Izabela Zwierzyńska pokazała film ze swojego ślubu


zwierzynska-gliniewiczZnana z “Barw szczęścia” Izabela Zwierzyńska jakiś czas temu wzięła ślub. O tym ważnym wydarzeniu starała się poinformować wszystkie media. Najwyraźniej zainteresowanie nie było zbyt wielkie. Z tego powodu celebrytka na jednym z serwisów zamieściła krótkie prywatne wideo z ceremonii i wesela.

Iza Zwierzyńska urodziła się 20 grudnia 1982 roku w Warszawie. Ostatnio zasłynęła tym, że zmieniła się nie do poznania. Wszystko za sprawą odpowiednich treningów i nowej fryzury. Okazuje się, że aktorka została fanką zumby, czyli połączenia fitnessu z tańcem latynoamerykańskim.
– Na pierwsze zajęcia wybrałam się rok temu, gdy zumbę zareklamowano w siłowni, do której chodzę – mówiła w jednym z wywiadów Iza Zwierzyńska. I dodaje, że wszystkim poleca tę formę aktywności, a zwłaszcza tym, którzy lubią się ruszać w rytm muzyki i mają odrobinę dystansu do siebie.
A skąd wzięła się nowa fryzura u Izabeli Zwierzyńskiej? Do tej poru aktorka znana była z rudego koloru włosów. Teraz to jasny blond. – To z ciekawości – mówi. Kolejnym zadaniem dla niej jest zmiana garderoby, bo, jak przyznaje Zwierzyńska, do koloru blond pasują zupełnie inne ubrania.
Oprócz “Barw szczęścia” gdzie grała jako Iwona Pyrka-Korycka zagrała jeszcze w “Ja to mam szczęście” jako Patrycja.
Ma dwie siostry: Joannę i Magdalenę.
źródło: pomponik.pl i mowimyjak.pl

Wideo – Izabela Zwierzyńska i Stanisław Gliniewicz – ślub

(Odwiedzono 403 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *