Jacek Rozenek ma nową partnerkę


jacek-rozenekJacek Rozenek (44 l.) widywany był ostatnio w towarzystwie pięknej Anny Wojciechowskiej. To jednak nie ona skradła jego serce…
Parę połączyło wspólne przedsięwzięcie charytatywne na rzecz potrzebujących dzieci. Aktor pojawił się z Anną na dwóch branżowych imprezach, co tylko podsyciło spekulacje.
Pikanterii całej sprawie dodawał fakt, że Wojciechowska jest… mężatką.
Teraz okazuje się, że to nie Anna skradła serce Rozenka, a pewna urocza szatynka, z którą aktor przyłapany został ostatnio przez paparazzich!
„Jacka Rozenka w jej towarzystwie spotkali w minione niedzielne popołudnie nasi fotoreporterzy. Para wybrała się na obiad do jednej z popularnych wśród gwiazd restauracji na warszawskiej Pradze” – czytamy w „Życiu na Gorąco”.
„Gdy delektowali się posiłkiem, mogło się nawet wydawać, że aktor i jego towarzyszka są jedynie dobrymi znajomymi. Oboje zachowywali się dość powściągliwie. Ale kiedy wyszli z restauracji, wszelkie możliwe wątpliwości prysły. Aktor chwycił swoją nową ukochaną za rękę! Niespiesznie udali się do samochodu, a potem do sklepu spożywczego w Śródmieściu. Tu, niestety, musieli się rozstać. Na pożegnanie pocałowali się czule”.
Jacek w niedzielne popołudnie zaplanowany miał trening do „Tańca z Gwiazdami” z Magdaleną Soszyńską-Michno.
Wygląda na to, że po rozwodzie z Małgorzatą Rozenek w końcu ułożył sobie życie…
źródło: pomponik.pl

Dodaj komentarz