Jan Mela ma nową dziewczynę?


jan-melaZdobywca obu biegunów, Jan Mela (26 l.), został przyłapany na czułych pocałunkach z tajemniczą kobietą. Czyżby znalazł nową miłość?

W życiu zawodowym Jasia ostatnio sporo się dzieje.

Głównie za sprawą „Tańca z gwiazdami”, w którym postanowił wziąć udział, by część zarobionych pieniędzy przeznaczyć dla potrzebujących.

Okazuje się, że również w jego życiu prywatnym nie wieje nudą.

Wygląda na to, że jest szczęśliwie zakochany! „Fakt” przyłapał Melę na czułych pocałunkach z tajemniczą dziewczyną.

„Para obłapiała się na ulicy i dała prawdziwy popis miłosnych uniesień przed klatką schodową” – czytamy w tabloidzie.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zdobywca obu biegunów dotąd był widywany z zupełnie inną dziewczyną!

„Jeszcze niedawno na salonach pokazywał się w towarzystwie innej dziewczyny – brunetki Kasi, wygląda jednak na to, że ten związek to już przeszłość” – czytamy w „Fakcie”.
źródło: pomponik.pl

Biografia Jana

Jan Mela (ur. 30 grudnia 1988 w Gdańsku) – najmłodszy w historii zdobywca biegunów (północnego i południowego) w ciągu jednego roku. Założyciel fundacji Poza Horyzonty[2]. Współautor programu podróżniczego Między biegunami emitowanego na antenie Radia Kraków. W 2011 roku powstał film fabularny o Janie Meli zatytułowany Mój biegun[3][4]. Od 5 września 2014 bierze udział w drugiej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami. Jego partnerką taneczną jest Magdalena Soszyńska-Michno[5].

Wyprawy
2004: „Razem na Biegun”. Kontakt z Markiem Kamińskim nawiązał owocnie z pomocą Natalii Ostrowskiej, żony Wojciecha Ostrowskiego, a także rodziców. Wyprawa obejmowała oba bieguny Ziemi (północny i południowy) w jednym roku, dotarł tam razem z Markiem Kamińskim, Wojciechem Ostrowskim i Wojciechem Moskalem (biegun północny)[1].
2008: Wyprawa na Kilimandżaro – wyprawa na najwyższy szczyt Afryki[9]
2009: Wyprawa na Elbrus – wyprawa na najwyższy szczyt Kaukazu, w wyprawie uczestniczy niewidomy od urodzenia Łukasz Żelechowski i Piotr Pogon, który od 20 lat walczy z chorobą nowotworową i przeszedł resekcję płuca[10].
2010: Wyprawa na El Capitan – wyprawa wspinaczkowa na liczącą ponad 1000 metrów ścianę skalną El Capitan w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. W wyprawie brał udział Andrzej Szczęsny, paraolimpijczyk i narciarz zjazdowy, który przeszedł amputację nogi[11].

Nagrody
Człowiek bez barier (2004)
Fenomen Przekroju (2005)
Kolos w kat. Wyczyn roku, za zdobycie w jednym roku, w wieku 15 lat, obu biegunów Ziemi (2004)
Nagroda 5, 10 i dalej im. Marcina Kołodyńskiego (2005)
Nagroda Statuetka „Kryształków Zwierciadła” za działania na rzecz innych niepełnosprawnych w ramach fundacji „Poza Horyzonty” (2009)[12]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 42 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *