Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając wzięli ślub


Rzezniczak ZajacJakub Rzeźniczak (29 l.) i Edyta Zając poszli w ślady Mariny i Wojtka Szczęsnych i w końcu powiedzieli sobie sakramentalne „tak”! To było naprawdę piękne wydarzenie!
Ale niespodzianka! Tuż po rozpoczęciu Mistrzostw Europy w piłce nożnej kolejny z naszych reprezentantów, Jakub Rzeźniczak, wziął ślub! Jego wybranka to piękna Edyta Zając, z którą piłkarz związany jest już od kilku lat. Choć para miewała swoje wzloty i upadki, ostatecznie wszystko zakończyło się dobrze.
Jak podaje jeden z portali internetowych, bajkowy ślub odbył się w Łodzi. Na ceremonii zgromadziło się ponad 200 gości! Panna młoda prezentowała się naprawdę wyjątkowo. Widać to m.in. na fotografii, jaką opublikował na swoim Facebooku serwis Legia.net.
Przypomnijmy, że to już kolejny ślub w naszej reprezentacji. Jeszcze niedawno media rozpisywały się o bajkowej ceremonii Wojtka Szczęsnego, który ślubował Marinie Łuczenko miłość aż po grób.
Świeżo upieczonym małżonkom składamy szczere gratulacje! Powodzenia na nowej drodze życia!
Rzezniczak Zajac slub
źródło: pomponik.pl i Facebook.com
tagi: wyszła za mąż, to jego żona
Biografia Jakuba
Jakub Rzeźniczak (ur. 26 października 1986 roku w Łodzi) – piłkarz grający na pozycji obrońcy, reprezentant Polski, zawodnik Legii Warszawa.
Rzeźniczak jest wychowankiem ŁKS-u Łódź. Jeszcze w wieku juniorskim przeszedł do rywala zza miedzy – Widzewa. W wieku 16 lat regularnie trenował z pierwszą kadrą klubu, rozegrał w tym czasie 11 spotkań w Ekstraklasie (debiutował 23 sierpnia 2003 w spotkaniu z Odrą Wodzisław Śl.). Przed sezonem 2004/2005 przeniósł się do Legii Warszawa, spędził tam dwa lata, rozgrywając w tym czasie 34 spotkania. Sztab szkoleniowy nie był jednak w pełni zadowolony z jego postawy, dlatego zdecydował się na roczne wypożyczenie zawodnika do jego poprzedniego klubu. Piłkarz nie zawsze wybiegał w podstawowym składzie łódzkiego zespołu, mimo tego rozegrał 25 spotkań w sezonie, po czym wrócił do stolicy. Przebojem wywalczył sobie miejsce na prawej obronie. Dziś wykorzystywany głównie na pozycji środkowego obrońcy. Na ekstraklasowych boiskach rozegrał dotychczas 215 spotkań (stan na 30.09.2014 roku). 24 kwietnia 2012 r., w finałowym meczu Pucharu Polski z Ruchem Chorzów, wystąpił w 200. meczu w barwach Legii Warszawa.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz