Jacek Rozenek i jego dziewczyna nad morzem


Wygląda na to, że Jacek Rozenek (48 l.) jest naprawdę szczęśliwie zakochany! Znów wybrał się bowiem z dziewczyną w podróż. Tym razem odwiedzili Trójmiasto, gdzie spotkał ich fotoreporter jednego z tygodników.

Jego była małżonka, Małgorzata Rozenek, już dawno ułożyła sobie po rozwodzie życie. Wyszła za mąż, tworzy nową rodzinę. A on? Wydawało się, że Jackowi uda się zbudować trwały związek z 28-letnią tłumaczką panią Katarzyną, z którą spotykał się od 2013 roku. Mieszkali nawet razem.

Pani Katarzyna doskonale dogadywała się z dziećmi aktora – 11-letnim Stanisławem i 4 lata młodszym Tadeuszem. Pasowali do siebie. Para jednak rozstała się ostatecznie na początku bieżącego roku.

Ale jest nowa kandydatka do poważnego związku. Niedawno Rozenek znów się zakochał. Jego serce zdobyła niemal o połowę od niego młodsza 25-latka – Roksana. Jednak, jak wiemy, różnica wieku dla Jacka jest nieistotna.

„Nie ma znaczenia dla trwałości związku. On musi być oparty na przyjaźni i szacunku” – tłumaczył jakiś czas temu.

Fotoreporter „Życia na gorąco” spotkał ostatnio Rozenka z nową ukochaną w Trójmieście. Nad polskie morze przyjechali, by odpocząć od stołecznego zgiełku. Czas upływał im miło na spacerach, wspólnym bieganiu, rozkoszowaniu się lokalną kuchnią.

Nie szczędzili sobie czułości. Cały czas trzymali się za ręce. Na sopockim deptaku Monte Cassino całowali się namiętnie. Wyglądali na szaleńczo zakochanych.

– Widziałam ich kilka razy. Byli nierozłączni. To miła i ładna dziewczyna. Zadbana… A on jest taki w nią wpatrzony – mówi gazecie wczasowiczka, która weekend spędzała w tym samym hotelu, co Jacek z ukochaną.

I opowiada dalej o tym, co i dziennikarzom rzuciło się w oczy – zakochani nawet podobnie się ubierają. Gdy ich widziano na spacerze, oboje mieli niebieskie bluzy z kapturem, spodnie i czapki w tym samym kolorze. Wypad nad Bałtyk nie był pierwszą wspólną podróżą Rozenka i jego dziewczyny Roksany.

Mimo krótkiego stażu, para zdążyła już w sierpniu spędzić urlop na Wyspach Kanaryjskich. W lipcu odwiedzili Włochy, o czym dowiedzieliśmy się z profilu instagramowego wybranki serca aktora, gdy zamieszczała jego zdjęcia z czułymi komentarzami: „Moje cudo” i „Moje szczęście”.

Podróżują też po Polsce. Byli w górach. Oboje kochają sport i podróże. I to ich łączy. Choć zapewne najważniejsze dla Jacka było to, by Roksanę polubili jego synowie. Ale o to chyba nie musiał się specjalnie martwić.

Jego ukochana przyjechała do Warszawy pięć lat temu. Chciała zostać kosmetyczką, ale na miejscu zmieniła plany. Ukończyła specjalistyczny kurs, dzięki któremu może pracować jako opiekunka dla dzieci. Ma profesjonalną wiedzę i z maluchami radzi sobie doskonale. Dzieciom aktora bardzo przypadła do gustu.

I najważniejsze, że Rozenek jest szczęśliwy. „Piękny dzień, piękny czas w życiu” – napisał kilka dni temu na Facebooku.
źródło: pomponik.pl
tagi: nowa partnerka Roxana, Roxi Gąska?

Biografia Jacka

Jacek Rozenek (ur. 31 marca 1969 w Warszawie) – polski aktor filmowy, telewizyjny, teatralny i dubbingowy, a także trener biznesu i coach.

W 1995 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie i w tym samym roku został aktorem Teatru Współczesnego[1]. Prowadzi działalność gospodarczą pod firmą Audytorium, zajmuje się szkoleniami biznesowymi[2].

Od stycznia 2013 do czerwca 2014, wspólnie z Iwoną Radziszewską, prowadził poranny magazyn TVP2 – Pytanie na śniadanie.

Od 7 marca do 25 kwietnia 2014 roku brał udział w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Zajął 6. miejsce. Jego partnerką taneczną była Magdalena Soszyńska-Michno.

17 kwietnia 2013, po 10 latach małżeństwa, rozwiódł się z Małgorzatą Rozenek[3], z którą ma dwóch synów: Stanisława (ur. 2006) i Tadeusza (ur. 31 maja 2010)[4][5]. Ma jeszcze syna Adriana z pierwszego małżeństwa[6].

Filmy fabularne

1994: Szczur – funkcjonariusz UOP
2000: Pół serio – reżyser Marek
2002: Chopin. Pragnienie miłości – Mallefille
2005: Rozdroże Cafe – Matys
2009: Generał Nil – Józef Różański
Popiełuszko. Wolność jest w nas – Grzegorz Piotrowski
2010: Trick – Konar

Film dokumentalny
2000: Zaduszki narodowe 2000. Sybir ostatnie pożegnanie
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Kilka słów z Wikipedii o Trójmieście

Trójmiasto (kaszub. Trzëgard) – policentryczny ośrodek metropolitalny[1], obejmujący trzy połączone miasta: Gdańsk, Gdynię i Sopot. Stanowi także śródmiejski obszar aglomeracji gdańskiej zwanej też trójmiejską. Położony w północnej Polsce, nad Zatoką Gdańską obejmuje obszar o powierzchni 414,38 km²[2]. Głównym ośrodkiem miejskim tej jednostki przestrzennej jest Gdańsk[1], będący także siedzibą władz województwa pomorskiego. Według danych z 31 grudnia 2015 Trójmiasto miało 747,0 tys. mieszkańców[3].

W dniu 28 marca 2007 Trójmiasto przestało być wyłącznie pojęciem potocznym, ale stało się obszarem udokumentowanym za pomocą podpisanej tego dnia Karty Trójmiasta[4].

Trójmiasto leży na północy Polski nad Zatoką Gdańską i Zatoką Pucką w województwie pomorskim. Położone na Pobrzeżu Gdańskim i Pojezierzu Wschodniopomorskim, otoczone jest częściowo przez wzgórza Pradoliny Kaszubskiej. W jego granicach znajduje się również duża część Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, obejmująca w większości tereny leśne Trójmiasta.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 24 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *