Jarosław Jakimowicz i Katarzyna wzięli ślub


jakimowicz-i-katarzyna-slubJarosław Jakimowicz (47 l.) 10 września ożenił się ze swoją ukochaną, Katarzyną. Para powiedziała sobie „tak” w jednym z warszawskich kościołów.
Gwiazdor filmu „Młode wilki” w ostatnich latach rzadko pojawiał się na ściankach. Nieczęsto też opowiadał o swoim życiu prywatnym.
Do dziś wszyscy wypominają mu rzekomym romans z Jolą Rutowicz, z którego później gęsto się tłumaczył. To jednak już przeszłość i Jakimowicz jest od jakiegoś czasu szczęśliwy u boku zupełnie innej kobiety.
Jego wybranka ma na imię Katarzyna i jest zupełnie niezwiązana z show-biznesem. Co ciekawe, para 10 września powiedziała sobie sakramentalne „tak” w jednym z warszawskich kościołów!
Podobnie jak w przypadku ślubu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, który odbył się tego samego dnia, na uroczystości zjawiły się osoby znane. „Fakt” informuje, że wśród zaproszonych gości byli m.in. Piotr Zelt z partnerką, Marcin Mroczek czy Przemysław Cypriański.
Dla aktora był to już drugi ślub. W latach 1998-2009 był mężem malarki Joanny Sarapaty, z którą ma syna.
Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!
źródło: pomponik.pl
tagi: Kasia
Biografia Jarosława
Jarosław Jakimowicz (ur. 17 lipca 1969 w Kutnie) – polski aktor.
Ukończył technikum mechaniczne w Warszawie. Następnie przebywał w Niemczech.
Rola w pierwszym filmie (Młode Wilki, jako Cichy) przyniosła mu znaczną popularność. Podczas I Festiwalu Gwiazd w 1996, w Międzyzdrojach odcisnął dłoń na Promenadzie Gwiazd. Wystąpił w teledyskach: zespołu Abracadabra Ostatnie tango w Paryżu, Magdy Femme Kłamstwo oraz Jarosława Wasika Nas troje. W 1997 prowadził program telewizyjny „Brawo Bis” w TVP Polonia, a w 1998 program telewizyjny „Kurier sensacji”.
Zwyciężył w piątej edycji reality-show Big Brother, pt. Big Brother VIP. Do domu Wielkiego Brata wszedł 2 marca 2008 roku. Od 6 września 2008 na antenie stacji TV 4 prowadził program J&J.
Był mężem malarki Joanny Sarapaty. Para ma jednego syna, Jovana.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz