Jane Fonda i Richard Perry rozstali się


Związek Jane Fondy (79 l.) i Richarda Perry’ego (74 l.) przeszedł do historii!
Aktorka była trzykrotnie zamężna. Jej pierwsze małżeństwo trwało 8 lat, drugie – 17, a trzecie – 10. Z ostatnim mężem, Tedem Turnerem, rozwiodła się w 2001 roku.
Przez ostatnie 8 lat Fonda była związana z producentem Richardem Perrym. Para wprawdzie nie zdecydowała się na sformalizowanie związku, jednak wydawało się, że nic nie jest w stanie ich rozdzielić.
Niestety, jak donoszą zagraniczne media, para właśnie się rozstała! Informację tę w rozmowie z „Page Six” potwierdził sam Perry.
Co ciekawe, krążą plotki, że powodem rozpadu ich związku jest aktor Robert Redford!
„Chociaż Jane kochała Richarda, nie przestawała myśleć o Robercie. Wszyscy wiedzą, że od lat kocha Retforda” – twierdzi źródło „Radar Online”.
Sama Jande kilka lat temu przyznała w wywiadzie z Oprah Winfrey, że Robert Redford od zawsze jej się podobał i kiedy pracowała z nim na planie jednego z filmów, przychodziła do pracy rozweselona, a scen łóżkowych z nim wręcz nie mogła się doczekać!
Niestety, gwiazda raczej nie ma co liczyć na odwzajemnienie uczucia. Aktor od lat jest szczęśliwy u boku swojej żony i nie zanosi się na to, by chciał się z nią rozstać dla kogokolwiek…
źródło: pomponik.pl
Biografia Jane
Jayne Seymour Fonda (ur. 21 grudnia 1937 w Nowym Jorku) – amerykańska aktorka, producentka, pisarka oraz działaczka polityczna.
Córka Henry’ego Fondy, siostra Petera oraz ciotka Bridget. Imię zawdzięcza trzeciej żonie króla Henryka VIII – Jane Seymour[potrzebny przypis]. Jako dziecko kilkakrotnie zmieniała szkołę. Jako nastolatka, po wyrzuceniu z kolejnej placówki – Vassar College, wyjechała do Paryża, by zgłębiać tajniki malarstwa. Po powrocie do Stanów Zjednoczonych przez jakiś czas pracowała jako modelka. Trafiła nawet na okładkę „Vogue”. W 1954 zgodziła się zagrać obok Henry’ego w przedstawieniu charytatywnym Dziewczyna z prowincji, na deskach Omaha Community Theatre. Zadania tego podjęła się jednak niechętnie, gdyż była wówczas poważnie skłócona z ojcem. Ponadto od 12 roku życia obwiniała się o samobójczą śmierć matki, Frances Seymour Brokaw[1].
W 1958 zapisała się na kursy dramatyczne do Actors Studio Lee Strasberga i zagrała na Broadwayu w inscenizacji Tall Story, a następnie przed kamerą w ekranizacji (1960) tegoż spektaklu w reżyserii Joshui Logana. Obraz, podobnie jak jej następne filmy: A Walk on the Wild Side (1962) Edwarda Dmytryka oraz Sunday in New York (1963) Petera Tewksbury, zauważyło jedynie wąskie grono widzów. Kolejny projekt, In the Cool of the Day (1963) Roberta Stevensa, zakończył się natomiast fiaskiem i przyznaniem Fondzie przez pismo „The Harvard Lampoon” statuetki dla najgorszej aktorki. Po tym filmie wyjechała do Paryża. Tam spotkała Rogera Vadima, za którego wyszła za mąż.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz