Izabela Janachowska i jej partner na wakacjach na Malediwach


janachowska-jablonskiIzabela Janachowska dała się poznać szerszej publiczności, dzięki udziałowi w programie „Taniec z Gwiazdami”, gdzie wystąpiła jako tancerka. Szybko zaczęła pojawiać się również na imprezach branżowych i ściankach. W 2014 roku, Janachowska wzięła ślub z Krzysztofem Jabłońskim, 57-letnim milionerem, właścicielem wytwórni świec Korona w Wieluniu. Od tamtej pory, jej życie zaczęło obfitować w drogie kreacje i egzotyczne podróże. Obecnie, Izabela i jej partner wypoczywają na Malediwach.
Janachowska i Jabłoński wzięli ślub w 2014 roku, a ich wesele było towarzyskim wydarzeniem roku. Para nie oszczędzała na ceremonii, która kosztowała ponoć ponad 300 tysięcy złotych. Nic więc dziwnego, że piękna tancerka często posądzana była o życie na koszt swojego majętnego męża. Z tego powodu Izabela zdecydowała się nawet na podpisanie intercyzy. Ostatnio na swoim Instagramie, pochwaliła się zdjęciami z kolejnej egzotycznej podróży. Wraz z partnerem wybrała się na wakacje na Malediwy! Widoki zachwycają…
Janachowska od kilku dni przebywa z mężem – Krzysztofem oraz dwójką przyjaciół na rajskich wakacjach na Malediwach. Czwórka znajomych wybrała się tam, aby powitać Nowy Rok. Fani zwrócili uwagę na idealną figurę Izabeli, którą zmotywowała ich wzięcia się za siebie.


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Izabeli
Izabela Janachowska-Jabłońska[1] (ur. 5 września 1986 w Szczecinie) – polska tancerka reprezentująca najwyższą klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich i tańcach standardowych, prezenterka telewizyjna.
Regularne treningi tańca towarzyskiego zaczęła w wieku 8 lat[2]. Jako wielokrotna mistrzyni Polski w 10 tańcach (kombinacja tańców latynoamerykańskich i standardowych) reprezentowała Polskę na najważniejszych światowych turniejach tanecznych (we wszystkich kategoriach wiekowych), w tym m.in. w mistrzostwach i pucharach Europy oraz świata. Wielokrotnie zdobywała medale dla Polski. Później uczyła i oceniała pary taneczne na całym świecie. W czasie swojej kariery tanecznej tańczyła z Michałem Stukanem, Georgijem Koroljowem i Andrejem Mosejcukiem.
Kilka słów z Wikipedii o Malediwach
Malediwy (malediwski: ދިވެހިރާއްޖެ, Diwehi Radźdźe; ofic. Republika Malediwów[3][4], malediwski: ދިވެހިރާއްޖޭގެ ޖުމުހޫރިއްޔާ, Diwehi Radźdźege Dźumhurijja) – archipelag oraz państwo wyspiarskie o tej samej nazwie, położone na Oceanie Indyjskim, ok. 500 km na południowy zachód od południowego krańca Indii.
W XVI wieku wyspami starali się zawładnąć Portugalczycy i Holendrzy. Od roku 1796 (a formalnie od 1887) stały się brytyjskim protektoratem. W 1965 roku Malediwy uzyskały niepodległość, jako monarchia (sułtanat). Po trzech latach przeprowadzono referendum (w marcu 1968) i w listopadzie tegoż roku proklamowano republikę. Malediwy są krajem muzułmańskim.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz