Izabela Zwierzyńska: Stanisław Gliniewicz potrafi ją uszczęśliwić


Izabela Zwierzynska i StanislawIzabela Zwierzyńska to szczęściara! Jej mąż ma prawdziwy talent do wymyślania niespodzianek. Niedawno zabrał ukochaną na urodziny do Drezna.

Mój mąż potrafi mnie uszczęśliwić swoimi niespodziankami. Prosi tylko, żebym zarezerwowała termin, ale nie zdradza żadnych szczegółów. Dwa lata temu zabrał mnie do Wiednia, ale cel podróży poznałam dopiero na miejscu. Jak zawsze zadbał o wszystko – hotel, zamówił stolik w restauracji na uroczystą kolację, zamówił bilet do wiedeńskiej filharmonii. Teraz zabrał mnie do Drezna. Było cudownie! – zdradziła aktorka znana głównie z roli w serialu TVP2 „Barwy szczęścia”.

Iza i Stanisław mieszkali w pięknym hotelu przy Kościele Marii Panny. Wieczorem mąż zaprosił ukochaną do Opery Drezdeńskiej na balet „Dziadek do orzechów”.

Nie mógł wymyślić niczego lepszego. Ja uwielbiam balet, a „Dziadka do Orzechów” jeszcze nigdy wcześniej nie widziałam, więc byłam zachwycona! – podkreśliła.

Para zrobiła także zakupy na Dresden Striezelmarkt – jarmarku świątecznym. Iza, uwielbia niespodzianki, które wymyśla dla niej mąż, ale i ona nie pozostaje mu dłużna. Zawsze stara się, aby jego urodziny też były wyjątkowe.
źródło: gwiazdy.wp.pl

Biografia Izy

Izabela Zwierzyńska-Gliniewicz (ur. 20 grudnia 1989 w Warszawie) – polska aktorka.

Aktorka znana jest głównie z roli Iwony Pyrki-Koryckiej w serialu TVP2 Barwy szczęścia, którą gra od początku produkcji w 2007 roku. Studiuje psychologię. Od 2013 roku jej mężem jest Stanisław Gliniewicz.

Role
od 2007: Barwy szczęścia – jako Iwona Pyrka-Korycka
2012: Ja to mam szczęście – jako Patrycja
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 117 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)