Jakub Wesołowski i jego żona świętują 3 rocznicę ślubu


wesolowski-szczurekJakub Wesołowski i jego żona Agnieszka Szczurek są razem od prawie 9 lat! Zakochani pod koniec ubiegłego roku po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszła mała Róża. Dziś para świętuje trzecią rocznicę ślubu. Zdjęciem ze ślubu pochwaliła się Szczurek. Jak wyglądał ten szczególny dzień?
Agnieszka i Wesołowski wzięli ślub dokładnie 14 czerwca 2014 roku. Para jest razem od prawie dziewięciu lat! Dzień ślubu, jak dla każdej młodej pary, jest dniem wyjątkowym. Nie mogło być inaczej w ich przypadku. Tego dnia zakochanym towarzyszyli rodzina i najbliżsi przyjaciele. Dziś Szczurek i Kuba uważani są za jedną z najsympatyczniejszych par w polskim show-biznesie.
Ślub Wesołowskiego był nie lada wydarzeniem. Aktor wyglądał niezwykle szykownie w czarnym, eleganckim smokingu. Agnieszka tego dnia miała na sobie piękną suknię ślubną projektu Violi Piekut. Para pobrała się w podwarszawskiej Starej Miłosnej. Tego dnia towarzyszyła im plejada gwiazd. Wśród gości byli m.in.: Karolina Malinowska i Olivier Janiak, Agnieszka Cegielska, Antoni Pawlicki, Małgorzata Socha, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Maciej Zakościelny.
Zakochani świętują trzecią rocznicę ślubu. Para w ubiegłym roku po raz pierwszy została rodzicami. Na świecie pojawiła się dziewczynka, Róża Wesołowska. Wesołowscy chętnie dzielą się z fanami wspólnymi zdjęciami. Coraz częściej na Instagramie Szczurek pojawiają się także zdjęcia małej Róży.
wesolowski-szczurek-slub
źródło: gala.pl
Biografia Jakuba
Jakub Wesołowski (ur. 2 lipca 1985 w Warszawie) – polski aktor filmowy, prezenter telewizyjny i dziennikarz.
Ukończył XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie oraz magisterskie studia dziennikarskie w Collegium Civitas w Warszawie.
Aktor niezawodowy. Zaproponowano mu współpracę z telewizją TVN i po tygodniu wysłano na pierwszy casting, który udało mu się wygrać. Telewidzowie kojarzą go głównie z roli Igora Nowaka w serialu Na Wspólnej. W latach 2008–2014 kreował także postać Michała Konarskiego w serialu o Cichociemnych, pt. Czas honoru, zaś w latach 2012–2013 grał główną rolę komisarza Marka Bromskiego w serialu Komisarz Alex.
W 2005 został uczestnikiem drugiej edycji programu Taniec z gwiazdami. Tańczył w parze z Edytą Herbuś. Odpadł w odcinku półfinałowym, zajmując trzecie miejsce. W 2013 wziął udział w 6. edycji Wielkiego testu z historii. Wiosną 2016 został opiekunem jednej z drużyn drugiej edycji programu Mali Giganci[1].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Agnieszki
Agnieszka Szczurek ma 27 lat, 178 cm wzrostu i wymiary 89/60/91. Jest świeżo upieczoną dziennikarką i modelką. Udało jej się m.in. wygryźć Natalię Siwiec i zdobyć posadę w show Agnieszki Szulim „Na językach”. Razem z Bilguunem Ariunbaatarem jako reporterzy przeprowadzają wywiady z ludźmi show biznesu.
źródło: mowimyjak.pl

Dodaj komentarz