Jacek Borkowski i jego dziewczyna zamieszkają razem?


Związek Jacka Borkowskiego (59 l.) i Pauliny Koziejowskiej (37 l.) robi się coraz poważniejszy! Ta miłość kwitnie! Tak można powiedzieć o Borkowskim i Koziejowskiej. – Ona mi się po prostu podoba! Rozumie mnie a ja rozumiem ją. Różnica wieku to „pikuś” przy tym, jak jesteśmy szczęśliwi razem – mówi „Życiu na gorąco” aktor.
Jak to szczęście wygląda w praktyce? Oboje są właściwie nierozłączni, pod warunkiem, że nie pracują. Kiedy Paulina kończy nagrania do programu „Bywanie na dywanie”, aktor jest już po zdjęciach do „Klanu” i próbach do spektaklu „Osadzeni”.
Razem spotykają się w jej warszawskim mieszkaniu na Wilanowie. Potem obiad albo kolacja we dwoje, chwila dla siebie, a potem pożegnanie, bo Jacek musi wracać do dzieci – Jacka i Madzi. Dlatego zaproponował Paulinie przeprowadzkę do siebie, do podwarszawskiego Radzymina, a dzieci dołączyły się do tej prośby. Wzruszona prezenterka postanowiła zaryzykować i jeszcze w listopadzie przenosi się do ukochanego.
Przeprowadzka to nie koniec przełomowych momentów w ich życiu. Borkowski zaprosił Koziejowską na sylwestra do Krynicy Górskiej. Tam, w jednym z hoteli wystąpi tego dnia z recitalem, ale potem zamierza bawić się z ukochaną.
Wieść niesie, że zabierze ze sobą pudełko z pierścionkiem i, w najmniej spodziewanym momencie, padnie przed Pauliną na kolana i poprosi ją o rękę!
Jeszcze przed wypadem w góry Jacek poznał mamę Pauliny, która jest w tym samym wieku co on, ale zupełnie jej to nie przeszkadza. Już wcześniej była fanką talentu Borkowskiego, a po spotkaniu z kwiatami i przy obiedzie nabrała do niego jeszcze większej sympatii.

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Jacku
Jacek Borkowski (ur. 16 kwietnia 1959 w Warszawie) – polski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny oraz wokalista.
Jako wokalista zadebiutował publicznie w 1970 na Festiwalu Piosenki Harcerskiej w Siedlcach. Laureat Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze (1975)[1]. Jest absolwentem XIII LO w Warszawie oraz Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie (1980).
Aktor od 7 marca 2009 do 25 kwietnia 2009 występował w programie Jak oni śpiewają, w którym zajął 8. miejsce wśród 14 startujących, przegrywając rywalizację z Bożeną Dykiel.
Z pierwszego małżeństwa ma córkę Karolinę, okazjonalnie również aktorkę[2]. W styczniu 2009[3] ożenił się z Magdaleną Gotowiecką (trzecia żona[4], zmarła 14 stycznia 2016 w wieku 42 lat na białaczkę)[5][6]. Z tego małżeństwa ma syna Jacka (ur. w 2003) i córkę Magdę (ur. w 2006)[7] Obecnie jest w związku z prezenterką telewizyjną, Pauliną Koziejowską. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o stacji Nowa TV, w której pracuje Paulina
Nowa TV – polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym[3] dostępna w naziemnej telewizji cyfrowej.
7 stycznia 2016 roku nadawca (działająca w ramach Grupy ZPR Media firma TV Spektrum, która odpowiada również za Fokus TV) otrzymał koncesję Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) na nadawanie programu o charakterze uniwersalnym pod nazwą TV# (gdzie „#” oznacza numer w EPG przyznany w procesie koncesyjnym) w multipleksie 8 naziemnej telewizji cyfrowej. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz