będzie miał na imię Lazlo.
źródło: pomponik.pl

Biografia Jasona

Jason Matthew Biggs (ur. 12 maja 1978) – amerykański aktor i komik, znany z roli Jim Levensteina w serii filmów komediowych American Pie i Larry Bloom w oryginalnej serii Netflix Orange Is the New Black. Wystąpił także w Loser i Saving Silverman. Biggs początkowo zyskał uznanie od swojej roli w operze mydlanej „As the World Turns”, za którą został nominowany do nagrody Emmy dla najlepszego młodego aktora w serialu dramatycznym w 1995 roku.

Biggs urodził się w części Pompton Plains w Pequannock Township, New Jersey. Jego matka, Angela (née Zocco), jest pielęgniarką, a jego ojciec, Gary Louis Biggs, jest menedżerem firmy żeglugowej [2] [3] [4] Ojciec Biggsa jest pochodzenia angielskiego i włoskiego, a matka Biggsa jest sycylijskiego pochodzenia. Jego nazwisko pochodzi od jego przodków w języku angielskim [3]. Został wychowany jako rzymski katolik [5].

Dorastał w Hasbrouck Heights i uczęszczał do High School Hasbrouck Heights [6] [7], gdzie osiągnął sukces w tenisie [8]. Jason uczęszczał do Uniwersytetu Stanowego Montclair.

Biggs zaczął grać w wieku pięciu lat. W 1991 roku debiutował w telewizyjnym serialu FOX z serii Drexell. W 1988 roku otrzymał kartę Guild Actors Guild za występy w reklamie telewizyjnej dla Pathmark. Później przypomniał sobie, w wywiadzie dla TV Guide w 2015 r .: „Pamiętam, że musiałem jeść pączki w jednym z ujęć. W kółko. Niesamowite.”
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Jenny

Jenny Ann Mollen (ur. 30 maja 1979 r.) [1] to amerykańska aktorka i autorka najlepiej sprzedająca się w New York Times. Jest znana ze swojego portretu Niny Ash w serialu telewizyjnym Angel, a także z filmu Powrót żywych trupów 5. Pisze również humorystyczną rubrykę „The Smoking Jacket”, serwisu internetowego Playboya [2] oraz poradnik dla Playboya [3].

Mollen urodził się i dorastał w Phoenix, Arizona, [1] [4], ma siostrę i brata [5]. Jej praca w teatrach lokalnych doprowadziła do współpracy z The Old Globe w San Diego, w Kalifornii, w szkole Idwild i w Oregon Shakespeare Festival w Ashland w stanie Oregon [6]. Jej ojciec jest Żydem i ona była wychowana w kulturze żydowskiej. [7] [8] Ukończyła Uniwersytet Kalifornijski w Los Angeles gdzie studiowała teatr, film i telewizje.

W 2005 roku Mollen ogłosiła w wywiadzie o planach występowania w Londynie w sztuce, którą napisała o swoim psie [4].

Mollen napisał krótki film Kidnapping Caitlynn, którego gwiazdami są Jason Biggs, Julie Benz i ona. Film jest reżyserowany przez Katherine Cunningham Eves.

W styczniu 2013 r. Mollen podpisała kontrakt z prasą St. Martin, aby napisać książkę komediowy esej, „I Like You Just The Way I Am” [9]. Książka osiągnęła pozycję # 10 na liście Najlepszych Sprzedawców New York Times w kategorii Print & E-Book Nonfiction z jego debiutem w czerwcu 2014 r.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 56 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *