Izabela Marcinkiewicz złożyła pozew o rozwód


marcinkiewicz-olchowiczIzabela Marcinkiewicz (34 l.) desperacko próbowała ratować 5-letnie małżeństwo z byłym premierem Kazimierzem Marcinkiewiczem (55 l.). Teraz mówi „dość”!
W Sądzie Okręgowym w Warszawie od kilku dni leży pozew rozwodowy. Dziewczyna żąda w nim orzeczenia rozwodu z wyłącznej winy męża oraz… alimentów na siebie.
Zarzuca Kazimierzowi również porzucenie, zaniedbanie w chorobie oraz to, że nie chciał mieć z nią dzieci.
Jak dowiedział się tygodnik „Na Żywo”, Isabel jest w fatalnej kondycji psychicznej i fizycznej. Po tym, jak w grudniu uległa wypadkowi, jadąc na spotkanie z mężem, do dziś ma poważne problemy ze zdrowiem.
Zamknęła się w domu
Mimo długiej rehabilitacji wciąż nie ustąpił paraliż lewej ręki (jest leworęczna) i ma trudności z wykonywaniem najprostszych czynności, jak mycie, ubieranie się.
Do tego jej sytuacja finansowa także nie napawa optymizmem: oszczędności z pracy w Londynie stopniały, gdyż rehabilitacja pochłania ogromne kwoty. Dziewczyna nie jest w stanie w tej chwili zarabiać na utrzymanie.
– Zamknęła się w domu, unika kontaktów z ludźmi, nie mogę patrzeć jak coraz bardziej pogrąża się w depresji – mówi „Na Żywo” jej znajoma.
Po słowach, jakie wypowiedziała w szokującym wywiadzie na łamach jednego z tabloidów na temat Kazimierza, nazywając go fałszywym, dwulicowym krętaczem bez moralnego kręgosłupa, na jego wsparcie liczyć nie może.
źródło: pomponik.pl

Dodaj komentarz