Jacek Rozenek i Roxi Gąska na ściance


Jacek Rozenek (48 l.), były mąż Małgorzaty Kostrzewskiej-Bukaczewskiej-Rozenek-Majdan (wiek nieznany), zaliczył pierwszą ściankę z nową partnerką – Roxi Gąską.

Dziewczyna ma 25 lat, pochodzi z Baranowa pod Częstochową i przyjechała do stolicy, by zostać kosmetyczką. Skończyło się na dobrych chęciach. Dziś dzieli życie z byłym mężem Perfekcyjnej. Na Bestsellerach Empiku wyglądała na bardzo przejętą. Rola gwiazdy to w końcu nie lada wyzwanie!

Małgorzata i Jacek Rozenkowie po rozwodzie mają ze sobą niewiele wspólnego. Oprócz opieki nad dziećmi i nazwiskiem, w zasadzie nic ich już nie łączy. Perfekcyjna pani domu od wejścia w związek małżeński z byłym piłkarzem, Radosławem Majdanem, zmieniła się nie do poznania. Niegdyś skromna i naturalna Małgosia zupełnie zmieniła styl u boku eks męża Dody. Trudno nie odnieść wrażenia, że próbuje się upodobnić do Rabczewskiej, którą Majdan określił w swojej książce największa miłością swojego życia.
źródło: pomponik.pl oraz pudelek.pl

Kilka słów z Wikipedii o Jacku

Jacek Rozenek (ur. 31 marca 1969 w Warszawie) – polski aktor filmowy, telewizyjny, teatralny i dubbingowy, a także trener biznesu i coach.

W 1995 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie i w tym samym roku został aktorem Teatru Współczesnego[1]. Prowadzi działalność gospodarczą pod firmą Audytorium, zajmuje się szkoleniami biznesowymi[2].

Od stycznia 2013 do czerwca 2014, wspólnie z Iwoną Radziszewską, prowadził poranny magazyn TVP2 – Pytanie na śniadanie.

Od 7 marca do 25 kwietnia 2014 roku brał udział w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Zajął 6. miejsce. Jego partnerką taneczną była Magdalena Soszyńska-Michno.

17 kwietnia 2013, po 10 latach małżeństwa, rozwiódł się z Małgorzatą Rozenek[3], z którą ma dwóch synów: Stanisława (ur. 2006) i Tadeusza (ur. 31 maja 2010)[4][5]. Ma jeszcze syna Adriana z pierwszego małżeństwa[6].
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 22 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *