Jacek Braciak i Renata Dancewicz są razem?


braciak-i-dancewiczJacek Braciak jest znowu szczęśliwie zakochany? W ostatnim czasie aktora przyłapano na romantycznym spotkaniu z Renatą Dancewicz. Jak donosi „Życie na gorąco” para nie szczędziła sobie czułych pocałunków i zachowywała się tak, jakby od dawna łączyło ich coś więcej niż tylko przyjaźń.
Zaskakujące wydaje się również to, że w życiu Braciaka pojawiła się akurat Dancewicz. Aktorka od wielu lat znana jest z tego, iż nie lubi się z nikim wiązać na stałe. Wszystko wskazuje jednak na to, że z Jackiem połączyło ją gorące uczucie. Czy po latach oboje w końcu znaleźli prawdziwe szczęście w miłości?
źródło: gwiazdy.wp.pl
tagi: nowy chłopak, nowy partner, nowa dziewczyna, nowa partnerka
Biografia Jacka
Jacek Braciak (ur. 12 maja 1968 w Drezdenku) – polski aktor teatralny i filmowy.
Wychował się we wsi Rzekcin w ówczesnym województwie gorzowskim. W 1987 ukończył Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Strzelcach Krajeńskich, a w 1991 Państwową Wyższą Szkołę Teatralną Warszawską Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Od 1991 jest aktorem Teatru Powszechnego w Warszawie.
Ma trzy córki: Jadwigę, Zofię i Marię.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Renaty
Renata Dancewicz (ur. 7 lutego 1969 w Lesznie) – polska aktorka, feministka[1] oraz brydżystka[2].
Ukończyła I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lubinie. Dwa lata studiowała w łódzkiej PWSFTviT, do której dostała się za drugim podejściem. Przez rok studiowała prawo na Uniwersytecie Warszawskim.Przez kilka sezonów występowała w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu .
Debiutowała w 1993 jako Anka w Samowolce Feliksa Falka.
W 2006 wystąpiła w trzeciej edycji programu Taniec z gwiazdami, w której tańczyła z Marcinem Olszewskim. Para odpadła w szóstym odcinku, zajmując szóste miejsce.
Życie prywatne
Z biznesmenem Tomaszem Winciorkiem, jednym z czołowych brydżystów w Polsce, ma syna Jerzego (ur. 15 września 2003). Sama również jest członkiem Polskiego Związku Brydża Sportowego z tytułem Mistrza Krajowego. W roku 2006 została odznaczona Brązowym Medalem PZBS. Deklaruje się jako ateistka i feministka. Popiera ruchy na rzecz prawa do aborcji[1]. Popiera również prawa osób LGBT[3].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)