Jakub Kosecki i Ola Chlebicka wzięli ślub


kosecki-chlebickaSezon na celebryckie śluby właśnie się rozpoczął. W przyszłym tygodniu przed ołtarzem staną Kuba Wesołowski i Agnieszka Szczurek, pod koniec miesiąca zaś oczekiwany jest kolejny ślub roku – Kasi Tusk i jej chłopaka, Staszka Cudnego. Przyszła teściowa profesjonalnie się do niego przygotowuje.
Wczoraj swój wielki dzień przeżyli za to Jakub Kosecki i Ola Chlebicka, mocno na wyrost nazywani polskimi Beckhamami. On jest synem Romana Koseckiego, byłego kapitana reprezentacji w piłce nożnej, obecnie posła PO, a także piłkarzem Legii Warszawa. Ona chce być modelką, ma na swoim koncie sesję dla CKM.
Uroczystość odbyła się w kościele w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornej, modnej wśród celebrytów lokalizacji. Mamy dla Was kilka zdjęć, a sami nowożeńcy również pochwalili się jednym na Facebooku.
Para poznała się przelotnie na pewnej imprezie. Piłkarz odnalazł ją później przez internet.
źródło: pudelek.pl
kosecki-chlebicka-slub
Wideo – Jakub Kosecki i Ola Chlebicka

Biografia Jakuba
Jakub Kosecki (ur. 29 sierpnia 1990 w Warszawie) – polski piłkarz występujący na pozycji pomocnika w Legii Warszawa. Syn Romana.
Kariera
Karierę zaczynał we francuskim FC Nantes, by następnie przenieść się do Montpellier HSC. Przed powrotem do Polski grał jeszcze w Chicago Fire, w 2001 roku trafił do Kosy Konstancin (szkółki założonej przez Romana Koseckiego). W 2008 roku przeszedł do Legii Warszawa. Sezon 2010/11 spędził na wypożyczeniu w ŁKS-ie Łódź, zaś 2011/12 w Lechii Gdańsk.
Sukcesy
Mistrzostwo Polski (2): 2012/13, 2013/2014
Puchar Polski (2): 2011/12, 2012/13
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Oli
Ola Chlebicka ma 22 lata, pochodzi z Józefosława. W 2011 roku startowała w konkursie Miss Mazowsza, zakwalifikowała się także do finału Miss Polski 2011. Studiuje na wydziale Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, poza tym odnosi sukcesy jako fotomodelka. Na swoim koncie ma m.in. sesję do jednego z wydań CKM. Może pochwalić się niemal idealnym ciałem, jej wymiary to: 88-62-88 przy 172 cm wzrostu.
źródło: mowimyjak.pl

Dodaj komentarz