Jarosław i Magdalena Kuźniar: kryzys w małżeństwie?


Jaroslaw-Magdalena-KuzniarJarosław Kuźniar (37 l.) zaskoczył wyznaniem na temat swojego małżeństwa…

W życiu zawodowym dziennikarzowi TVN 24 wiedzie się naprawdę nieźle.

Ostatnio odebrał TeleKamerę “Tele Tygodnia” w kategorii “Prezenter informacji” miażdżąc konkurencję ilością zdobytych głosów.

Ale czy miał z kim świętować ten sukces?

“Mówi się, że nad jego małżeństwem zebrały się czarne chmury” – czytamy w “Życiu na Gorąco”.

Skąd takie doniesienia?

Wszystko za sprawą słów, które wymknęły mu się na antenie w trakcie programu „Wstajesz i wiesz”.

“Branie ślubu nie jest najlepszym pomysłem, wiem to z autopsji” – wyznał.

O jego życiu prywatnym wiadomo niewiele. Swoją żonę Magdalenę prezenter pochodzący z Bielawy poślubił 2 lipca 2011 roku w Krakowie w kościele pod wezwaniem św. Apostołów Piotra i Pawła.

Rok później na świat przyszła ich córeczka, o czym poinformował media… Kuba Wojewódzki!

“Mój serdeczny kolega Jarek TVN24 Kuźniar został ojcem. Gratuluję. Jarek, fajnych dziewczyn nigdy dość! Ukłony dla Twoich kobiet” – napisał showman na Facebooku.

Czy o rzekomym kryzysie w małżeństwie Jarka Kuba również nas poinformuje?
źródło: pomponik.pl

Biografia Jarosława

Jarosław Kuźniar (ur. 29 stycznia 1978 w Bielawie) – polski prezenter telewizyjny i radiowy, związany z TVN24.

Ukończył I Liceum Ogólnokształcące w Dzierżoniowie, następnie studiował na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie uzyskał licencjat na Wydziale Filologicznym, specjalność dziennikarstwo.

Na początku kariery dziennikarskiej był związany z Radiem Sudety oraz Telewizją Sudecką. Pracował także w Polskim Radiu Wrocław. W 1999 przeprowadził się do Warszawy, gdzie w Programie III Polskiego Radia prowadził Zapraszamy do Trójki. Następnie przez 5 lat pracował w Radiu ZET, gdzie przygotowywał popołudniowe wiadomości i Wydarzenia Dnia. Przez ponad rok pisał felietony do magazynu „?dlaczego”.

Od 6 stycznia 2007 pracuje w TVN24, gdzie od poniedziałku do piątku jest gospodarzem Poranka TVN24. W latach 2010–2011 prowadził w piątki o 21:00 Rozmowę bardzo polityczną.

Od 2011 do 2012 prowadził muzyczny program X Factor[1][2][3].

Od lutego 2013 przeprowadzał wywiady dla tygodnika „Wprost”[4].

Jest redaktorem naczelnym serwisu podróżniczego www.goforword.com i biura podróży pod tą samą nazwą. Poza telewizją skupia się na rozwijaniu podróżniczych projektów. Wspólnie z Przewodnikami prowadzi wyprawy w małych grupach do miejsc, które nie są oczywiste. Od kilku lat rozwija w Polsce backgroundtour.

Nagrody
Dwukrotnie został laureatem nagrody Wiktory – Wiktora 2008 zdobył w kategorii największe odkrycie telewizyjne roku[5], a Wiktora 2013 w kategorii prezenter telewizyjny[6]. Ponadto jeszcze dwukrotnie był nominowany do tej nagrody – do Wiktora 2009 w kategorii najlepszy prezenter TV[7], a do Wiktora 2011 w kategorii prezenter TV[8].

W 2009 otrzymał nagrodę MediaTory w kategorii inicjaTOR[9].

Został laureatem plebiscytu Telekamery 2015 w kategorii prezenter informacji[10]. Był nominowany do nagrody Telekamery 2009 w kategorii informacje[11] i Telekamery 2014 w kategorii prezenter informacji[12].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 3 723 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *