Jan Kliment i Lenka Tvrzova wzięli ślub


kliment-tvrzova4 czerwca 2016 roku Jan Kliment wziął ślub! O tym fakcie poinformował przyjaciel tancerza, Agustin Egurrola. Oczywiście zrobił to w sposób, który gwiazdy uwielbiają – dodał zdjęcia z zaślubin na swój instagramowy profil. Tym samym to właśnie on ogłosił światu show-biznesu, że młoda para jest już po długo wyczekiwanej ceremonii.
Lenka…Janek!!!!!!!! Niech żyje Młoda Para!!!!!! – dodał w opisie. Sądząc po fotografii tancerz i jego wybranka wyglądali pięknie, a pogoda dopisała, więc uroczystość na pewno się udała. Wystarczy zresztą spojrzeć na szerokie uśmiechy gości, by się przekonać, że faktycznie tak było.
Rafał Maserak na Instagramie złożył przyjaciołom życzenia: Co to był za ślub! Lenko, Janku kochajcie się!
Kliment jest już po 40, ale do niedawna uchodził za flirciarza. Plotkowano o jego romansach z gwiazdami show-biznesu, łączono go z podopiecznymi, które uczył tańczyć, gdy występował w „Tańcu z gwiazdami”.
Może właśnie dlatego ostatnio pod jego skrzydła trafiła młodziutka Julia Wróblewska? Tę dwójką dzieliła pokoleniowa przepaść, więc tym razem na temat potencjalnego romansu nie dyskutowano. W końcu aktorka to zaledwie 17-latka.
W 2014 roku Kliment tańczył z Anną Wyszkoni, która tak mówiła o ich bliskości na parkiecie:
Świetnie się dogadujemy i zaprzyjaźniliśmy się. Na szczęście nie mam problemu z bliskością i wzajemnym dotykiem. Potrafię oddzielić życie prywatne od tego, co się dzieje na scenie czy na parkiecie. Janek ma dziewczynę, ja mam swojego partnera. To są sfery, które są nietykalne. Na parkiecie wcielamy się w role.
Kliment i Lenka są ze sobą od lat. Ich związek miewał lepsze i gorsze dni, nie obyło się bez kryzysów, ale tancerz powiedział kiedyś w wywiadzie, że jest przekonany, iż Lenka jest mu pisana. To musiało skończyć się ślubem!
Już w połowie 2014 roku Jan wspominał, że właśnie u boku pięknej, młodszej o 15 lat tancerki pragnie się ustatkować i z nią chce założyć rodzinę.
Jan i Lena zaplanowali duże wesele, na które zaproszono całą śmietankę tanecznego światka. Postanowili, że tradycji ślubnej stanie się zadość – pan młody nie oglądał panny młodej w sukni ślubnej aż do momentu ceremonii.
Tydzień temu podekscytowany ślubem Janek pokazał fanom swoją mamę, która miała odprowadzić syna do ołtarza. Co ciekawe, ślub z Leną nie był pierwszym w życiu tancerza.
W 2010 roku mówił w wywiadzie udzielonym „Gali”: Wolę wyrażać emocje tańcem. Mogę wyrazić ból, miłość. Czasami to się łączy. Wiem, o czym mówię, bo rozpadło się moje małżeństwo (…) Z powodu mojego pracoholizmu zabrakło energii i czasu, żeby zadbać o związek z moją poprzednią żoną Laurą. Moim zdaniem rzucamy się w wir pracy, bo boimy się bliskości z drugą osobą.
Poniżej zdjęcie z dnia ślubu
Kliment i Tvrzova slub
źródło: gwiazdy.wp.pl i Instagram.com
tagi: wyszła za mąż, to jego żona
Biografia Jana
Jan Kliment (ur. 19 maja 1974 w Zwoleniu) – czeski tancerz reprezentujący klasę „B” w tańcach standardowych oraz najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich, który zdobył popularność w 2009 roku dzięki występowi jako tancerz w dziesiątej edycji polskiej wersji programu Taniec z gwiazdami.
Kariera
Kliment ukończył szkołę hutniczą, lecz pracował w zawodzie tylko 2 dni. W wieku 17 lat, zainspirowany filmem Dirty Dancing, rozpoczął naukę tańca.
Jest dwukrotnym mistrzem Czech i pięciokrotnym mistrzem Polski. Trener i sędzia World Dance Council. Bierze również udział w spektaklu I Move You w Teatrze Buffo.
Taniec z gwiazdami
W 2008 roku, Kliment brał udział w programie StarDance …když hvězdy tančí będącym czeską wersją formatu programu Dancing with the Stars. Jego partnerką była Zuzana Norisová, z którą zajął drugie miejsce.
Od 2009 roku do 2011 roku Kliment występował w polskiej edycji programu – Taniec z gwiazdami – emitowanej na kanale TVN. W dziesiątej edycji (2009) jego partnerką była piosenkarka i aktorka Natasza Urbańska, z która zajął drugie miejsce. W jedenastej edycji (2010) tańczył z pisarką Katarzyną Grocholą, w dwunastej (2010) z piosenkarką Edytą Górniak, a w trzynastej (2011) z dziennikarką Weroniką Marczuk. Z każdą z nich zajął ostatecznie trzecie miejsce, odpadając w półfinałowym odcinku programu.
W 2014 roku powrócił jako trener do programu emitowanego na kanale Polsat pod zmienioną nazwą – Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. W pierwszej edycji jego partnerką była modelka i celebrytka Natalia Siwiec, z którą zajął ósme miejsce. Jesienią tego samego roku partnerował piosenkarce Ani Wyszkoni w drugiej edycji show, w której zajął drugie miejsce. W emitowanej od marca do maja 2015 trzeciej edycji tańczył z aktorką Ewą Kasprzyk, z którą uplasował się na czwartym miejscu. Jesienią tego samego roku partnerował piosenkarce Cleo w czwartej edycji show. Para zajęła trzecie miejsce, odpadając w odcinku półfinałowym. Wiosną 2016 roku w piątej edycji programu zatańczył z aktorką Julią Wróblewską. Para zajęła trzecie miejsce, odpadając w odcinku półfinałowym.
Życie prywatne
Kliment związany jest z 15 lat młodszą Lenką Tvrzovą. Na początku 2015 roku para zaręczyła się w Portoryko.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz