Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński wzięli ślub


janachowska-jablonski-slubIzabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński
na ten dzień czekali od wielu miesięcy!
Janachowska to prawdziwa szczęściara. Kiedy parę lat temu przyjęła propozycję występów w Tańcu z gwiazdami, nie spodziewała się, że na planie bijącego rekordy popularności programu spotka miłość swojego życia. A jednak!
Tancerka i milioner od razu wiedzieli, że są sobie przeznaczeni. Na informację o zaręczynach i planowanym ślubie nie musieliśmy długo czekać. Od tej chwili Izabela często pojawiała się w programach telewizyjnych, by opowiedzieć o przygotowaniach do tego wyjątkowego dnia. 28 czerwca młoda para stanęła wreszcie na ślubnym kobiercu i powiedziała sakramentalne „tak”!
Uroczystość odbyła się w zabytkowej kapliczce położonej nieopodal iławskiego Grand Hotelu Tiffi, który biznesmen wynajął dla zaproszonych gości. Janachowska miała na sobie piękną suknię projektu Lazaro w kolorze szampana. Jak zapowiedziała wcześniej, w trakcie wesela zamierza przebrać się jeszcze dwukrotnie.
źródło: nocoty.pl
Biografia Izabeli
Izabela Janachowska (ur. 5 września 1986 w Szczecinie) – polska tancerka klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich i tańcach standardowych.
Regularne treningi zaczęła w wieku 8 lat[1]. W latach 2000-2005 Izabela Janachowska tańczyła w parze z Michałem Stukanem z którym reprezentowała Akademicki Klub Tańca Towarzyskiego Politechniki Szczecińskiej. Wywalczyła z nim Mistrzostwo Polski w 10 tańcach. W latach 2005-2006 tańczyła w parze z Georgijem Koroljowem[2]. Od listopada 2006 do stycznia 2009 tańczyła w parze z Andrejem Mosejcukiem. Cztery razy zajmowała I miejsce na mistrzostwach Niemiec[3][4][5]. Trzykrotnie zajęła I miejsce na Mistrzostwach Belgii.
Jest uczestniczką programu Taniec z gwiazdami. W 2009 w IX edycji programu jej partnerem był Wojciech Medyński, w X edycji tańczyła w parze z Radosławem Majdanem z którym zajęła 4. miejsce[6]. W 2010 jej partnerem XI edycji Tańca z gwiazdami był Przemysław Saleta. W 2010 jej partnerem XII edycji Tańca z gwiazdami był Paweł Staliński, z którym zajęła 2. miejsce przegrywajac z Moniką Pyrek w wielkim finale. W XIII edycji partnerował jej Zbigniew Urbański z który odpadła w pierwszym odcinku zajmując ostatnie 14 miejsce. W styczniu 2011 roku wzięła udział w rozbieranej sesji dla magazynu Playboy[7].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Krzysztofa
Krzysztof Jabłoński to 54-letni milioner, właściciel wytwórni świec Korona z Wielunia. Jego firma właśnie weszła na giełdę, a on sam może pochwalić się pokaźną fortuną. Sukces jednak nie przyszedł mu łatwo, bo jeszcze w połowie lat 90-tych prowadził w Niemczech… warsztat samochodowy.
Korona jest obecnie w czołówce producentów świec w Europie i wszystko wygląda na to, że przedsiębiorczemu biznesmenowi będzie się wiodło coraz lepiej.
źródło: afterparty.pl

Dodaj komentarz