Izabela Zwierzyńska i Stanisław Gliniewicz w podróży poślubnej


zwierzynska-gliniewicz-podrozAktorka i jej mąż byli na Karaibach.
Izabela Zwierzyńska i jej mąż Stanisław Gliniewicz z podróżą poślubną czekali prawie trzy miesiące od najważniejszego dnia w życiu. Para pobrała się w październiku, a dopiero na przełomie roku udało im się znaleźć nieco czasu na wyjazd.

Aktorka i jej mąż z pewnością jednak nie mogą narzekać na swój miesiąc miodowy, nawet jeśli długo na niego czekali. Para spędziła bowiem dwa tygodnie w rajskiej scenerii Karaibów, a zdjęcia z wyjazdu gwiazda serialu „M jak Miłość” pokazała na swoim blogu!

„o podróż marzeń! (…) Planowaliśmy, że będzie to nasza podróż poślubna, ale finalnie określam ją jako podróż życia. (…) Był to dwutygodniowy rejs katamaranem z 9-osobową ekipą, po groźnych falach i różnorakich lądach… Marzę, żeby tam wrócić!” – napisała Izabela Zwierzyńska.

Aktorka na zdjęciach prezentuje swoją idealną figurę, którą podkreśliły kuse stroje kąpielowe. Trzeba przyznać, że jej mąż to prawdziwy szczęściarz.
źródło: gala.pl

Biografia Izabeli

Izabela Zwierzyńska-Gliniewicz (ur. 20 grudnia 1989 r. w Warszawie) – polska aktorka i modelka.
Aktorka znana jest głównie z roli Iwony Pyrki-Koryckiej w serialu TVP2 Barwy szczęścia, którą gra od początku produkcji 2007 roku. Studiuje psychologię. Od 2013 roku jej mężem jest Stanisław Gliniewicz.

Role
od 2007: Barwy szczęścia – jako Iwona Pyrka-Korycka
2012: Ja to mam szczęście – jako Patrycja
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 113 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *