Izabella Scorupco i Karl Rosengren razem na zdjęciach


Izabella Scorupco w końcu pochwaliła się ukochanym! Aktorka opublikowała dwa urocze zdjęcia ze świąt i sylwestra, na którym przytula się z Karlem Rosengrenem. Już nie ma wątpliwości, że łączy ich wielka miłość. Zobacz zdjęcia Scorupco z nowym partnerem i dowiedz się, kim jest Rosengren.

Izabella w końcu pokazała partnera! Na Instagramie Polki co prawda już od roku pojawiały się zdjęcia z biznesmenem Karlem Rosengrenem, ale dopiero ich nowe fotografie ze świąt i sylwestra udowadniają, że łączy ich wielka miłość! Na zdjęciu Scorupco i Rosengren leżą objęci na kanapie, mocno wtuleni w siebie. To jedno z najbardziej uroczych zdjęć, jakie ostatnio widzieliśmy na Instagramie. Kilka dni później, w sylwestra, Scorupco dodała kolejne zdjęcie – tym razem Izabella i Karl pozują przytuleni z kieliszkami szampana w dłoniach. Pochodząca z Polski aktorka jak zwykle wygląda pięknie. O Rosengrenie nie wiadomo zbyt wiele poza tym, że działa na rynku finansowym i jest milionerem. Ma też córkę z poprzedniego związku. Przypomnijmy, że Scorupco ma syna Jakoba ze związku z Amerykaninem Jeffreyem Raymondem (byli małżeństwem przez 12 lat) oraz córkę Julię ze związku z Mariuszem Czerkawskim (rozwiedli się po dwóch latach w 1998 roku). Czy Scorupco i Rosengren planują ślub w 2019 roku? Trzymamy kciuki, bo marzy nam się ujrzenie pięknej aktorki w sukni ślubnej!


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Izie

Izabella Scorupco, wł. Izabella Dorota Skorupko[2] (ur. 4 czerwca 1970 w Białymstoku) – polsko-szwedzka modelka, aktorka, piosenkarka i fotomodelka, mieszkająca od 1977 w Szwecji, a od 2003 w Stanach Zjednoczonych.

Córka muzyka jazzowego Lecha Skorupki (zm. 1992) i lekarki Magdaleny Skorupko. Miała rok, gdy jej rodzice rozwiedli się. W 1978 wyjechała z matką do Szwecji, gdzie osiedliły się na przedmieściu Sztokholmu. W wieku 12-13 lat gościła w klasztorze katolickim, w którym uczyła się języka francuskiego. Mając 17 lat została zauważona przez szwedzkiego reżysera Staffana Hildebranda, który zaangażował ją do melodramatu Nikt tak nie kocha jak my (Ingen kan älska som vi, 1988).

Następnie rozpoczęła europejską karierę modelki, a jej twarz ukazała się we włoskim wydaniu magazynu „Vogue”. W 1989 nagrała nową wersję przeboju zespołu ABBA pt. „Substitute”, a wydany z tym utworem singel rozszedł się w nakładzie miliona sprzedanych egzemplarzy i przyniósł jej złotego singla.

W 1991 zrealizowała album Iza. Rok później album ten ukazał się w całej Europie nakładem Virgin Records, promowany przez singel i teledysk „Shame, Shame, Shame”.

Jej zdjęcia znalazły się w wielu magazynach: „Frida”, „Cafe”, „Vecko Revyn”, „Tove”, „Plaza Kvinna”, „Glamour”, „Stuff”. Pozowała nago w 2001 roku do polskiej edycji „CKM”. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 103 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *